Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

certica
7. čer 2008

mna zase zaujali, teraz neviem, ake su to presne - indianske? tam som tusim vlk. a potom stromy (jablon, vrba, breza, ....), to bolo dost vystizne a zaujimave

melory
7. čer 2008

tie stromy mam aj doma, je to aky strom, taka osobnost.
orech je tvrdy oriesok
vrba je smutna a tajomstvo udrzi v sebe
atd atd

bubba
7. čer 2008

paska mam pre teba odkaz....ja som v indianskom znameni "had" 😀 😀

http://www.wildweb.sk/astro/indiansky.html

bubba
7. čer 2008

ludia a tie stromy su na akom linku?

jabber
autor
7. čer 2008

danielala - my jsme blíženec, štír, dítě rak a druhé bych chtěla váhu 😀

paska
8. čer 2008

tak som si ten link kukla a zase had 😀

certica
8. čer 2008

bubba, ja som tie stromy mala len v tlacenej forme, nie elektronicky a je ich rozhodne viac, nie len 12

bubba
8. čer 2008

certica,to je ale skoda ☹

bubba
8. čer 2008

ale ja som to asi nasla....nie je to indiansky ale keltsky

http://www.wildweb.sk/astro/keltsky.html

a som gastan 😀

certica
8. čer 2008

no vidis, sikovna 😉 😀 , ja som nehladala

ksts
8. čer 2008

AHOJ HOLKY,JA SOM KARIN A TAKY SEM NARODENA 16.11.1981,SEM KOHOUT A MANZEL 1.6.1977,A V CINSKEM JE HAD,STIR A BLIZENEC SE MOC NEHODI ALE KOHOUT A HAD JE IDEALNE,INAC V MANZELSTVI JE TO FAJN,POMALY ZACINAME PLANOVAT MIMINKO A KDYBY SEM SI MALA VYBRAT ZNAMENI TAK VUBEC NEVIM,KAZDE MA NIECO DOBRE AJ ZLE,SPIS SE DOHADUJEM KDY TO CHCEME ABY SE NARODILO,CO JE NEJLEPSI ZIMA,JARO,LETO,ALE V DNESNEJ DOBE SI MALO KTO MUZE PLANOVAT,NEJDOLEZITEJSI ABY SE TO PODARILO NORMALNY CESTOU A ZDRAVE MIMINECKO,UZ SE NEMUZU DOCKAT.V PRACI MAM MISTRA A ON JE RAK A 20.11.2006 SA MU NARODILA HOLCICKA TEREZKA A TENTO ROK ZNOVA CEKAJ DRUHY MIMINKO V LISTOPADE,MANZELKA JEHO JE KOZOROH.MOC ZAJIMAVE.

herta
8. čer 2008

ahoj k tomu znamení jsem štír a přesně na den předtím než jsem se narodila zemřela moje prababička. 😅 ale myslím že je to obecně znám hodně rodin kde platí že když se někdo narodí tak někdo umře,jako něco za něco. 😕 a ne jen štíři.i ostatní znamení.
k tomu že ženy štírky jsou potvory já koušu jen když musím,obecně se spíš pro cizí tvářím jako že neumím do 5počítat.ale jako nejsem intrikánka to ne.naopak největší intrikánky a závistivý svině z mého okolí znám 4 shodou okolností všechny narozený jako vodnářky v prvním dekanu,tzn. poslední týden v lednu.závistivý nepřející krávy pod nohy každýmu házej klacky a když se nedaří jim tak nikomu.
jinak různě podle znamení různí lidé.též podle mě platí že chlapy štíři jsou ehm d.vkaři jak blázni.obecně blíženci jsou hlavně ulhaný slibotechny a není na ně spoleh,neříkám že všichni obecně ale všichni blíženci v mým okolí 😅 oni jsou fajn vtipný všechno naslibujou ale skutek utekl,nespolehlivý jak blázen,a hlavně aby byli se všema za dobře a pro každýho "hezký".
každej v něco věří a nemá cenu říkat co je a není kravina,jednou třeba nám to někdo řekne.to je jako kdybys celej život věřil v boha a po smrti jsi šel o kastu níž za to že si věřil špatně to je hloupost.každej ať si věří v co chce,každopádně má velký vliv prostředí a výchova.za sebe spíš bych šla do horoskopu podle data hodiny narození nebo numerologie než do horoskopů v časopisech. 😅 já mám v datu narození zas samý osmičky a jedničky /stejně jako bil clinton/ a jeden numerolog mi říkal že není možný že jdu cestou kudy jdu,nebudu rozmazávat,ale říkal že mnou zvolená cesta životem s tímhle numerologickým rozborem mě stojí zbytečně moc usilí než ostatní a že se mám dát jinudy ale nechci.
a ještě k malýmu měl plánovaný císařský řez mohli jsme si vybrat bud 2,3,nebo 4.7.2007 vybrali jsme si pondělí protože jsem to chtěla mít co nejdřív za sebou,ne proto aby měl takový pěkný datum. a nakonec ho shodou okolností vybrali 20,7,2007 ve 12,27 a číslo jsme měli 272 a dali nás na pokoj 27 dost vtipný 😀 😀 😀 😀 tak jsem říkala že v životě jsem nevěřila že 7nosí štěstí osobně pro mě je nejkrásnější číslo 5ka,tak jsem říkala snad mu ty dvojky a sedmičky přinesou štěstí.nevím co teda v numerologii znamená životní číslo 9?nevíte to někdo kdyžtak hoďte IP.
a ještě k manželovi je vodnář a taky všichni tvrdí jak jsou nestálý a děvkaři a že se štírem to nejde a vidíte nám to jde 7let,fakt záleží na konkrétní povaze. 😉 jednou jsme šli někde na moravě na výletě a potkali jsme takovou starou cigánku v sukních a říkala paní zastavte musím vám něco říct,a víte co řekla aniž by nás znala? že mě manžel miluje a do smrti bude věrnej a že spolu budem strašně šťastný a i něco z minulosti věděla až jsem čuměla 😕 😅 a nešlo nám 3roky dítě a ona nám dala sejmout karty a řekla že o úplňku nám to vyjde ten úplněk byl ten den večer (samo jsem to zjistila až později) a fakt se nám to povedlo.a upozorňuju že věštění z karet apod fakt nevěřím ale tohle vám bylo fakt zvláštní.a hlavně za to nic nechtěla !!!! 😉

bubba
8. čer 2008

herta,wow ..........mne sa nikdy nic take nestalo.stara ciganka ma zastavila apovedala mi,ze budem zdrava,bohata,budem mat dve deti(ch+d)stastne vydata a zomriem stara 😀 😀 😀 no nepotesi?zatial z toho pasuje len ze som zdrava a kratko ale stastne vydata 😀

jabber
autor
8. čer 2008

herta - teda ještě že nejsem v tvým okolí, to bych byla, koukám, úplný monstrum 😀 😉 😀

tak já mám fíííkovnííííík 🙂

bubba
8. čer 2008

jabber a ty co si vodnarka?
ja napr.mam najlepsiu kamosku vodnarku,ale co som mala frajera vodnara tak to bol h....l prvej triedy 😝

jabber
autor
8. čer 2008

bubba - blíženec 😀

bubba
8. čer 2008

jabber,jaaaaaj tak potom v pohode 😀

ja aj tak neverim na znamenia presvedcte ma prosim niekto 😀 😀 ze znamenie ovplyvnuje povahu cloveka 😅

danielala
8. čer 2008

Baby, ja mám pocit, že všetky tieto stromové, vtáčie, indiánske a neviemaké horoskopy vychádzajú z klasickej hviezdnej astrológie, veď si porovnajte charakteristiky a dátumy, je to takmer totožné, až nato, že tie rozhrania sú poposúvané.

bubba
9. čer 2008

ze vtacie 😀 😀 to aj take su?no nakoniec prideme na to ze je to predsa len marketing...ved kazdy musi z niecoho zit 😀

herta
9. čer 2008

jabber nevím proč bys měla být monstrum,však i já tam hore píšu že to nemyslím obecně.a hlavně teda znám blížence chlapy. 😉
kdo tomunevěří má to snazší. 🙂 každej si věří čemu chce já i přesto že bábuška zemřela nevěřím že jsem jí zabila snad já. 😅 toto by ještě chybělo si to vyčítat 😔
bubbo to je dobře třeba ti vyjde vše co ti naslibovala hlavně to zdraví toho si važ 😉 a mimíse ti taky přeju.

jabber
autor
9. čer 2008

herta - však já vím, dělám si srandu 🙂 😉
to nejde si nic vyčítat, to je prostě osud...

bubba
9. čer 2008

herta,slubujem 😀 ze dodrzim 😀
a musim uznat,ze napisala si pekny prispevok 😵 tento Včera o 22:48

tina78
9. čer 2008

Herta, aj mne sa pár vyveštených vecí v živote splnilo 🙂 A tá najkrajšia bol moj syn, jedna kamoška (bosorka) mi vyveštila kedy otehotniem, ja som tomu už ani neverila, lebo sme sa o to pokúšali už vyše roka a ono to fakt vyšlo, dokonca mi povedala, že porodím o niečo skor,ako budem mať termín a že to pojde rýchlo, no a vyšlo to! malý sa narodil 4.11. a termín bol 14.11. a celý porod netrval dlho cca 5 hod, takže čo dodať 😉 Niektorí ľudia majú asi 6. zmysel 😅

sharlotta
10. čer 2008

Bubba, nie znamenie ovplyvnuje povahu, ale postavenie planet v case jeho narodenia. Nikto ta tu nejde presviedcat, ale keby si sa tym zaoberala hlbsie a vedela o tom viac, tak by si uznala, ze to funguje. Ja sa tym zaoberam uz fakt asi 14 rokov a nie len tak, ze si citam horoskopy, ale hlavne pozorujem ludi okolo seba. Mne pride take klise povedat "neverim na horoskopy", ked o tom clovek ani poriadne nevie, co to obnasa...
Kazda planeta k nam vysiela urcity druh energie a najsilnejsia pre nas je Slnko, ktoreho uhol pri tvojom narodeni urcuje vlastne ake si znamenie. To, co dostanes pri svojom narodeni nie je nezvratny osud, ale pociatocna davka energie a schopnosti. Zalezi od uhla, pod ktorym energia danej planety na teba vplyvala v case a mieste tvojho narodenia. S tym "pociatocnym balikom", ktory dostanes pri narodeni potom pracujes cely zivot a tvoje prostredie.
Presvedcit sa mozes iba sama, ked budes pozorovat.
Tie horoskopy, co su v casopisoch, ak ich niekto vobec naozaj pocita a nie len tak vymysla, su malo pravdepodobne. Vezmi si, ze v kazdom znameni mas 30 stupnov, v ktorom moze byt kazda z 8 planet(+Slnko a Mesiac), dalej je este 12 domov, aspekty....To, co (ak vobec) pocitaju v casopisoch je len postavenie Slnka v strede znamenia, cize na 15 stupni. Je minimalna pravdepodobnost, ze take nieco bude na teba sediet, aj ked by si sa narodila v case, ked bolo Slnko na 15 stupni znamenia.

nika000
10. čer 2008

ahojte .mám 8 mesačnú dcéru a minulý týždeň mi zomrel starký v tomto znamení .bol síce starý ale zomrel nečakane .našla som tu túto tému tak som si na to spomenula .

herta
10. čer 2008

bubba myslíš pěknej že jako moc dlouhej?to já za to nemůžu že jsem ukecaná,za to můžou hvězdy 😉 😀 😀 😀

binki
10. čer 2008

máme štíra; když mi mudra potvrdila těhu, ten den zemřela babička

dadus
10. čer 2008

ahojte aj ja som skorpionka, ale ci niekto zomrel, ked som sa narodila to fakt netusim 😀 😀 😀 akurat ked sa narodila moja mala, tak mesiac predtym mi zomrela starka, takze asi to bolo ako ste spominali...vzal si zivot, dal si zivot.....

bubba
10. čer 2008

herta,nie myslela som to uprimne vazne....

sharlott,aj ked nestudujem suhvezdia a podobne veci tiez sa stretavam s ludmi cely svoj zivot a porovnavam si nielen svoje ale aj ostatne znamenia....uz len preto aby som si potvrdila,ze na to neverim.... 😅 hold,dovol mi tvrdit,ze aj ked to nestudujem a nevenujem sa...........je to moj nazor,moja skusenost...hm...zasa si ma nepresvedcila 😀 skusaj dalej 😀 😀 mozes aj IP 😉

bubba
10. čer 2008

mna je velmi tazko presvedcit...aj verit v Boha som zacala az vo veku 28 rokov.... 😅