Štěkací pejsek od Lamaze 🙂 Jak ho vyprat?

kaleilah
7. dub 2009

ahojky maminky, nikde jsem téma pejsek Lamazák nenašla, tak zakládám 🙂 Pejska milujeme, Daniel ho dostal k "půlročinám" ale nevyhovuje mi, že se nedá nijak vyndat baterka.Hafíka bychom potřebovali akutně vyprat, ouška a osásek jsou značně ožužlaný a nejradši bych to hodila do pračky, ale pak asi nebude štěkat...? a až dojde baterka tak se vyměnit nedá? 😅 Tak prosím o jakékoliv " prací" zkušenosti 😀

ilci
8. dub 2009

jo, většinou se ty hrací hračky nemají prát, taky mě to štve 😠

theresa
8. dub 2009

Ahoj taky máme štěkajcího pejka od Lamaze, zatím jsem taky neměla odvahu ho vyprat. Asi když se hodí do pračky, tak pak bude po smrti. Možná zkusit zlehka vyprat v ruce.

kaleilah
autor
8. dub 2009

theres: už jsi někdy zkoušela zlehka vyprat něco silně oslintanýho a umatlanýho? 😀 píšu předem,nulovej výsledek, pomohlo by mu vyprat ho tak minimálně na 90 a ještě s předepírkou 😀 pak by snad někdo poznal že je to hafan a ne oslizlá žába 😀 😀 😀

theresa
8. dub 2009

kaleilah: aha, tak to už je špatný, tak to ho asi vyper, nebude štěkat, ale bude čistej.

kaleilah
autor
8. dub 2009

theres: Danita bere právě to štěkání....a pak je blbý že nejde ani vyměnit baterka, takže hračka za 400 je za pár týdnů k ničemu-nebo teda neplní tu nejzábavnější funkci 😠

kikimaruska
8. dub 2009

asi to bude risk, my ale dostali vánoční sobí botičky-capáčky, už nošené, tak jsem je na 40 vyprala a když jsem je věšela, zjistila sem že tam něco je a oni hráli 😅 ...a přečkali to, ale jen na 40 st. a kdoví, co udělá pejsek ☹

kaleilah
autor
8. dub 2009

kiki: no ta 40 by nám bohatě stačila, jen v ruce to prostě tak dobře nevyperu...a navíc jsem začala řešit prací prostředek-určitě bez aviváže, to je jasný, pak asi dvojitý máchání a a dát to na program jako třeba silonky a záclony...ale hlavně aby to bylo pořádně vyždímaný, protože to bude dost žužlat...

kaleilah
autor
11. dub 2009

tak pejsek pořád oslintanej, bojim se ho do té pračky hodit 😉

ilonkaa
11. dub 2009

Tak já ho vyprala poté hnedka vysušila v sušičce a štěká dál... 😅 😅

kaleilah
autor
12. dub 2009

ilonko, dííííky, přesně to jsem potřebovala slyšeeeet 😀 😀