Strach z výchovy dětí, až budou větší

alterna
29. lis 2008

Ahoj
mám poslední dobou pocit že výchovu nezvládnu. Malá je zatím malá, vše zvládáme ale časem. Bojim se abych jí správně vychovala až bude větší atak. Někdy si i když je mi 30 let připadám jak dítě. Nemáte taky takové pocity?

lucinecinecka
29. lis 2008

Ahojky..
mě je sice 22let a mám 3měsíčního synka,ale občas se taky bojím jestli vychováme dobrého člověka..Navíc přítel měl mládí docela bouřlivé 😖

janulle22
29. lis 2008

neboj to prijde samo...uvidis ze to postupne pujde... 😉 ja mam teda taky 22 kolikrat si pripadam na 15 😀 ale ono to jde nejak samo...snad se mi podari vychovat slusneho raraska.... 😉

lucinecinecka
29. lis 2008

Jani ahojky..malej je krásnej 😉

liviky
29. lis 2008

to asi ani nejde ovlivnit na 100%,vždyť nevychováváme jen my,ale i širé okolí ☹ ....malá má 2,5roku a už má dvaa blbé zlozvyky od kamaráda ze dvorku 😠

lucinecinecka
29. lis 2008

liviky a jaké to jsou?

janulle22
29. lis 2008

luci dekuji...sme se snazili... 😀 😀 😀 😀 ...ale k tematu jak pise liviky tak se to opravdu ovlivnit neda...muzes ho doma vychovavat jak chces ale pujde do skolky a zvci...pak uz zalezi na tobe jak se s tim vyporadas... 😉 ale nelam si s tim hlavu...

lucinecinecka
29. lis 2008

No já zatím taky ne..když na Davulína koukám,tak si říkám že z něj přece nemůže vyrůst špatný člověk.. 😀 😀