Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

janyba
4. čer 2008

noo .. ja som skorp. a lepsie sa viem kolkokrat porozpravat s chlapmi ako s babami .. tam si az tak nemusim davat pozor na usta 😉

ella1
4. čer 2008

no,ja mám tiež kamošky škorpionky.
a to s tými intimnymi vecami u mňa nie je pravda.ja sa o tom dokážem normálne rozprávať.
pravda je,že som veľmi kritická,ale na moju osobu kritiku moc neznesiem.... 😀
a tajomstvo viem udržať 😉

ella1
4. čer 2008

pd900bo-spravila to tak isto.... 😀
ja ked niečo robím,tak poriadne a nezaujíma ma,že to nebude vidno,proste ja viem ako to vyzerá pod povrchom a musí to aj tam vyzerať! 😀
ved sme tiež takmer pred 2-ma rokmi prerábali byt....to boli hádky! 😝 😀

ella1
4. čer 2008

oprava:,, spravila by som to tak isto"

blka
5. čer 2008

Sharlotta: já jsem také 1.11. 🙂

sharlotta
5. čer 2008

Blka a ako ti ten datum ovplyvnuje zivot? Mas pocit, ze mas dobru intuiciu, alebo si na vela veci sama? A ktory rok, ked sa mozem opytat. Ja ´80. Inak kazde moje natrodeniny sme isli najprv na cintorin na hroby a potom cela rodina k nam na oslavu. 😅

bubba
5. čer 2008

pd900bo ja zasa poznam vo svojom zivote jednu "pannu"a ta je taka neprijemna no proste hruuuuza...to ja ako skorpion si pri nej ani neceknem...citim sa pri nej zle a nemam si co so nou povedat.ale je to rod.prislusnik a musim to trpiet...
napriek tomu si nedovolim tvrdit ze neznasam panny lebo su pokrytecke,rypavicne a ublizuju svojim najblizsim 😅 pretoze viem ze je to blbost...
kolko ludi vo svojom okoli poznam mozno 200?ked si predstavim ze znameni je len 12 a teoreticky 20 ks moze byz narodenych v znameni "panna"a pritom su kazy uplne iny clovek ...
PS tym nechcem naznacovat,ze skorpioni su osocovani (a to su teda osocovaniuz len preto ze sa narodili v danom znameni)ja chcem obranit len situaciu a vyslovit opatovne nazor,ze nie je to o znameniach,ale o ludoch 😉

blka
5. čer 2008

Sharlotta: ano, mám pocit, že mám dobrou intuici, ale uvědomím si to vždycky, až se to stane. Pak si řeknu, jo přesně to jsem si myslela, že tak to bude, ani nevím proč 😅 . Já jsem rok 1984 😉

jabber
autor
6. čer 2008

Můj manžel je štír s ascendentem v panně a já jsem blíženec s ascendentem ve štíru 😀 - občas fakt veselo 😀

myschka
6. čer 2008

já teda musím reagovat 😀 myslím, že na znamení něco je, určitě se tím člověk nemůže nějak řídit ale spoustu věcí sedí 😉
Já žiju se štírem a je jedovatej až běda 😀 😀 docela mi trvalo si zvyknout, že on si to prostě neuvědomuje, je jedovatej od přírody 🙄 😀
já jsem v býku, přesněji býk v býku což je maso 😅 ale zase jsem někde četla , že býk je jedno z mála znamení co se štírem vydrží protože když je nejhůř tak ho dokáže zadupat do země 😠 😀
když čtu charakteristiku svého znamení tak se ve spoustě věcech poznávám tak na tom něco asi bude.
Ale co je echt strašný znamení je blíženec i pro ně samotné je to strašný a já chlapa blížence poznám na první pohled a není jedinej s kterým bych vyšla 🙄 prostě mi nesedí. to je zvláštní co?

jabber
autor
7. čer 2008

myschka - no to je normální, že ti některý znamení sedí a některý prostě ne 😉 . Mě zas třeba zemní znamení, kozoroh, býk a panna, připadají opravdu dost přízemní a skoro až nudný. Taky mám mezi nimi pár kamarádů a někdy se v duchu usmívám, když vidím jaký dokážou řešit malichernosti 🙂. Já mám nejradši vodnáře, lvy, váhy a střelce - s těmi si fakt rozumím nejvíc, ale dokážu vyjít bez problémů s každým 🙂 , jediný takový oříšek jsou pro mě ryby 😀 . A blíženci, všichni co znám a je jich docela dost, jsou naprosto pohodoví a bezproblémoví lidi a skvělí společníci 😉 . Určitě na tom něco je, že jsou znamení rozdělený do 4 skupin podle své základní podstaty 🙂 a že si víc rozumí vzduch s ohněm a voda se zemí 😉

bubba
7. čer 2008

myschka ja som raz dostala od babky velku knihu horoskopov na nasledujuci rok...precitala som si vacsinu znameni aby som vedela s kym mam do cinenia......a zistila som ze tie frazy...ako skorpion vie bodnut a pod....su vyuzivane v kazdom znameni len autor pouzil mnoho synonym ktore sa opakovali vo vsetkych znameniach...ja neviem,ale minimalne 50 percent kazdeho horoskopu sa mi zdalo na chlp rovnakych a upravenych aby to tak nevyznelo...

no teda a citala som este jednu knihu ale to bol total shit a ked si len precitate napr.horoskopy v novom case tak aj tam to sedi ze skoro vsetko je na jedno kopyto...

ja si myslim,ze od "hivezd(horoskopov)"moze zalezat osud cloveka,cesty,stastie ...take imaginarne veci neviem to presne vysvetlit,ale urcite nie povaha...ten moj je skorpion a opakujem....neublizil by ani muche a nevie sa ani pohadat,niekedy ma sere uz len koli tomu,ze sa nevie hadat,argumentovat,stipnut si....a moja svokra jeho matka je presne taka ista...uplne mierumilovne skorpionikiy si chovam doma co vy na to???

baby a viete ake ste znamenie v cinskom,alebo japonskom horoskope?ako vam tie vychadzaju?sedi to aspon trochu???lebo ja som vraj v cinskom "kon" 😀 😀

paska
7. čer 2008

had

bubba
7. čer 2008

hej?a je to lepsie ako znamenie ktore mas na "slovensku?" 😀

paska
7. čer 2008

škorpion 😀 tak povedz je?

ikke
7. čer 2008

hehe, paska, skvela kombinacia, jedneho takeho cloveka stretavam kazdy den - v zrkadle... 😉

anndrea
7. čer 2008

Veeelmi zaujímavá témička, ja som škorpión, ešte k tomu narodená v piatok 13teho 😎 , moja dcerka je tiež škorpiónik narodená tiež v piatok, ale 3teho 😵 novembra. Ale chvalabohu nikto z rodiny po našom narodení nezomrel.

paska
7. čer 2008

ikke tak to som rada že je nás viac 😀 škorpionskych hadov 😀

bubba
7. čer 2008

paska,no cojaviem v tvojom pripade tazko povedat,v mojom asi ten kon 😀 😀

paska
7. čer 2008

som očakavala takuto odpoved 😉 😀

bubba
7. čer 2008

baby skorpionko hady toto je celkom zaujimave
http://www.horoskopy.sk/index.php?option=com_ch...

bubba
7. čer 2008

"Had je najhĺbavejším mysliteľom a najväčšou záhadou čínskeho cyklu "to bolo pekne...
paska ja som tiez vahala ci budem radsej kon alebo skoprpion 😀 ale presvedcil ma smajlik 😀 s konskym usmevom

bubba
7. čer 2008

moj drahy je zajac 😅

paska
7. čer 2008

moj je kon 😀

vera78
7. čer 2008

Četla jsem jen na první stránce pár příspěvků, ale u nás to bylo také tak. Domča se narodil 19.11.07, takže je štír a ani ne za měsíc zemřela babička. A nebyla vůbec nemocná, prostě nic, večer ještě veselá, upovídaná, jako obvykle a ráno jí našli mrtvou.

danielala
7. čer 2008

Vera u nás to bolo podobne, dcérka narodená 8.11. a dedko dva mesiace predtým ešte behal zdravý, a zo dňa na deň zomrel - mrtvica.

Mne príde napríklad veľmi záhadné, keď sa dieťa narodí v ten istý deň ako matka a som fakt prekvapená, ako často o takom dačom počujem. To sa ako dá utrafiť 😀 😀 😀 ?

A niektoré rodiny akoby pri rodení detí extrémne dodržiavali zákony astrológie, príklad - moji susedia: mama Baran, otec Baran, deti: Strelec, Baran, Lev. Druha suseda: mama Rak (slobodna) a deti: Škorpión a Ryby. My sme tiež Rak+Škorp a dieťa Škorp. Vy ste na tom ako s kombináciami?

ella1
7. čer 2008

inak ja si myslím,že tie charakteristiky znamení sú také všeobecné a nie na každého sedí všetko.
oveľa podrobnejšie je,ked sa každému robí charakteristika podľa dátumu,ved aj tie znamenia sú vždy v inom ,,dome" aj slnko vždy v inom znamení.
takže aj pre to si niekým v znamení napr. vodnára rozumiem,ale s iným človekom v tom istom znamení už nie.....

inak z čínskeho som koza a to totálne podporuje ešte aj vlastnosti ktoré ako panna mám. 😀

margaretka11
7. čer 2008

danielala, k tým kombináciám: ja som Škorpión, manžel Panna a deti sú Barani 😉

certica
7. čer 2008

tak u nas v rodine sme pekne mesiac po mesiaci: kozorozec, ryby, vodnar, baran 😀, vlastne vsetky zivle (zem, voda, vzduch, ohen) 😉

melory
7. čer 2008

ahojte, mne sa pacia lepsie cinske, su vystiznejsie ako nase. ale aj tak, nepride vam "cudne", ze sme skoro 90% zvierata 😀
moja naj kamoska je kon a vie pekne kopat, ale ma aj krasny "konsky" cop.

had: poznam jednu krasnu indiansku prihodu, ako zena nasla hada, ktory bol chori. zobrala ho domov a tam ho vyliecila. ked bol had zdravi, ustipol tu dobru zenu. ona sa pytala hada, preco to urobil, ved ona mu zachranila zivot. a on jej odpovedal, ze vsak vedela, ze je had.