Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

leniciatko
14. lis 2009

no to si píšte,že mi škorpíci sme záhadní. ve´d ja som sa narodila 13 a teraz v piatok som mala narodky 😀

vladkaz1
15. lis 2009

Lenicatko vsetko naj ,aj moja dcerka je 13 teho 😉

leniciatko
15. lis 2009

jééj, vidíš, to sa rodia najlepší ľudia . aj dcérke želám všetko naj.

vladkaz1
15. lis 2009

😀 no jasne ze su 🙂

bubba
15. lis 2009

tomu umieraniu pri narodeni inych sa hovori "recyklacia"ja by som z toho nerobila nejaku zahadu podla mna je to len matematicka kombinatorika skombinovana s nahodou
ja mam zajtra oné 😉 bŕfdaj 😀

boldy
15. lis 2009

takze nie som sama, co o tom pocula, ze rok pred a rok po... ale nedavno som zistila, ze rok pred mojim narodenim mi zomrel dedko...som skorpion, zajtra mam narodky... takze nechame na kazdom, ci je to len nahoda alebo pravda...a nie sme zli skorpioni, manzel to so mnou zvlada 🙂

sonilka
20. lis 2009

Ahojte, neda mi nezareagovat na tuto temu. Aj ja poznam par skorpionov, jedneho specifickeho, nar.11.11. akoze strasne zaujimavy clovek, inteligentny, na jednej strane jemny a citlivy, na druhej neskutocne zahadny, sebecky a nepristupny. Robi len to, co chce on, nikdy nie je vulgarny, nikdy neurazi, ale uz svojim postojim dokaze zranit a flegmaticky sa nad vsetko povzniest, myslim, ze dnu v sebe potlaca svoje emocie, proste ma neskutocny dar sebaovladania. ale ma aj neskutocnu charizmu a dava pocit dovery, cosi take som nikdy nezazila, ono tie jednotky asi naozaj maju nieco do seba, je strasne uzavrety, nepristupny, tazko hovori o svojich pocitoch, ale je to aj tak velky clovek...

j.a.n.u.s.
20. lis 2009

Je pravda ze stirum nejlip sedi ryby a raci....buhvi proc jsem s beranem 😀 ...a ktomu vsemu mam jeste dite v beranu... 😀 😀 😀 😀

Podle me zkusenosti...lev je taky ne moc dobre spojeni s e stirem 😔

leniciatko
20. lis 2009

MM je lev,ale v pohode. Mne ako škorpiónovi najviac sedí,že sa v nás nikto nevyzná. Ked sa odo mna očakáva,že budem milučká,tak som ako tiger a opačne. Ked si myslia,že budem namosúrená ako tiger,tak som ako mačička. takto ich odrovnávam. 😵

j.a.n.u.s.
20. lis 2009

leni 😀

me co muze "zabit" je pomalost a nepresnost u nekterych jedincu... 😖

vieraj
20. lis 2009

aj ja som škorpion, a o co tu ide? nemam akosi cas citat od zaciatku.
manzel je panna - sme idealni? 😀 🙂

j.a.n.u.s.
21. lis 2009

...u me jako u stira se probudila sexualita velmi brzy...jako myslim otazky a chut vedet vic, nebot u nas doma byl sex tabu...

maminkatn
21. lis 2009

jeeej,,,ahojko,,,,,,vsetkYM,,,CO,,SU,,TU,,A,SU,,SKORPIONI,,,AJ,NIE,,SU,,,,, 😀 😀 😀 😀
vitaj,,,bubba.....som ta davno nezazrela,,,,kade,,,sa tulas,,moja,,,,vsetko,,najlepsie,,k,narodkam,,aj,tym,,,ktori,,skorpici,,to,v dohladnom,,case,,,maju,,,ja,som,,uz mala,,,7...a,moj,,syn,,,,12,,,a dneska,,mame s manzelom,,28,,vyrocie,,sobasa,,,xi,xi,takze skoro,,vsetko,,,v,novembri....ja som s moji,,,strelcom,,uz dost dlho,,,,sme na seba zvyknuti,,,a,poznam,,ho,jak,,moje,topanky,,,ci,tenisyk,,xi,xi,,,a,,ja,on,,mna,,,ved za tie roky,,,,cize ja som s mojim,,najstarsim,,synom,,ja,typicky,,,skorpici,,,ale,oj,,je,inkasi,,kao,,ja,,,mozno,aj,preto,,ze je muz,,,,

meleri
21. lis 2009

můj syn je štír, měl se narodit jako blíženec ale narodil se předčasně, tak nevím jestli se to dá počítat....rok předtím mi umřela teta na rakovinu.. ☹ zatím je povahově hodný, ale je to ještě malé miminko.
jinak štír je moje tchýně a fakt nic moc.. 😒 taky moje dobrá kamarádka je štír a je fakt že často je těžké s ní vyjít....ale je to asi všecko trochu blbost a člověk tomu nesmí moc věřit, protože znám i pár štírů a byli to úplně jiní lidi, tedy klidní, hodní, vůbec ne hádaví...takže asi záleží na člověku...no ale je to zajímavé...

meleri
21. lis 2009

jo né blíženec, ale střelec sem se spletla! 😅

j.a.n.u.s.
21. lis 2009

hodne zalezi na ascendentu 🙂 ...

leniciatko
21. lis 2009

meleri- pol roka hore-dole. 😀

leena24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra1303
20. říj 2011

@jabber az mi zimomriavky nabehli ....moj dedo zomrel ked ja som bola asi v prvom ci druhom mesiaci...a moja dcerka je (skorpion) stir... 😕

rosemari
6. bře 2017

@jabber mne sa Nicolas narodeil 7.11.2005 v roku 2005 par mesiacov pred narodeným teda v mesiaci júl (u vas cervenec) zomrel starky, tak asi to čo ste pisala je pravda

coccinella
26. srp 2017

Sice stara diskuze, ale moje neter je stir a je fakt, ze par mesicu pred jejim narozenim zemrela nase babicka.. tak mne ten uvodni prispevek docela prekvapil..