Strážnici v supermarketoch. Čo si o nich myslíte?

susik77
11. bře 2008

Ahojte, aky mate nazor na straznikov v obchodoch? Neviem, ci sa mi to len zda, ale vacsina mi pripada akokeby ich prave prepustili z kriminalu 😎 Osobne ich nemusim 😎 .Mam skusenost, ze ked je poloprazdny obchod a nieco hladam-napr. v drogerke, tak ma sleduju na kazdom kroku, zavadzaju akokeby som chcela kradnut 😠 Keby aspon vedeli poradit co kde najdem, ked personal sa vacsinou flaka 😎 .
Minule ma v potravinach zastavil jeden a spustil na mna nej. divnym jazykom-neviem ci to bola bulharstina al;. rumunstina 😝 cesky teda vobec nehovoril-ukazoval mi na kosik-v kociku-nech mu ukazem, co tam mam 😝 Tak to som mala fakt dost...

mata2
11. bře 2008

Baby,ja som pocula,ze SBS-kary nemaju pravo prehladavat osobne veci,napr.tasky,kosiky v kocikoch atd....Ze vraj ma na to pravo len policia.Neviete ci je to pravda?
To ze predavacky nemaju pravo ziadat aby som im ukazala tasku viem na 100%.

aponchie
11. bře 2008

u nas v tesku jsou taky a vypadaji,ze se sami boji.zachrapy takovy malickati 😀 jeden je suchej jak trava druhej chodi jak kdyby mel umele kyc.klouby...no parada nedavno sem parkovala a videla jak jde kluk asi 15let ven a za nim 2z ochranky leteli a chnapli ho zatahli dovnitr..nez sem dosla dovnitr uz ho pustili stal tam chudak jak oparenej a oni s emu omlouvali ,ze teda to cd neukradl..no bylo jeho a mel tam vypalenou nejakou hru...jsou fakt trapni nekteri 🙄

susik77
autor
11. bře 2008

mata: je to pravda...mali by zavolat policiu ak maju dovod.podozrenie a len pod dohladom policie ta mozu skontrolovat...ja som vtedy nechcela robit problemy, chodim tam casto...

otrivinkajanka
11. bře 2008

aj u nas v hypernove a nielen v hypernove aj v dm drogerie su straznici mam na nich strasne nervy sliedia za kazdym clovekom,akoby mali ukradnut cely obchod raz som to uz nevydrzala a opytala som sa straznika ci sa mu tak pacim ked chodi za mnou ako pes ked hara fena povedal,ze je to jeho povinnost a ja som mu povedala,ze jeho povinnostou je sice strazit obchod,ale nie byt nalepeny na kazdej zakaznicke ako uchylak potom sklapol

alenka.a
11. bře 2008

otrivinkajanka - to asi najblizsie pouzijem na sbskara v obchode, ked to tak zabera 😀 ...mna to uraza, ze ma v takych obchodoch, ako je DM akokeby automaticky povazuju za cloveka, ktory tam ide kradnut, a sliedia za nim po celom obchode 😠
...alebo to to co robia, u nas v hypernove pokladnicky 🙄 ze ked mam v kosiku polozenu vetrovku, tak ju musim vybrat, aby skontrolovali, ci pod nou nieco neskyvam 😠 😠 😠 ...z mojho pohladu ponizujuce a urazlive. tak ale viem, ze oni robia len to, na co maju instrukcie... 🙄

bianca
11. bře 2008

ja som zazila,ze jeden hyperaktivny straznik cumel babam do kabelky.Vraj preventivna kontrola.Najlepsie na tom bolo ze od jeden panicky schytal jednu taskou rovno do...

susik77
autor
11. bře 2008

bianca 😀 😎 tak mu treba 😎

bianca
11. bře 2008

sus sak sme sa vsetci skoro valali po zemi medzi pomarancami 😀

dadka212
11. bře 2008

No mne jeden SBS-kar prehladával celý nákup 😠 a pritom som ani nepípala, asi som mu nebola sympatická 😅 kupovala som notebook a normálne mi otvoril celú krabicu, všetko príslušenstvo povyberal a kukal do návodu, či to tam patrí, asi že či som si tam niečo náhodou nepridala 😠 a dokonca mi otváral farbu na vlasy a zubnú pastu či som si nedala nejakú drahšiu do lacnejšej krabice 😠

arabeska
11. bře 2008

tak mna v minule poslal pan straznik v deichmane ze si mam kocik odlozit vonku 😲 😲 tak mu jeden xlap skoro hubu rozbil 😅 😅 od tej doby som tam nebola a uz ani nepojdem
tiez neznasam ako mi xodia za zadkom 🙄

otrivinkajanka
11. bře 2008

alenka treba byt drza inak sa to neda mna to uraza a urcite nielen mna ked mi chodia za zadkom a sliedia predavacky to maju nakazane z vedenia oni za to nemozu ked pozeraju do kosikov a pod veci doklady a kabelku ale pravo pozerat nemaju to musia zavolat policajtov

janinac
11. bře 2008

Ahoj, tohle se stalo jednou mojí mamině a taťkovi když byli nakupovat v nějakém supermarketu...a když zaplatili a chtěli odejít tak je zastavil nějakej rozuma a chtěl aby mu ukázali tašky a účtenku a mamina mu řekla, že to udělá hrozně ráda, ale musí zavřít celý supermarket a když u nich nenajde nic navíc, tak se jí přede všemi omluví. A on té doby když jdou naši na nákup a jezdí tam s vozíkem taky nějaký takový podobný tak když se nedívá, tak mu taťka do vozíku přidá další věci 😀😀

dominica
11. bře 2008

Tak tí SBS-kári... u nás v tescu sú tiež také všelijaké prípady... smejeme sa s mužom na nich, nebudem to ani obkecávať.
Ale včera som bola v Dm drogérke a tam som natrafila na SBS-kárku a veľmi milú, začala sa rozprávať s Alexom a hovorila mi, čo vie jej vnuk a nebola ani stará a bola veľmi príjemná, aj mi poradila ohľadom kozmetiky a všeličo sme sa porozprávali. Možno ma medzitým aj sledovala, lebo sme boli pri značkových make-upoch a špirálach a tak, ale nebolo to vidieť a nedala to najavo. Musím ju pochváliť...
A tiež som počula, že nemajú právo pozerať do tašiek a podobne.

pacna
22. dub 2008

nam sa raz stalo v terne ,že za nami chodil sbskar tak nenapadne 😅 že sme sa vzali a odišli odtial. 😠

rinuska
22. dub 2008

no mne to tiež pekne lezie na nervy , nemôžem sa ani sústrediť na to , čo chcem kúpiľ , furt vám čumia na ruky ako keby som bola nejaký kriminálnik , viem , že je to ich práca , ale mali by ich učiť robiť to tak , aby to zákazník nevnímal , lebo to len bráni v nákupe a ja sa z takého obchodu čím skôr ponáhľam, najviac to cítim v DM

pacna
22. dub 2008

aj u nas v dm to je tak a hlavne ked idem s babami 😠

matullienka
22. dub 2008

v tom DM ja to tak aj u nas dobre ze sa mi nezavesi na krk a tak nechodi so mnou je to strasne ponizujuce a vzdy sa radsej odtial poberiem prec tam na to maju asi specialny patent ze tam takych vyberaju 😠 😠

pacna
22. dub 2008

asi su rovnako skoleni 😀

matullienka
22. dub 2008

pacna: tak to je mozne ale je to strasne otravne ked sa ti niekto stale diva na ruky a chodi za tebou ako stena

danulik
22. dub 2008

na mna tiez minule v DM-ku tak "nenapadne" ujo kukal a ked som sa na neho pozrela, tak sa otocil akoze nic 😀

livi
22. dub 2008

mne sa to stalo tiež v DM-ke 😠 neznášam to, a najmä keď ešte nie som rozhodnutá a niečo si vyberám. dobreže nepríde za mnou a nepozerá mi rovno cez plece 😠 😠
mali by si trošku uvedomiť, kde sú hranice slušnosti a nie striehnuť na každý krok nejakej zákazníčky 😠

matullienka
22. dub 2008

livi: no ved prave ja im to neberiem je to ich praca ale nech to robia aspon trosku slusne a nenapadne

blovitc120
22. dub 2008

toto aj mna pekelne vytacalo, hlavne v DM, lebo inak tam rada nakupujem, ale ako sa DM premiestnila do noveho nakupneho centra, tam ich zrusili, chvalabohu. asi maju kamerovy system.
inak som videla v tescu jednu pani, ktoru to tak dozralo, ze plny nakupny kosik sotila smerom k sbs a povedala, ze v tom pos...om hypermarkete uz nikdy nakupovat nebude, ked za nou sliedi ako polovnicky pes 😀 . az som sa ja dobre z toho citila, tak som jej fandila 😀

pacna
22. dub 2008

no na toho koho maju tak pozor nedavaju 😠

matullienka
22. dub 2008

tak to aj ja by som po nich niekedy najradsej nieco hodila niekedy to uz presahuje vsetky hranice slusnosti

livi
22. dub 2008

keď sme boli v Taliansku, tak tam sa také niečo ani náhodou nestávalo. už sa mi stalo aj také, že predavač bol pred obchodom a ani si ťa nevšimol a kým si ho nezavolala, tak ani neprišiel 🙂

jevel
22. dub 2008

My keď sme s mužom kupovali kufre tak po zaplatení keď sme chceli odísť tak nás zastavil jede sbs-snaživec (asi sa hral na Jamesa Bonda prinajmenšom) a nech mu ukážeme doklad o zaplatení, a rozzipsoval nám každý kufor . Muž mal také nervy - sa ho pýtal, že to nemyslí vážne? ale nezmohli sme sa na nič...

a ešte v Maxe sme boli na káve a môj 6 ročný syn sa tam premával na kolobežke (podotýkam nikoho neohrozoval a bolo tam minimum ľudí). Lenže po chvílke prišiel a ticho si k nám sadol, že ujo policajt mu zakázal kolobežkovať sa ..... a ten sbs-kár bol môj divný spolužiak zo ZŠ (pamataĺa som si ho kvôli tomu, že keď rozprával tak mal zacvaknuté zuby stále.. 😅 )

januliak
22. dub 2008

No tusim v DM su sbs-kari experti v sliedeni za mamickami... 😠 Mna tu uz tie baby poznaju,ale sbs sa tu stale meni a tiez ma prenasleduju v kazdej ulicke,az kym nezaplatim...Je to neprijemne a minule som uz mala na jazyku sa spytat,ci ma nejaky problem!

aponchie
22. dub 2008

me tankujou prodavacky v obchodech kam uz malokdo zavita ale stoji tam tri v prazdnem krame a jak nekdo vejde nalepi se na nej a jedna za mnou jde druha si stoupne na jeden konec a treti na druhy a ted to vypada jako by me chteli odchytavat tak prastim kosikem a jdu pryc 😠

susik77
autor
22. dub 2008

aponchie: to aj ja neznasam 😒 mam pocit, ze ma pozoruju, ci si to vobec mozem dovolit, al. to chcem ukradnut 😠