Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

noangel
30. kvě 2008

nesetkala. jsem stir a rok pred ani po mem narozeni nikdo v rodine neumrel, ale je to zajimavy

len
30. kvě 2008

Je to blbost 😎

susik77
30. kvě 2008

Neviem, ale moj manzel je tiez v tomto znameni 😉 Je skor dusevne zalozeny, neznasa materializmus a je strasne inteligentny, a strasne ho bavi argumentovat,co mna vobec nebavi. Ja som byk, sme v astrologii prave protiklady 😎

kajule
30. kvě 2008

Jabber tak o tom jsem v zivote neslysela, ale kdyz nad tim tak premyslim...tak moje tchyne mimo to, ze to byla vazne skvela zenska, tak byla taky stir, zemrela minuly rok v lednu a Pata se v kvetnu narodil.

musilka
30. kvě 2008

to se mi nezdá to že lidi umírají a rodí se je přece normální a myslím že absolutně náhodné 😒

rovni
30. kvě 2008

moj drahy je skorpion ako vysity a dost casto je zahadny 😀

kajule
30. kvě 2008

Na druhou stranu tehotna jsem byla uz kdyz byla jeste nazivu.

susik77
30. kvě 2008

Nam sa zase stalo, ze moj stryko -v znameni leva, kt. sa narodil 13.8. zomrel minuly rok 6.8. a mne sa Veronika narodila 13.8.To je tiez zaujimave 🙂

rovni
30. kvě 2008

susik77-aj my sme kombinacia byk+skorpion 😝

susik77
30. kvě 2008

rovni: a co ta najviac rozculuje na manzelovi? 😎 😀 Mna to argumentovanie a ze je strasne tvrdohlavy-ja som dost, ale on je este ovela viac 😎

rovni
30. kvě 2008

susik je to preeeeeeeeeeesne ako pises,on sa dokaze hadat,komentovat a argumentovat o vsetkom
ja uz na to velakrat ani nemam silu
o mne doma vraveli ze som tvrdohlava ale popri nom som len slaby odvar 😀

jabber
autor
30. kvě 2008

Já jsem se špatně vyjádřila - během roku nebo po narození - prý to funguje z 95%

jabber
autor
30. kvě 2008

no právě, jestli to funguje z 95%, tak by tady měla být naprostá většina těch, kdo se s tím setkal 🙂

kajule - to je přesně ono 😉 😖

No my jsme štír a blíženec, tak to je taky občas hustý 😀

susik77
30. kvě 2008

rovni: ja mu vtedy uz len na vsetko poviem: hm, hm, a jeho to rozculuje, on chce vsetko vysvetlovat a obkecavat 😀
ale inak super, mame dost podobne nazory a zaluby, on je diplomat, ja som skor priama, tak sa super doplnujeme 🙂

kajule
30. kvě 2008

Ja vam reknu, ze hustej je Blizenec, coz jsem ja a Vodnar. 😀

len
30. kvě 2008

Hm, taky mám doma štíra a ani jedna z věcí, co tu popisujete (až na tu inteligenci, kteroužto ovšem znám napříč znameníma, stejně jako znám štíry-blbce 😀 ) na něj nesedne ani omylem 😉 Úvodní tvrzení ja taky ptákovina - když se budete hodně snažit, najdete takovýhle náhody rovnoměrně rozmístěný u každýho znamení. Takže já si stále myslím, že jsou to všecko kraviny a jdu se věnovat něčemu užitečněšímu než rozebírání horoskopů 😀 Mějte se tu hezky 🙂

kajule
30. kvě 2008

Len, ja bych to nenazyvala kravinama, i kdyz si taky myslim, ze takove nahody se daji najit u kazdeho znameni. Nekdo tomu ale muze verit a kdo vi treba na tom vazne neco je. 🙂

sorscha
30. kvě 2008

No tak ja mám okolo seba len škorpiónov- syn, manžel, rodičia a ešte aj svokra. Takže to mám veselé 😀

jadviga
30. kvě 2008

Ahoj, já i můj muž jsme štíři a tohle slyším poprvé, u nás se nic takovýho nestalo 😎

jabber
autor
30. kvě 2008

no však mě to právě přijde taky podivný, vím jen, že u manžela se to v rodině opravdu stalo, tak tady sonduju, jestli na tom něco je anebo ne 😀

jadviga
30. kvě 2008

štír + štír = ideální kombinace 😎

kometka5
30. kvě 2008

Kajule, u nás je to asi stejně hustý....já Vodnář, MP Blíženec. 🙂

jabber
autor
30. kvě 2008

jadviga 😀

No manžel se na to musel doma vyloženě zeptat (po mém naléhání 😀 ), jestli rok před anebo po doma někdo neumřel, sám si to samozřejmě pamatovat nemohl 🙂

susik77
30. kvě 2008

jabber: ja myslim, ze sa to stava casto aj v inych znameniach. mne zomrel dedko v oktobri a ja som sa narodila dalsi rok v aprili 😔

lenkabu
30. kvě 2008

Tohle by asi fungovalo u každyho znameni...

haluskacz
30. kvě 2008

kdybych to mela brat vazne, tak budu mit jeste jedno dite, protoze v rodine neni, komu jinymu by se narodilo 😀 Ne, tomu fakt neverim, jako ostatne nicemu ohledne znameni a horoskopu 🙂

zdina
30. kvě 2008

o tomhle jsem jeste neslysela i presto ze se zabyvam numerologii, tarotem a pod. Muj nejstarsi syn je rak a par dni pred jeho narozenim zemrel muj dede cek, druhy syn je stir a druhy deda zemrel kdyz mu byl rok, muj nejmladsi syn je opet stir a kdyz jsem byla v sestem mesici zemrela dlouhonemocna babicka, ktera byla taky stir.

jabber
autor
30. kvě 2008

no stává se to u každýho znamení, to je jasný, jde jen o to, že u štíra by měla být větší hustota 🙂

susik - v říjnu? No od 24.10 už je přece štír 🙂

Holky, já z toho mám taky spíš srandu, jen mě to tak prostě zajímalo 😉 😀

susik77
30. kvě 2008

ale on nebol v znameni stira, on len vtedy nejak zomrel...

jabber
autor
30. kvě 2008

zdina - no četla jsem, že symbolem Plutona je triumfální fénix, který vzlétá z vlastního popela a Štír ztělesňuje vzkříšení z hrobu 😅 .