Štítná žláza má spojitost s FSH ?

momani
14. zář 2009

Ahojky děvčata chtěla bych se zeptati jestli může být zvýšené FSH na svědomí i štítná žláza nemá někdo s tím zkušennost děkuji 😝

momani
autor
14. zář 2009

😕

momani
autor
14. zář 2009

nikdo nemá zkušennost ?

momani
autor
14. zář 2009

teda holky vy nikdo nemáte zkušennosti fakt neee? 😒

len
14. zář 2009

Momani, mohu ti maximálně říct, že jsem o tom v životě neslyšela 😒
Štítnici mám dlouhodobě v háji, FSH v normě.

momani
autor
14. zář 2009

tak to ti děkuji Len .....jsem zvědavá jestli nemá někdo ještě s tím zkušennosti 😝

momani
autor
14. zář 2009

no mám v tom tedy pěkný zmatek jelikož mám zvýšené FSH a posílá mě na vyšetření štítné žlázy no takže fakt tomu nerozumím ... 😕 poradí někdo ???

len
14. zář 2009

Nebo to ber tak, že zvýšené FSH je jednou z příčin snížené plodnosti, stejně jako špatně fungující ŠŽ. Takže pokud už budou nějak řešit to FSH (pravděpodobně kvůli otěhotnění), je taky třeba vědět, jestli ŠŽ funguje, jak má. Jestli to má přímou souvislost, opravdu netuším (popravdě ve štítnicové diskuzi jsem se s ničím takovým zatím nesetkala), ale mít štítnici vyšetřenou rozhodně neuškodí a je to jeden odběr krve a je klid 😉

momani
autor
14. zář 2009

já vím Len ale já už vlastně měla v nepořádku při 1IVF a pak mi ty prášky na štítku vysadili s tím že si tělo s tím umí poradit samo tak jsem fakt na to zvědavá .. Už ted jsem si měla jít pro léky na stimulku a vše se mi posouvá 😒

len
14. zář 2009

No tak to fakt nechápu, jak ti můžou vysadit prášky na štítku před IVF, že si s tím tělo poradí samo 😖 Většinou to v takovém případě obzvlášť hlídají a dávky ještě trochu navyšují... Tělo si možná většinou poradí samo, ale při těhotenství je to značně delikátní a radši toho brát víc než něco zanedbat 😒 Tak každopádně přeju, ať je ta štítka OK, to je opravdu důležité 😉

momani
autor
14. zář 2009

Díky Len snad to bude jen ta štítka a ne selhání vaječníku 😉 tobě taky hodně štěstíčka 😉

momani
autor
15. zář 2009

to vážně už se nikdo nenajde kdo by mohl mít s tím zkušennosti at už zdravotnice nebo ty co mají problém se štítnou žlázou ?

len
15. zář 2009

Momani, zkus napsat do diskuze o ŠŽ, jestli tam má někdo problémy s vysokým FSH. A naopak do diskuze o zvýšeném FSH, kolik z nich má problémy se štítnicí 😉

momani
autor
15. zář 2009

díky Len taky mě už to napadlo 😀

sedmikraska_z
1. zář 2010

@momani - koukám,že jsi tenhle dotaz kladna už před rokem zhruba... já mám taky vysoké FSH,teda vím to od předvčerejška...a posílají mě na různá vyšetření,aby se našla případná příčina...a štítná žláza je právě jedna z věcí,které způsobují neplodnost u žen....

momani
autor
26. říj 2010

sedmikrasko :- ) no já vím že se pořád opakuju ale hledám pořád nějaká infa .. ale příjdu si jak exot tak pardon jetli s tím někoho otravuju že se opakuju 🙂