Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

maminkatn
19. črc 2008

uz som ti no napsala dufam ze dobre tak ak xces posli fotto a inak ako sa ti paci moja vnucenka 😀 😀 😀

bubba
20. črc 2008

nooooooooo,sak cela ty maminkatn nie?????? 😀

maminkatn
20. črc 2008

ahojky az teraz som sa dostala ku compu utahana som jako konisko boli sme aj s dcerkou aj mm a vnuckou na puti na skalke to je take miesto na put ...som ti tusim pisala a to sme sli peso je to tam 5 km a aj naspet samo ze malinka bola v kociku no moje klby a nohy dostali zabrat a to sme sa este aj stverali na taku skalu kde byval ten mnix v takej jaskyni neviem ci poznas tu povest o tom mnixovi na skalke..tam sme sli o pol10 a naspet sme sa dostali o 14.00uplne som mrtva ☹ ☹ a to uz idem zajtra do rob. po 2 tyz.dov. ale hlavnme ze ma malinka nejaky zazitok a ze bude dobre spatale mala bola zlata ved ty to poznas mas skoro tak staru dcerku ako ja vnucku xi xi 🙂 🙂 🙂 inak keby si poznala mm tak povies ze je cely dedo lebo sa fakt nangho podoba mozno ze aj troxen na mna ved dcera sa podoba na mna za mlada 😀 😀

ukana
21. črc 2008

ahojte skorpionky 🙂
tak ja nie som utahana, ale v praci... 😒 ☹ ale uz sa mi to krati, uz len 5dni a dva tyzdne dovolenka 🙂 maminkatn, ta vystriedam v stafete 😀

U nas je november tiez vela oslav; svagrina tiez skorpion, moja starka taky, potom ja, potom sestra katarina, a 30.11. je synovec narodeny....

maminkatn
21. črc 2008

ahojky ukana ja dosla z rob. amaj dnes mam dost upratovali sme po malovke strax a hroza ale hadam zajtra bude lip ja idem este na bud.tyz, na dov do sturova modlim sa aby nam vyslo pocko a dufam ze bude pekne slnieckovo bo som si kupila nove plavky xi xi 😀 😀

ukana
21. črc 2008

maminka, aj ja idem do sturova V SOBOTU !!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bubba
21. črc 2008

aj my ideme do sturova na bud.tyzden na jeden den tak sa tam vsetky stretneme 😉 zraz skorpionov v sturove nie?

maminkatn
21. črc 2008

ty kokso to je cvo.... 😀 😀 uki a kde budete byvat priamo v sturove...lebo my nie my budeme v kamenici nad hronom ...si teda myslim bo to idem aj s tou kamoskou a ty bubi ked tam budes daj vediet ak xces poslem ii tel.c. v ip aj tebe uki dobre..xcete...ak mate orange thak supeeeeeeer

bubba
21. črc 2008

no ja zatial neviem kedy presne pojdeme a ako to vsetko bude vyzerat a na stretko je este skoro 😉 tak mozno na buducu sezonu,co ty na to??? 😉 sak ani tn nie je odomna daleko 😀 😀

maminkatn
22. črc 2008

ja som to zaseky nemyslela s tym stretkom hned a zaraz neboj ... 😉 ja len tak ,,inak aj dnes som totalne grogy ani nebudem pisat ako sa citim otrasne aj kvoli tym zansk.problemom neviem ako mi to zaberiíe a ci si to vobec mam dat ked mi uz je zle...vobec neviem som z toho normalne v koncox ☹ ☹ ☹

maminkatn
22. črc 2008

mno uz som si to dala a som zvedava co a ako 😒 😒 a kde ste baby...s detickami aci co 😀 😀 😀 na mna cosika leze aj horucka sa mi vyhodila hruuuuuuza

bubba
22. črc 2008

no hadam nepjdes chora do sturova davaj rychlo si kup megacecko a preventuj 😀 😀

ukana
23. črc 2008

ahojte, bree raaanko 😉
aj moj muz smrka, sopli, tak ja kurirujem decko, aby bolo na dovolenke Fit, a na neho ( dalsie dieta) som pozabudla 😅 sa tvaril, ze umiera, a to je len prechladnuty 😠 😠 😠 doma vybuch, bordel ako v tanku, lebo on nic nevladal, ked je CHORY 😠 😠 😠

maminkatn
23. črc 2008

uki to vies xlapi su s prepacenim jak z hovna ulepeni sa hovori a je to aj pravda 😖 😖 to my baby aj ked sma xore tak musime stihat vsetko takze tak bubi to len v robote na mna tahalo ja sotena a hned horucka hadam mi to do sob.prejde tu tabl.som si dala len ma troxu bruxo bplelo to co som ti pisala vies a uvidime jak to bude fungovat dufak ze okik 🙂 😉 😉 aj dnes mam dost nexty mam cele zodrate od drotenky a dopixane od toho drhnutia teda ta dovca padne fakt jak rit na serbel 😒 len nex je pekne

maminkatn
23. črc 2008

skorpionky kde ste...halooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ hadam ste sa niekde neutopili v takomto pocasi..... 😒 😒 😒

maminkatn
25. črc 2008

kukam ze ste tu zaspali na niekolko dni...sa pozeram a je mi smutno bez vas ☹ ☹ ☹ skorpionky sa asika stratili tutok hm....... 😢 😢 😢

bubba
30. črc 2008

😀 sak konecne zacalo leto a my mame sediet na nete? 😀 😀

dannynka
30. črc 2008

ahoj bubba pisem ti v mene mojej maminky ktora sa ma v šturove super a vychutnava si tam vela slniečka..uz mi pisala ze ked pride domov ze ju nespoznam aka je opalena..no veru som zvedava..na nu 😉

capyy
30. črc 2008

ahojte ja mam mangela skorpiona a je to s nim niekedy tazke 😀 😀 😀

bubba
31. črc 2008

danny diky za info sak som aj na nu myslela ze ako sa maju babeny v sturove...ale asi dobre sa prazi na slniecku cely cas co???

maminkatn
1. srp 2008

vitam ta capyy ja som sama skorpik a aj syna mam skorpika su to zvlastni ludia ale su dobri len ix nesmies nastvat a vediet ako na nix 😒 inak ako na vsetkyx xlapov 😀 😀

miruska32
6. srp 2008

maminkatn ahoj, niečo čo som si čítala tak sa hodí aj na mna, tiež sa bojím ist k veštici-ze rešpekt mám, ale nechcem sa trápiť, ked to nemusím vedieť. Dost mi stačilo, ked sla moja mama k veštici a povedala jej veci, ktoré už v živote nechcem nikdy počuť. Takže asi tak..a dost ma to stále bolí...

lisanda
7. srp 2008

Ahoj holky u nás to tak taky zatím funguje, ale bez ohledu na znamení, taky těch 90%

maminkatn
7. srp 2008

cafko miuska aj lis zalezi na tom ako to baries z akeho pohladu my skorpioni sme dobrosrdecni ludia mame radi srandu vieme si ju urobit aj zo seba a pre radost druhyx aj radi pomozeme ale ked nas niekto nastve ...teda mna hovorim za seba ma po prdeli front 😠 😠 😠 😠 😠 nezabudnem to nikdy sme aj dost jedovati to ale vyxadza z nasho znamenia 😒 😒 😒 ale uzn som to tu pisala v rob. je nas viac skorpionov ale len s jednou sme tak troxu podobne ale nie vo vsetkom ona je 5 nov. a ja 7 nov, je to dost o ludox aku ma kto povahu 😖 😖

maminkatn
15. srp 2008

babule kde steeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

je mi smutno bez vas...uki a aj bubi hm 😒 😒 😒

maminkatn
26. srp 2008

tu to asika zmrzlo na dlho..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a na dost dlho ako kukam...... 😒 😒 😒 😒 😒

maminkatn
20. zář 2008

boze babulky de ste....... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sharlotta
15. lis 2008

Noooo tu to uz davno nezije.... 😒 Ale minule ma tak prekvapil zvlastny skorpion, tak sa chcem opytat, ci ste uz niekedy stretli skorpiona, co by sa bal vyjadrit svoj nazor a snazil sa byt s kazdym zadobre...

blka
15. lis 2008

Sharlotta: já jsem takový zvláštní štír - bojím se vyjádřit svůj názor 😔

adina22
15. lis 2008

ahojte necitala som vsetko len par prispevkov dozadu....ale rada by som vediet,kedze dcerka je skorpionka co ma caka 😀 Poznala som sice par skorpionov,ale nikdy nie blizsie.Byvaju skorpioni velmi tvrdohlavi?