Strážnici v supermarketoch. Čo si o nich myslíte?

susik77
11. bře 2008

Ahojte, aky mate nazor na straznikov v obchodoch? Neviem, ci sa mi to len zda, ale vacsina mi pripada akokeby ich prave prepustili z kriminalu 😎 Osobne ich nemusim 😎 .Mam skusenost, ze ked je poloprazdny obchod a nieco hladam-napr. v drogerke, tak ma sleduju na kazdom kroku, zavadzaju akokeby som chcela kradnut 😠 Keby aspon vedeli poradit co kde najdem, ked personal sa vacsinou flaka 😎 .
Minule ma v potravinach zastavil jeden a spustil na mna nej. divnym jazykom-neviem ci to bola bulharstina al;. rumunstina 😝 cesky teda vobec nehovoril-ukazoval mi na kosik-v kociku-nech mu ukazem, co tam mam 😝 Tak to som mala fakt dost...

mataharyy
22. čer 2008

Jistě děsně nenápedně 😀 Jsou nenápadní jako můj bratranec když hraje na schovku, stojí před tebou oči zakryté dlaněma a rozčiluje se že ho nemůžeš vidět, protože on tě taky nevidí... 😀

Jinak ještě zpětně poznámka, nejsem slovenda abych měla datum narodenia, já mám datum narození, když už tady mudruješ že ta je z cz a ty ne...! A ještě jedna věc, četl jsi vůbec co tu někteří psali, konkrétně kontrola OP prodavačkou??
Jo tak tu způsobilost vidím na vlastní oči, jeden stěží osmnáctiletej, druhej notor a všichni prošli prověrkama na vnitru 😉 😀 😀
Dalas ty hodně trpíš svou prací že?? 😀

aponchie
22. čer 2008

jezisi super!!tak ja do te Vankovky teda pudu uz konecne a najdu ten obchod kde dela tvoje segra a neco tam cmajznu kdyz to teda tolerujou 😀 😀 ale jak to udelat kdyz nesnasim shopping centra?? 😀

sisstin
22. čer 2008

no není SBS jako SBS že 😅 jinak tuším, že u nás v ČR snad tenhle pojem neexistuje, protože SBS...by měla být štátná bezpečnost Slovenska? 😕 😕 😕 ale nevim...např. MP dělá SBS v Národnej banke, a tam už jsou teda ty prověrky docela drsný, jak fyzický tak psychický 😉 ale do DM či do hypermarketů..tam fakt může jít dělat každej ňouma 😅

aponchie
22. čer 2008

presne tak v dnesni dobe delaji vsichni vsechno!!ja znam hodne ochranaru z obchodu ,ale asi 2ze vsech jsou ochranci jak se patri(postavou,fyz.vykon.,vzhledem celkove,chovanim,vzdelanim)

sisstin
22. čer 2008

aponchie: ono je to hlavně kvůli tomu, že ta práce v hyprech je fakt nudná a strašně málo placená, takže to nikdo nechce dělat..a pak tam fakt berou každýho..máma dělá v účetní a bezpečnostní firmě..a prej ty bezpečáci..to jsou samý dědkové napůl v invalidním důchodu 😅

nobody
22. čer 2008

oki, zavolám jí, ať si dá bacha 😀 😀 😀 😀 😀

btw. je fakt, že jsou ti ochranáři nenápadní hodně.. jak sousedovic kocour, když zaleze hlavou pod koberec a myslí, že nejde vidět

aponchie
22. čer 2008

presne tak sis..
hehe kocour pod kobercem ..hod foto 😀 ne vlastne ty ses kocour 😀

sisstin
22. čer 2008

mě furt vrtá hlavou to SBS...pže fakt jako nevim, jestli to u nás existuje..a jestli jo, tak by to mělo znamenat něco jinýho 😕 než na SK 😕 ..protože MP je bankový policista..např., a to tady asi není 😕 a jak se ta funkce nazývá v ČNB fakt netušim 😕 😅

nobody
22. čer 2008

sbs je sběrná služba 😀 🙂

mataharyy
22. čer 2008

Jo tak to je asi nejtrefnější 😀
Jinak SBS je i u nás = soukromá bezpečnostní služba 😉 a proto nemá žádné pravomoce, protože je SOUKROMÁ 😀

sisstin
22. čer 2008

matahryy: aha..a tam je to státní 😉 v tom je ten rozdíl 😅 pže oni tam ty pravomoce maj, pže u nich je to státní policista...asi teda 😕 😅

martina.d.
22. čer 2008

sisstin, no skratka znamená to čo u vás. Keby boli štátny - neviem, či by to vyzeralo inak. Už aj policajti v štátnej službe zabudli na slušné správanie. Hlavne DI. Proste štát v štáte. 😢 Ale najhoršie je , že sa takto správajú aj ku kolegom, nie len k stránkam. Vlastne, ktovie, čo je horšie. Presne sme sa s manželom rozprávali, že by sa prijímačky nemali skladať len zo fyzických previerok, psychotestov a slov. jazyka ale hlavne zo slušného správania. 😀 My pracujeme obaja v štátnej zložke cez 10 rokov, ale týchto nových čo berú .........