Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

roasha
15. lis 2008

adina veeeeeeelmi tvrdohlaví. 😠 -mas sa na co tesit,-moje dieta.stale musi mat posledne slovo,je jej jedno,aj ked dostane. 😖

blka
15. lis 2008

Já si myslím, že jsou spíš nevyzpitatelní. Jednou jim něco řekneš a začnou se smát, podruhé jim řekneš to samé a budou naštvaní 😅 .

adina22
15. lis 2008

ja len preto ze u malej sa to zacina pomaly prejavovat,tak sa tesim 🙂

roasha
15. lis 2008

ale inak v pohode,je to najzastupenejsie znamenie v nasej rodine. 🙂

adina22
15. lis 2008

tak to su naozaj nevyspytatelni...uvidime ako bude fungovat vodnar (ja) a skorpionka (moja dcerka)

adina22
15. lis 2008

a este mi teda poradte ako ist na takeho maleho tvrdohlaveho skorpionika,ak mate skusenosti 😵 dakujem za odpovede

roasha
15. lis 2008

malo by sa len pekne-najrychlejsie zabera/ale to sa vzdy neda/ 😅 ,lebo potom s tebou zacne mavat. 🙄 😀

certica
15. lis 2008

no, moj maly je vodnar a tiez je nenormalne tvrdohlavy a tiez musi mat posledne slovo a ja som taka ista a som ryba 😀 . a donekonecna komentuje, vyjednava, obkecava....namiesto, aby spravil, co mu kazem. aj tak to nespravi a do zblbnutia bude trepat svoje.
ale aby som nebola mimo temu, zajtra ideme gratulovat k segre - svagor ma 50 😎 (navonok vyslovene hanblivy a rodinny tvor, sice rad keca, ale intimitu si nepusti ani po 100-rokoch 😀 ), no a synovec ma pozajtra tiez narodky (15) a ten ma strasne rad deti, dokaze sa zahrat s mojimi krpcami uplne v pohode, vobec nejavi znamky puberty

jabber
autor
15. lis 2008

já bych ani neřekla, že je štír nějak zvlášť tvrdohlavý, mně přijde v tomhle daleko 'horší' býk 😀

mesulka
15. lis 2008

jabber - malá je štír a já jsem býk, jsme obě tvrdohlavé stejně 😀 😀

jabber
autor
16. lis 2008

mesulka 😀 tak u nás je štír manžel a řekla bych, že tvrdohlavější jsem já (blíženci) 😀 😀
Ono s tou tvrdohlavostí to bude asi mezi znameními tak nějak rovnoměrně rozložené 🙂

adina22
16. lis 2008

certica - tak moja mamina je ryby a ja a bracho sme vodnari 😉

byka poznam doverne a musim povedat ze tvrdohlavi su poriadne,ale neda sa povedat ci bol vo vztahu tvrdohlavejsi ako ja 😅

jabber - zaujimva kombinacia skorpion a blizenci 😉 a suhlasim ze rozlozene je to asi rovnomerene

mesulka
16. lis 2008

Ono si asi fakt nevyberete, manžel je ryba a to je teprve tvrdohlavý nervák 😀

jabber
autor
16. lis 2008

adina - no někdy je to hodně zajímavý, to souhlasím 😀 😀 😀

maminkatn
16. lis 2008

ahojky,,, 🙂
konecne sa to tutok,,,rozbehlo..po nejakom case,,,,, 😉
ja viem o tom svoje...bo aj ja som skorpik,,,a aj moj najstarsi synator,,je skorpik.... 😀 😀
aj sme mali v tomto case narodky,,,ja a aj moj syn sme este k tomu typicky,,,skorpioni,,,takze 😖 😖
ale niekedy si spolu velmi dobre rozumieme a niekedy by som ho zabila..... ☹ ☹ ☹
aeste k tomu mam najml..syna ryby,,,,sme taka vodna rodina len mm je srelec,,,ono to v horoskopox,,,vzdy,,,,,sa pise,,,ze je to spojenie na jednu noc,,,a nie na cely,,,zivot,,,,, 😖 😖 😖 😖
a my budeme spolu....21.nov,27 rokov,,,,,a aj sme sa brali v novembri,,, 😉 😉 😉
mame to take zaujimave...a o tej tvrdohlavosti,,,,niekedy,,,,sme aj taki aj taki,,zalezi to od tolerantnosti,,,,,manzelov,,,a deti tie treba vyxovat,,,ale aj tak budu mat na vsetko svoj nazor,,,a vzdy okomentuju,,,,a ofrflu,,,vsetko.... 😒 😒 ale ako inak aj vsetci xlapi,,,takze je to tak ako to je,,, 😉 😉 😉

bubba
17. lis 2008

caute vsetci skorpioni,vseeeeeeeeeeeetko najlepsie zelaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵

veronikahel
17. lis 2008

ahojte, ja som byk a moj rocny sy je škorpion a MM my stále hovorí, že malý je tvrdohlavý po mne 😀
škorpion je poriadny osobnosť... a to ma iba rok 😅

MM je lev 😅

veronikahel
17. lis 2008

ešte k tomu zomieraniu... nič som také nikdy nepočula, ale ked mal malý tri mesiace, zomrel svokrin brat... a to nebol ešte až taký starý.... zomrel na infarkt ☹

maminkatn
17. lis 2008

cafko,,,,,spolu-skorpici,,,, 😀 😀 😀
ale aj ti osatni....bubi...dik,,za blahozelania,,,,,pekne od teba.....som rada ze tu ktosi pise,,,bo tu bolo dost dlho tixo..a smutno....... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
tak len piste,,,a piste,,,aj ja budem,,,,, 😀 😀 😀

matica2
17. lis 2008

ahojte ja som tiez skorpion. rok pred mojim narodenim ani rok po nik v rodine nezomrel. nemyslim si ze skorpici su tvrdohlavy ale skor nevispitatelny. ono aj zalezi v ktorej dekade sa narodili.

dygab
17. lis 2008

Ahoj jsem Štír🙂🙂. A poměrně typický. Zemřel mi dědeček v rámci roku po narození.
Sama za sebe musím říct, že se Štírem je fakt složitý život🙂.

luciaakubko
17. lis 2008

tiez skorpion, no stipance len opatujem 😀

adina22
17. lis 2008

no ked sme pri tom zomierani,tak mesiac pred narodenim dcerky zomrela moja teta (otcova sestra) ☹

matica - vyznas sa v horoskopoch?moja mala je druha dekada,takze typicky skorpion.Aj ked musim povedat,ze cinsky horoskop ju uplne vystihuje 🙂

maminkatn
17. lis 2008

mno dygab,,,,vyzeras,,,,celkom,,,,,sympaticky......
aj ja som typicky,,,skorpik....a veru je so skorpikom,,,,je zivot zlozity,,,viem to bo ja som a aj moj syn,,najst,,,je,,,typicky,,,takze 😉 😉 😉 😉
je to,niekedy,,,,,,tazke,,,ale hovorim je to vzajomnej tolerancii.....
a o tyx umrtiax,,,cvo sa to tu hovorilo,,,,asi,,,to jen nahoda,,,,lebo neviem ze by niekto zomrel ked som sa ja narodila,,,abo moj syn.....a o tyx stipancox,,,,ti ktori si ix zasluzia ix aj dostanu naspet,,neostanem im nic dlzna,,,aj ked sa neviem pohadat,,hlavne v robote,,,som citliva,,,a hned sa rozplacem,,,,ale to je uz aj o psyxicne,,,a o inom,,,, 😒 😒

dygab
17. lis 2008

štíři umí být sympatičtí🙂🙂🙂. To už je žert. Záležítaké na ascendentu, ale mám dojem, že vše, co je v knize Sluneční znamení, tak sedí🙂

adina22
17. lis 2008

dygab -myslis tu od Goodmanovej?Som si pozrela teraz na nete nieco o tej knihe a vyzera to dobre

veronikahel - pozeram,ze mame rovnako starych skorpionikov 😉

dygab
17. lis 2008

Ano, Adino, tu myslim. Je to docela dobre, ale chce to vědět i ascendent. Ten já mám ve Střelcovi.

dygab
17. lis 2008

Jinak, já mám doma Račici. Ale dost tu Račí povahu skrývá🙂🙂.-)

adina22
17. lis 2008

dygab -tak ste potom skvela dvojka skorpion a rak,obidve vodne znamenia.No moja mala ma ascendent v Bykovi,ak som to dobre urcila

dygab
17. lis 2008

Hanna je citlivý Rak, to ano, ale tu citlivost hodně schovává za nezměrný temperament a totální energetický výbuch🙂🙂🙂