Štědrý večer na horách. Jak probíhá večeře?

mimap
14. pro 2009

Máte někdo zkušenost se Štědrým večerem na horách v hotelu? Jak probíhá večeře, večer a co na sebe?
Díky za odpovědi!

bramburka
14. pro 2009

kamaradka ti jezdí kazdorocne cela rodina, strasne si to uzivaji, ale vim, ze je to takova chata kde jsou jen oni, ze to ma tusim asi jen 6 pokoju

mimap
autor
14. pro 2009

Díky za odpověď. My právě jedeme do většího hotelu, tak jsem trochu bezradná... ☹

berenika39
14. pro 2009

no jééééje, my jezdíme pořád. super. vánoce bojkotuju, nemám žádné starosti, nákupy. předloni jsme byli v pensionu, super, asi tak 6 rodin tam bylo, večeři majitelé pojali sice slavnostně, ale nechali nás "dýchat", žádné slavnostní oblečení, přilítli jsme ze sjezdovky, sprcha, hurá na večeři. majitel donesl osobně šampus, přivítal nás na večeři, popřál klidné svátky a dobrou chut...večeře byla formou šv.stolů, ne každý jí rybu a salát, to tam samozřejmě bylo, ale i řízky kuřecí,vepřové, pro děti filé bez kostí, zelenina, plno ovoce, cukroví, zákusky, pak chlebíčky.Měli tam velkej vánoční strom, tam se daly dárky dětem, byla tam i taková jakoby herna, tak se tam prcci radovali z hraček, no paráda. poseděli jsme, dali jsme si navzájem jeden dáreček a na pokoji ještě popili trochu vínka. no a věř nebo ne, já jsem si s tím naprosto jistá, tu noc jsme si umotali petáska🙂))))). (nebo jindy v tom týdnu, ale prostě to klaplo a já našla po těchhle vánocích dvě čárky na tesu🙂))).
Takže doporučuju!!! Jiné asi bude nějaký velký hotel, ale my chtěli spíš klídek a pohodu.

Vloni byl peta malinkej, byli jsme doma, letos asi taky budem, ještě nelyžuje🙂)))ale příští rok opět zmizíme🙂.