Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

jabber
autor
17. lis 2008

dygab - já mám stejně starou račici (nebo dračici? 😀 ) jako ty 🙂

dygab
17. lis 2008

Že by skvrny an slunci🙂🙂🙂. Hanna je opravdu na holku děsný drak. Já jsem třeba naprosto nedomazlená matka, protože na mazlení prostě nemá čas🙂

jabber
autor
17. lis 2008

asi tak nějak 😀 jen po ránu anebo večer. Ale ta naše nemá kolikrát čas ani na jídlo 😝 😀

dygab
17. lis 2008

JJ,to je přesné. Takže skvrny🙂. Kdy se Adélka narodila? a Kde,

jabber
autor
17. lis 2008

17.7 v Podolí, kde vy? 🙂

dygab
17. lis 2008

26.6. v Podolí🙂

jabber
autor
17. lis 2008

tak je to tím Podolím - je to jasný 😀 😀

dygab
17. lis 2008

JJ, sestry už tam chodily a říkaly: hádejte, kdo je nejvíc slyšet 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
autor
17. lis 2008

tak to mně neříkaly 😀 zato teď 😅 😀

dygab
17. lis 2008

Vydrž, prý bude líp🙂

jabber
autor
17. lis 2008

😀 ale jóó, však jsou to naše zlatíčka 😵 🙂 vždyť já bych pecivála ani nechtěla 🙂

dygab
17. lis 2008

Já asi také ne, ale dost pátrám po tom, zda je jenom po mně temperamentní nebo zda mám očekávat hyperaktivitu. Nějak si to z fakulty nepamatuju🙂. Ale mám pocit, že se to stejně nedá do 3 diagnostikovat.

matica2
24. lis 2008

adina22 ja sa niak extra v horoskopoch nevyznam ale s toho co som precitala tak viem ze, zalezi aj na tom ci je narodenie na zaciaku alebo na konci znamenia. lebo potom cloveka ovplyvnuje aj znamenie pred skorpionom alebo po.

norik1
24. lis 2008

Ja mam narodeniny navyse na Vsech svatych, takze okrem skorpioncenia este aj cintorinujem...no a niekedy teda zahadna som 😀 😀 😀 hlavne ked ani sama neviem co chcem 😀 ale osobne si nemyslim, ze znamenia maju na charakter ludi nejaky valny vplyv...

matica2
25. lis 2008

norik ja mam tak isto narodeniny ako ty 😀

miney777
25. lis 2008

téééda, to jsem ještě nikdy neslyšela, ale když jsem byla těhotná, tak mi po 4letech zemřel na rakovinu střev strejda... ale že by to byla nějaká souvislost s Týniným narozením mě nenapadlo... 😖

norik1
25. lis 2008

Matica a ja som sa narodila v MARTINE !!!!!! 🙂 😀 😀 😀

matica2
25. lis 2008

😀 norik aj ja som sa v martine 😀

sisa.b
13. lis 2009

ahojte. my mame maleho skorpiona a musim povedat, ze den pred jej prvymi narodeninami nam zomrel krstny dedko ☹ este mame v rodine dalsieho skorpiona o 3 dni starsieho a na jeho prve narodeniny zomrela jeho babka ☹ takze u nas sa to splnilo do bodky 😔

kaleilah
13. lis 2009

slyším o tom poprvé, a tak nějak celkově se u nás v rodině říká, že když se narodí nový člen, tak do roka někdo z rodiny zemře. My jsme měli minulý rok mimča v srpnu, a dvě v září a zůstali s náma všichni 😵

Jen s tím štírem, myslím že je to hodně velká náhoda, ale před týdnem, z pátku na sobotu se mi narodila Adrianka a v sobotu mi říkala tcháně že jí zemřel švagr, z pátku na sobotu ho odvezli do nemocnice kde hned zemřel ☹

j.a.n.u.s.
13. lis 2009

...kdyz tak o tom pisete...nevim jestli je to "nahoda"...ale muj deda zemrel 19dni po me oslave prvniho roku... 😨

Stir jsem jako vysity.... 😉

dvojka
14. lis 2009

Hm...Tak s tím úmrtím jste mě zaskočily 😔 .Myslela jsem ptákovina...Ale?????
Anetka je ve znamení štíra a když měla necelé 4 měsíce umřela moje maminka 😢 😔

vladkaz1
14. lis 2009

cafte aj moja mala je skorpion ,to je taka povaha ,ze no zbohom si poviem ked bude starsia 😅 ,ale nejako to musime prezit ,hlavne je hrozne panovacna a stoji si za svojim ,nejdem spat a hotovo 😝 😀
Uvidime do buducnosti ,ako sa ta jesitnost bude prejavovat ale priznam sa ze nepoznam okolo seba skorpika .

filipal
14. lis 2009

ale nie!! 🙂 🙂
nebojte sa skorpionov! 😉
ja mam aj muza aj syna a celkom sa to s nimi da! 😀
a vobec nikto nezomrel...

enilora
14. lis 2009

Ja som tiež škorpion a pokial viem nikto s rodiny neumrel keď som sa narodila.Inak celkom sedí to čo sa o nás hovorí...nepoznáme zlatú strednú cestu...buď niekoho nekonečne milujeme alebo na smrť nenávidíme nič medzi tým.

lucxy
14. lis 2009

teraz ako to tu citam,,,,,nikdy som sa dako nezamyslela,,,,tak mne zomrel dedko tiez ked mam narodeniny,,,,teda dva dni po nich,,,ked som mala 15 ☹

bubba
14. lis 2009

jééééééj a ozaj všetkým škoriponom a škorpionkam aj mini skorpioncatam prajem velaaaaaaaaaaaa velaaaaaaaaaaa zdravia !!! 😵

frisbee
14. lis 2009

😀 😀 😀 no záhadné je...taký malý nerváčik bodavý 😀 😀 😀 😀

andula30
14. lis 2009

Moj muz je skorpik mama svokra svagor a vsetci su uplne rozdielny ale vsetci su fakt v pohode. A o nikom z nich neviem nic o tej smrti takze si myslim ze su to skor nahody 😉

romca14
14. lis 2009

mám devítiletého syna Tomáše a když se narodil,tak za rok a čtyři měsíce mu umřeli dva pradědečci.tak nevím.ale každopádně štír je záhadné znamení,musíte vědět jak na něho 🙂