Štědrý den. Posunete kvůli mimčům večeři?

majka07
14. lis 2007

Chtěla bych se zeptat mamin, které mají podobně staré mimčo jako já, jak podřídí štědrý den mimískům? Budete např. posouvat štědrovečerní večeři, kvůli drobečkům? Malá už spí od 19 hodin, v 18 většinou večeříme, ale přemýšlím že to letos posuneme asi o hodinku dřív. Už jste o tom některá přemýšlela?

eldenisa
15. lis 2009

Určitě budem večeřet dříve aby sme si to užili.
berenika39 : Já taky nemám ráda nějaké ty vánoční shony.Podle mě sou Vánoce od toho aby se rodina sešla ne kvůli dárkům.U nás je to tak že dospělým dárek do 500Kč a dětem to co potřebují.Stejně si každý během roku ponakupuje to co potřebuje

berenika39
15. lis 2009

Jasně, Vánoce se dají slavit všelijak, to je na tom to nejlepší. Jaký si to uděláš, takový to máš....

Jsem mimo téma,končím.

Určo tohle budu za rok řešit, malému jistě "malé" Vánoce přichystáme, děti jsou jediná motivace....

peroli
16. lis 2009

kamarádka ty vánoce řeší stejně jak berenika, ale oni to dělaj kvůli tomu že jsou jehovisti 😉

zdenka26
16. lis 2009

Takmy večeříme kolem18.00hod.Malej stejně chodí spát až kolem 22.00 😉

rimmel
16. lis 2009

mozno aj berenika je jehovistka 😀 😉

berenika39
16. lis 2009

cože jsem jeho? on říká, že láska 😀 😀 😀

rimmel
16. lis 2009

😀 😀

tymothy
16. lis 2009

My večeři řešit nebudem, prostě se bude jíst, až bude Magdalenka vzhůru. Jen nám trochu nabourala půlnoční - s sebou ji tahat nebudem (i když kdo ví, třeba bude vyspalá a čilá). 😉 Myslím, že takovéhle věci se moc plánovat nedají. (Stejně jako jiné dny - můžu si naplánovat co chci, a skutečnost je pak úplně jiná.)

sisi.v
16. lis 2009

malá chodí spát kolem osmé, ale na štědrý den bude posunutá večerka 🙂, vůbec není protivná, takže nemáme problém. nechce se mi řešit večeři na minutu, večerku s budíkem v ruce a koupání na čas - takže vysprším odpo, jídlo jako to vyjde a až bude unavená, tak padne 😉