Statistika jmen dětí na Koníkovi 🙂

fangi
1. čer 2011

Ahojky 🙂 Protože mě baví povídat si o výběru jména pro miminko (a taky mě to ještě čeká 🙂 ) a o tom, jak se děti, sourozenci apod. dnes jmenují a ráda si čtu statistiky nejoblíbenějších jmen dětí podle let a krajů, tak mě napadlo, že bychom se mohly společně pokusit udělat průzkum jmen dětí tady na Koníkovi 🙂 Můžeme to udělat třeba tak, že sem každá napíšete do příspěvku jména svých dětiček tak, jak je mají oficiálně zapsaná, a já vždycky v průběhu udělám součet 😉 Podle pasu se jména totiž často nepoznají, spousta z vás tam má třeba domáckou podobu apod.
Tak kdo se chce přidat, šup sem se jménem dětiček a já budu sčítat 😉
Těšim se, co nám z toho "vyleze" 🙂 🙂

kukuca
25. zář 2011

@fangi ano ano, máme Karin 🙂

sebestka
25. zář 2011

@fangi JJ, děkuji. No já jsem myslím tenkrát psala, že chceme Karolínku, ale že až se narodí, tak se ozvu. Člověk nikdy neví, co se může přihodit....

miskadis
25. zář 2011

Sára

fangi
autor
25. zář 2011

@sebestka Myslela jsem to tak, že jména miminek v bříšku nezapočítávám, protože třeba já budu schopná jméno změnit ještě den před porodem, možná i dýl 😀 A co jsem tu četla v diskuzích, tak nejsem jediná 🙂 😀 Tak proto, aby statistika byla pravdivá 🙂

@kukuca Jméno Karin se mi taky líbí, moc hezké 😵

sebestka
25. zář 2011

@fangi jj, já jsem to tak pochopila, možná jsem se špatně vyjádřila. Je dobře, že to zapisuješ až když jsou miminka narozená, protože se to může ještě změnit.

sebestka
25. zář 2011

@fangi 19. července psala maminka, že mají jméno Isabella, ale nikde jsem ji v té statistice nečetla.Nepozapomněla jsi na ni nebo jsem ji přehlédla já? A omlouvám se, že ti do toho kecám,ani to po tobě nekontroluji, byla to náhoda.

fangi
autor
25. zář 2011

@sebestka Sem píšu až jména, která se vyskytla 3krát a více, jinak by to byl nekonečný seznam za chvíli 😉

z359
25. zář 2011

Ahojky, taky se přidávám máme Daniel a Liliana :o)

sebestka
26. zář 2011

@fangi jo aha, tak to jo.

fangi
autor
27. zář 2011

Jakub 11x
Eliška, Karolína 10x
Jan 9x
Tomáš, Dominik, Kristýna, Matyáš, Filip, Daniel 8x
Štěpán, Matěj, Sára, Barbora, Adéla 7x
Emma + Ema dohromady 6x
Petr, Tadeáš, Šimon, Adam, Lukáš, Nikola 5x
Julie, Patrik, Michaela, Jiří, Ondřej, Nikol, Nela, Natálie 4x
Kateřina, Martin, Anna, David, Tereza, Petra, Tobiáš, Gabriela, Veronika, Richard, Marie, Ema, Emma, Marek, Vít 3x

cattinka
27. zář 2011

Ahoj, Ema a Richard 🙂

fangi
autor
28. zář 2011

Jakub 11x
Eliška, Karolína 10x
Jan 9x
Tomáš, Dominik, Kristýna, Matyáš, Filip, Daniel 8x
Štěpán, Matěj, Sára, Barbora, Adéla, Emma + Ema dohromady 7x
Petr, Tadeáš, Šimon, Adam, Lukáš, Nikola 5x
Julie, Patrik, Michaela, Jiří, Ondřej, Nikol, Nela, Natálie, Richard4x
Kateřina, Martin, Anna, David, Tereza, Petra, Tobiáš, Gabriela, Veronika, Marie, Ema, Emma, Marek, Vít 3x

Celorepublikově je nejdávanější holčičí jméno stále Terezka, tady jich zatím moc není, Terezky sem! 😉 Jakub statistiku potvrdil 😉

boobinka
28. zář 2011

Emily a Vojtěch

fangi
autor
3. říj 2011

Jakub 11x
Eliška, Karolína 10x
Jan 9x
Tomáš, Dominik, Kristýna, Matyáš, Filip, Daniel 8x
Štěpán, Matěj, Sára, Barbora, Adéla, Emma + Ema dohromady 7x
Petr, Tadeáš, Šimon, Adam, Lukáš, Nikola 5x
Julie, Patrik, Michaela, Jiří, Ondřej, Nikol, Nela, Natálie, Richard4x
Kateřina, Martin, Anna, David, Tereza, Petra, Tobiáš, Gabriela, Veronika, Marie, Ema, Emma, Marek, Vít, Vojtěch 3x

1980mat
25. říj 2011

Ondřej a Kateřina

carodejnice
26. říj 2011

Viktorie a Vojtěch

misa84
26. říj 2011

Jan a Vojtěch

lucisa
26. říj 2011

Jaj, až teď jsem vás objevila.

@fangi přidám ti tu trochu zmatek ve statistice, dcery mají po dvou jménech:
Noemi Nela
Nathalie Anne
Amelie Sophie

lucisa
26. říj 2011

@fangi, no to děláš dobře, že až po narození, protože třeba @dlabinecka psala 1.6., že je v bříšku Šárka a on se narodil Filip 😀 😀 😀 - pak věř UZV 😀 😀

lucisa
26. říj 2011

@fangi ještě jedna věc, jak jsi psala, že se mohou zapojit i Slovenky, asi jich tady moc nebude, téma je jen na CZ koníkovi, zkus poprosit adminy, jestli se dá přidat i SK, zajímala by mě i slovenská jména.

fangi
autor
13. led 2012

Kdo se přidá do statistiky? 😉

pejullka
13. led 2012

Aneta

dagmik
14. led 2012

Kristian

achalteke
14. led 2012

Šimon

karminka
14. led 2012

Adam 🙂

chlebenka
14. led 2012

já mám Viktora a Amélii 😉

verrrunka
14. led 2012

David a Matyáš

miskadis
15. led 2012

Sára

terezka87
21. led 2012

Romana

barky
21. led 2012

zatím Vojtíšek a brzo Anička