Stravujete se v restauracích? Jaké jídlo preferujete?

aponchie
10. led 2009

Stravujete se v restauracich?A jak a ktere preferujete?Priadne jidlo a jsou zde gurmani jako ja oboru znali?Co rikate na preplnene jidelnicky a nekvalitni potraviny ,nahrazky a jine kreatury? 😀 Ja i manzel jsme prof. kuchari s vl.restauraci a rada bych se podelila o Vase napady prani a poznatky v teto oblasti..s manzelem jsme hodne cestovali, varili v cizich zemich a posbirali hodne zkusenosti..v nasem jidelnicku preferujeme spise jednu nez 12stranek nabidky,ale zato se velmi casto meni..Kdyz jdete do restaurace vadi Vam velka neprehlednost v jidelnim listku a vlastne ta sama nabidka se opakujic?napr//10druhu jidla z kureciho masa ,ktere je na jedno brzo at jiz klasicke gordon,smes ..(nejlepe nazvana tajmestvi kuchare a pod) 😀 😝 nebo je pro Vas lakavejsi si pochutnat na kvalitnimjednoduchem jidle?

aponchie
autor
17. bře 2009

jedna velka pravda 😎 kdo ma hloubeji do kapsy nema kupovat ty sracky lacine a kor detem,ale malo a kvalitni tak jak to bylo driv ,rikam to celou dobu ,ale je to tak... 😎 nicmene vice stridmosti a jednoduchosti ve stravovani by neuskodilo

kristi
17. bře 2009

stravila jsem tedka 2,5 dne v nemocnici, takovy jidlo bych nedala ani nepriteli, natoz pacientovi....des bes

aponchie
autor
17. bře 2009

co vam varili?

aponchie
autor
17. bře 2009

ja misto 60kc za pobyt bych si platila za jidlo,ale dle vyberu teda je to lepsi psychologicky nez platit za lezeni

kristi
17. bře 2009

byh to nenazvala varenim, v so vecer 2 chleby, sunkovej salam, jedno maslicko, v ne rano vanocka ( maslo i marmeladu mi nekdo ukradl), k obedu polivka neidentifikovatelna, proste nevim, k jidlu kur. stehno s ryzi ( maso hnus) Mie dali na diete br. kasi z prasku ale s vodou a varenou mrkev, odpoledne jsme sli domu nastesti, pac k veceri mela byt zemlouvka

kristi
17. bře 2009

ja bych si za jidlo dalal i vic, ale aby se to aspon dalo zrat

sylvar
17. bře 2009

kristi, co máš proti žemlovce, mňam 🙂

aponchie
autor
17. bře 2009

proc nedavaji v nemocnici zeleninu a ovoce??kdyz je cloveknemocnej ma mit dostatek vitaminu preci ne?a na vyber by melo bejt jako v dnesni dobe nevim proc to jeste neni bezne 😝

zemlovku taky miluju 😀

kristi
17. bře 2009

no, tak ovoce jsem tam nevidela snad u nikoho, co si nedoneses, nemas...

zemlovku nejim, nemam rada namoceny pecivo...

aponchie
autor
17. bře 2009

ja jsem zvedava jake bude jidlo na odd sestinedeli 😝 posledne me nejak neprislo extra vyzivne pro kojici vycerpane maminky 🙄

dneska si davame domaci segenim s namocenym knedlikem 😀 😀

diego92
Odpověď byla odstraněná
Zobraz