Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

bubba
4. čer 2008

a ty komu teraz gratulujes?? 😀

moncicik
4. čer 2008

margaretka11: to dělám taky obzvlašt když mi to někdo řekne s tím datumem...a nikdy nic nepozoruju,i když je pravda že ledasco mě fascinuje tajemno,záhady atak ale to není schopnost 😀

melory
4. čer 2008

tebe nie! moncicik, ona vie za co. 🙂

moncicik
4. čer 2008

melory: dík,vážím si toho 😉

bubba
4. čer 2008

inac ja som 16.11 takze tiez kopec jednotiek...ale zeby som v niecom vynikala....uprimne povedane...tuctova zenska 😀

margaretka11
4. čer 2008

moncicik: tak to fascinuje aj mňa, ale inak na sebe nič nepozorujem. Ale zišli by sa nejaké jasnovidecké schopnosti, postačí na čísla v lote, zas je vysoký jackpot a nejaká taká korunka by sa zišla 😀

moncicik
4. čer 2008

margaretka11: hmmmmm,a já už rok říkám že si vsadím sportku...ale na mě ty kolonky jsou moc složitý 😀

margaretka11
4. čer 2008

moncicik, pre mňa to tiež nie je, ja sa v tomto spolieham na manžela 😀 . Ale vedieť tak víťazné čísla dopredu, to by sa hodilo 😀

bubba
4. čer 2008

ja by som loto vyhrat nechcela uz som nad tym rozmylsala,ale myslim,ze nezasluzeny blahobyt so sebou prinasa aj nestastie.....takze ja zadarmo nic nechcem...nemame toho vela,ale mne to ku stastiu staci,ini nemaju ani tolko a su stastni 😀 😀 😀 😀 😀

melory
4. čer 2008

moj syn je skorpion a poriadne vie stipnut

margaretka11
4. čer 2008

bubba, niečo na tom je čo píšeš 🙂 .

zuzkaprofant
4. čer 2008

moj muzicek , moja mama a oco je skorpion 😀 ja som vodnarik a vsade pisu ze k sebe nepasuju tie znamenia ale mne sa nezda 😀 😀

bubba
4. čer 2008

moja najlepisa kamoska je vodnar a neviem sice cim,ale ta vie teda stiiiiiiiiiiiipat taky nejaky priemerny skorpion sa moze dat vypchat 😀 😀

moncicik
4. čer 2008

ja zas věřím na osud a kdybych vyhrála asi bych se nezlobila 😉 ale nevyhraju pže nesázím 😀

bubba
4. čer 2008

aj ja verim na osud verim ze vstko je uz vopred predurcene....ale aj tak by mi vadili "cudzie" peniaze ja by som ani podnikat nemohla 😀 😀 keby vyhram vacsi obnos penazi,dkokncim barak a ostatne dam prec....moncicik myslim na teba 😀 ....a zijem si dalej na svojej malej nohe 😀

sharlotta
4. čer 2008

Ja som sa narodila 1.11. a viem, ze mam urcite schopnosti, ale som ich zablokovala a nechcem ich. A dufam, ze sa to vekom nebude zhorsovat. 😅 Ale je pravda, ze jednotka ma sprevadza cely zivot. Som sama vo vela veciach, musim si sama casto poradit a vela veci si musim prezit sama, teda nemam sa s kym o to podelit.

sharlotta
4. čer 2008

inak vestica mi povedala,ked sme sa s mojim muzom este len chodili, ze sa ho mam co najskor zbavit a ze sa aj tak rozideme, ale nerozisli sme sa. A to nam vypocitala, ze 4-ky s 8-kami nejdu dokopy.

karolinkafe
4. čer 2008

Bubba tak to mas narodky den pred mojim brachom. Ten je narodeny 17. novembra, tak ho volame revolucne dieta 😀

karolinkafe
4. čer 2008

Jabber a si mi nepovedala, mas teda tie narodky 17-teho ? 😕

karolinkafe
4. čer 2008

Lebo ja ano 😵

jabber
autor
4. čer 2008

moncicik - to nemá být v den narození, to se 'má stát' během roku před nebo po narození 😉

karolinkafe - no jo, promiň 😀 , já jsem 16. 🙂

pd900bo
4. čer 2008

ja poznam skorpionky ako hrozne potvory- fakt zakerne.. ale naukamenujte ma, vobec si nemyslim ze su vsetky rovnake, preto im davam stale sancu ale zatial ma kazda poriadne podrazila.. so skorpionom som xodila a bol to ten najlaskavejsi xlap a monogamny..
verim ze hviezdy nas poriadne ovplyvnuju ale zalezi na kazdom cloveku ako na sebe pracuje

okrem toho mam zlu skusenost s vestkynou, ked sa dozvedela ze som PANNA tak len prekrutila ocami a v takom duchu sa nieslo aj cele sedenie, takze ja v ziadnom pripade neodsudim cloveka na zaklade znamenia. Panna sice nnie je ziadna vyhra ale poznam sa a pracujem na sebe nikedy uspesne niekedy zas menej- o tom je zivot

ella1
4. čer 2008

tak náhodou panny sú super znamenie.
ja som čistá a všetko sedí:puntičkárka,detailistka,všetko musí byť tip top.......atd 😀
dcéra je škorpion-a som rada,že je také znamenie,ktoré fakt vyniká.ale niekedy je ťažké dohadovať sa s ňou.
ale je dosť inteligentná,šikovná,aj ked veľmi tvrdohlavá.
ale to sme všetci,ešte aj manžel býk 😝
no a k tomu,možno niečo bude na tom,lebo ked sa narodila dcéra,tak asi rok pred aj po niekto zomrel.
dokonca sa narodila na ujove meniny,ktorý zomrel niekoľko týždňov pred jej narodením.a mala sa narodiť o týždeň neskôr.
možno len náhoda......

pd900bo
4. čer 2008

konecne sa ozvala aj nejaka panna..
ja som tiez cista sedi na mna vsetko do bodky.. ale s tym tip top to v poslednom case neberiem tak vazne lebo ma to dost obmedzovalo a teraz uz moj byt nevyzera ako muzeum 😀 , ale akoze v nom byvaju ludia 😎

a mozem povedat ze ma zmenil moj xlap Vodnar ako vysity

ella1
4. čer 2008

no,super,dalšia rovnako postihnutá panna 😀
mňa tiež trochu zmenil muž,podľa neho je poriadok v byte,aj ked to vyzerá ako po výbuchu 😀
a ide mu na nervy,ked ho stále buzerujem,aby si niečo napravil,upratal........
ale ked som strašne unavená,tak mi nevadí neporiadok,akonáhle upracem,zazerám na každú smeť! 😀

pd900bo
4. čer 2008

ako o mne.. ked mam upratane tak som najprotivnejsia buzerujem a buzerujem

niekedy sa divim ze ten moj este nezdrhol.. 😀 ale vekom sa lepsim a poviem si kaslem na bordel ved je tu tak utulne 😅

ella1
4. čer 2008

no,len teraz som doma,nepracujem,tak sa to začína.... 😀
už som začala veľké letné upratovanie 😀
snád nezdrhnú....... 😀

pd900bo
4. čer 2008

my sme kupili stary dom v ktorom bol dreveny obklad ako na chatach.. tak sme sa zhodli ze ho dame dole.. po dvoch dnoch som strhla obklad tapety a nakoniec aj omietku a ostali sme na holych tehlach 😀 😀 😀

ja za to nemozem ked nieco robim tak poriadne, esteze mam take tolerantne zlaticko .. 😅

danielala
4. čer 2008

Hihi, Ella, tak to ja som Škorp a od zakladky mám všetky tri kamošky Panny. Sú to skvelé baby, obetavé kamarátky a keď mám nejaký problém, tak prvé doletia, aby pomohli. Ále: človek si stále musí pri nich dávať pozor na pusu, respektíve, skritizovať ich, resp. úprimne niečo vytknúť nie je možné a keď si niečo také dovolím, tak sa dokážu uraziť aj na pár mesiacov. A baviť sa o intímnych záležitostiach - tak to sú vždy červené ako paradajky a okamžite zmenia tému 😀 .

Deduško nám umrel náhle, dva mesiace pred narodením mojej dcérky Škorpiónky ☹ .

pd900bo
4. čer 2008

danielala lepsie by som to ani ja nenapisala o pannach 😅