Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

jabber
autor
3. čer 2008

Usmívám se jak píšete o těch štírech 🙂

karolinkafe - až za 14 dní 🙂 a ty?

karolinkafe
3. čer 2008

Za 14 dni??? To ako na 17. juna??? 😲

bubba
3. čer 2008

tak asi ste potom dve 😀 😀

tina78
3. čer 2008

No, ja mám okolo seba veľa škorpionov: mama, obaja svokrovci, moj malý synček a niekoľko kamarátok....takže ich dosť dobre poznám a celkom si rozumieme, teda aspon s niektorými 😉 ....Inak ja som kozorožec 😵
Sharlotta a čo hovoríš na kozorožcov, ked sa vyznáš v znameniach?

sharlotta
4. čer 2008

No, kozorozec je podla mna to znamenie, ktore je este zahadnejsie, ako skorpioni.A myslim si, ze by si zasluzilo viac pozornosti. Na mna kozorozci posobia chladne a racionalne. Poznam zopar kozorozcov, ale ziadneho z nich som nejak blizsie nespoznala a nedostala sa mu pod kozu. Takze o kozorozcoch neviem nic konkretnejsie povedat. A dost je aj rozdiel medzi zenou a muzom kozorozcom. Zeny su trosku otvorenejsie. Skorpioni sa daju po case prekuknut, lebo ked zacnu doverovat, otvoria sa a "uplne sa vyzlecu z ulity". Kdezto kozorozec je tvrdy oriesok.

musilka
4. čer 2008

sharlotta to souhlasím můj manža je kozoroh jak poleno a mám s ním fakt někdy velký problém. Je uzavřený a je to takový " studený čumák" 😅

bora8
4. čer 2008

ahojte kočky - mám syna škorpiona...... niekedy som zúfalá..... ale je to veľmi inteligentný chlapček ale strašne svojhlavý........... 😀 teraz čakám ďaľšie bábo a dúfam, že to bude váha ako ja..... lebo niekedy to bolo s naším Jurkom strašné než som pochopila, že iný nebude 😀 a to bude mať len 5 rokov 😀

junovka
4. čer 2008

sorry, kocky, ale ja zeny skorpionky neznasam!!!!!!!!Su strasne falosne, dokazu si cloveka najprv vseliakymi lichotkami obkrutit okolo prsta a ked sa toho nabazia, alebo uz im ten clovek neni po voli, tak sa dokazu dost hnusne zachovat.Neviem, ci v mojom pripade je to nahoda, alebo fakt, ale mala som najlepsiu kamosku zo strednej, mala som ex-svagrinu a mam aj svagrovu zenu skorpionku, a presne ten isty scenar zrobili rovnako-proste strasne ma sklamali ☹
Co sa tyka muzov, tak u mna su jednoznacne velky suknickari 🙂

grettka
4. čer 2008

mna by uz asi muselo trafit, pretoze som v znameni vah a tie sa vraj so skorpionmi neznasaju... a obaja moji rodicia su skorpioni, moj priatel je skorpion, jeho mamina tiez, a dokonca aj jeho svagrinka a mimochodom vychadzam so vsetkymi... 😀 nemyslim, ze to bude iba znamenim...je to skor povahou..

sharlotta
4. čer 2008

Junovka, nebudem obhajovat skorpionov, lebo aj ja som sa stretla so zakenymi ludimi v tomto znameni, ale su aj dobre zeny v tomto znameni, len si akurat mala stastie... Je pravda, ze vieme ublizit cloveku, ale s vacsinou, co som sa stretla to nerobi bezdovodne. Je to len protireakcia na nieco, co nam niekto urobil. Ja osobne som absolutne neskodna, pokial mi daju ludia pokoj. Ale viem byt velmi zla, ked su ludia ku mne, alebo ludom, ktorych mam rada zli. A chlapi su naozaj suknickari, to teda hej.

pismenko
4. čer 2008

Já jsem štír a jsem úplně v klidu 😀 😀
Junovka, tak na kávu spolu teda nepůjdem, no 😀 😀 😀 😀

bubba
4. čer 2008

junovka ani ja ta nemam rada 😀 😀

brundik
4. čer 2008

Junovka, to je vtipne 😀 A nezamyslela jsi se, jestli to neni spis o lidech nez o znameni 😉 Prijde mi fakt strasne smesne, jak nekdo tohle dokaze rict takvazne-nesnasim stiry. Clovek ani nemusi vedet, ze je nekdo stir a jakmile se to dozvi, tak uz tam hleda nejruznejsi indicie, aby mu to zapadlo do modelu 😀

dvojka
4. čer 2008

já souhlasim s brundik,jelikož jsi myslim,že tohle je o lidech a máli člověk bádat dál tak o datumu narození,jelikož z toho se opravdu vyčíst dá hodně.Ale říct o někom,,hele ta je narozená ve štíru to je ale trubka a špatný člověk" je pro mě holý nesmysl.
Každá věc má dvě strany a přijde mi rouháním napsat ,že ženy ve znamení štíru nesnášim:určitě nejsou všechny stejné 🙂

bubba
4. čer 2008

brundik,
mne sa to dokonca aj stalo v jednom vztahu sa o mna strasne zaujimal kolega z prace a ked zistil ze som skorpion,tak sa prestal somnou bavit.dlho som patrala po tom ze co sa mu stalo a ked sa mi priznal,ze ja som v tom istom znameni ako jeho otec a on v znameni jeho matky a ked videl ako to medzi nimi cely zivot nefunguje,tak to vzdal predtym akoby to vobec vyskusal.... 😀 takze mne sa to zda take podurovnove taketo tvrdenia...ale hold,asi na tom nieco bude ked vsetci skorpioni v junovkinom okoli su "zli"u mna to je prave naopak,vsetkych skorpionov na ktorych som natrafila a s ktorymi zijem su skvely ludia takze ja mam opacne skusenosti 😀 😀 a som rada...
ked tak nad tym rozmyslam,ze s akym znamenim si nerozumiem...................take ani nie je...je to u mna rozne a podla mna povaha clovek vyslovene zaaaaaaaaaaalezi od povahy..........sa len pozrite na svojich rodicov...nie ste ich verne kopie??????lebo ja som.a nasi su "Ryby a rak"tak ked sparite rybu a raka mate skorpiona ktory je povahovymyi crtami pol napol ryba/ryby 😅 😅 nie je to divna filozofia????

motiilik
4. čer 2008

ahojte 🙂 ja mám dcéru,ktorá sa narodila v znamení škorpion,a nik nám rok pred ani po jej narodení nezomrel....takže tiež si myslím,že je to nejaká blbosť 😉

brundik
4. čer 2008

Bubba, tak to je mozna stesti, kdyz se o tebe ten kolega prestal zajimat. Takovy clovek, ktery da na horoskopy a nazajde dal, aby poznal, jaka vlastne jsi, tak to asi neni ten nej partner pro zivot 😉

jabber
autor
4. čer 2008

Holky, já s váma souhlasím, taky znám spoustu fajn ženských štírů 🙂 , ale na druhou stranu junovka přece může nesnášet koho chce, má na to právo a věřím, že jestli s nima má tolik špatných zkušeností, tak se to může takhle vyvrbit 😅 😉
A ani si třeba nemyslím, že by všichni chlapi štíři byli sukničkáři 😉

brundik
4. čer 2008

No vzdyt jabber, to je jasny, ze vsechny chlapy stiri nejsou suknickari a vsechny zensky stirky nejsou potvory, proto nechapu, jak to takhle nekdo muze napsat.
A jenom upozornuju, nejsem stir, takze nebranim sebe 😉

bubba
4. čer 2008

ved ani ja sa za ten nazor nehnevam ja len k nemu zaujimam subjektivny postoj 😀
brundik a ty si ake zmaneinie?lebo mna deli len 5 dni od dalsieho a tot tusim strelec???co hovorite na strelca ktorym skoro som 😀 ?

jittuss
4. čer 2008

Já jsem štír, můj budoucí manžel také štír, a teď čekáme také malého štíra tak snad nic tak hrozného nás nepotká!

angelos
4. čer 2008

ahojte

ja som skorpion a pred-po mojom narodeni nikto nezomrel/nenarodil sa.to len koli statistike 😀 inak horoskopy vobec nesledujem,nemozem povedat,ze im neverim...kedze neviem co v nich pisu 😅
sledujem radsej predkov,tam su odpovede na vsetky moje otazky 😉 geny neoklames 😝 i ked niekedy by bolo jednoduhsie zvalit to na nejake zviera...to uznavam...

a povazujem sa (samozrejme 😀 )za uplne "normalnu"zenu.ako inak 😀

moncicik
4. čer 2008

Ahojda jsem také štír a v rodině se bám to nestalo že by někdo umřel v den mého narození,ALE kdekoliv řeknu datum svého narození nějaké věštkyni, či numerologovi,astrologovi tak se podiví a řekne že mám schopnosti o kterých nevím a má je na světě málokdo
......do ted jsem na žádné schopnosti "zvláštní" u sebe nepřišla tak nevím 😅
a to jsem 11.11.

melory
4. čer 2008

moncicik to preto, ze si stale na prvom mieste....v numerologii je jednica jednicka...zaciatok, prvy v rade, prvy vsade....ludia su egoisticky a ty by si mala byt 4 nasobne...ale moze sa to pretransformovat aj do 4nasobnych schopnosti 😵

margaretka11
4. čer 2008

moncicik, ty si 11. 11.? Aj ja 😉

moncicik
4. čer 2008

melory a rok mám 1981 takže těch jedniček mám hned 6

bubba
4. čer 2008

jittuss,
aj my sme obaja skorpioni a mozem ti povedat,ze uuuuuuuuuuplne super 😎

moncicik
4. čer 2008

margaretka11: no vidiš tak v tobě také něco dřímá 😀

melory
4. čer 2008

😀 gratulujem

margaretka11
4. čer 2008

moncicik: to som netušila, začnem sa asi viac pozorovať 😀