Střevní potíže a vyšetřeni na imunologii

jitulka87
3. čer 2018

Ahoj. Ma nekdo zkusenost s tim, kdyz vas cekalo vysetreni na reprodukcni imunologii a mely jste par dni pred tim strevni potize? Muze to nak vysetreni ovlivnit?

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 Zkušenosti nemám, ale myslím si, že by to nemělo snad vyšetření ovlivnit. Jestli to spíše nemáš z nervů...já měla také občas střevní potíže, když jsme čekali zas na genetiku a přisuzovala jsem to právě nervům. Jak dlouho vám řekli, že budete na výsledek čekat? Také jsme o imunologii uvažovali.

jitulka87
autor
4. čer 2018

@ruzicka06 bohuzel, mam vodnaty prujem uz 4.den. prvni den i horecku. Ted jsem tam volala a presunuli me az za mesic 😞

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 Ajo. Tak když máš i horečku, tak to bude nějaká střevní viroza bych řekla. To já to ve stresových situacích měla třeba 1-2 dny max a bez horečky. Tak ať jsi brzo fit a vyšetření dobře dopadne🍀 Jak dlouho se snažíte o mimi? Jestli se mohu zeptat....

jitulka87
autor
4. čer 2018

@ruzicka06 u nas je to jine...otehotnela jsem po par mesicich...jenze v 6.m prisly komplikace, malicky se narodil driv a po 6 tydnech nam umrel. Ted je otazkou, zda komplikace v tehu byly nahoda 😢

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 To je mi moc líto ☹ ☹ Tak ve vašem případě je ta imunologie určitě na místě... A na genetice jste také byli? Bohužel tyto ,,blbé náhody" jsou někdy bez příčiny....ale držím palečky, ať u vás příjdou na příčinu!!!

jitulka87
autor
4. čer 2018

@ruzicka06 nikam me nikdo neposilal. Vubec zadny testy. Tohle vysetreni jsem si vyprosila na popud dr.Kouckeho. nikdo nikdy neprisel na to, co se stalo. V 24.tt mi zacla mizet plodova voda, neodtekla...takze pak v 26.tt predcasny porod. Pry se to vzacne stava 😢

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 Nedokážu si to vůbec představit, něco takového zažít....☹ My jsme byli na genetických testech v CAR z důvodu 2 zamlklých těhu v 6tt. Na genetiku prý posílají co tak tady čtu třeba až po tom druhým potratu a i my to tak měli. Imunologie - na tom jsme nebyli, prý je to vyšetření dost drahé a někdy to nechtějí napsat ani po více potratech, že si to holky musí vyloženě vydupat u svýho dr. na gyndě, aby dostaly žádanku. Ale pokud máte žádanku na imunologii, zkus se zeptat i na ty genetický testy, ty asi nebudou tak nákladný. My na výsledky čekali cca přes 6 týdnů.

jitulka87
autor
4. čer 2018

Taky jsem si to u sve gyn "vydupala", rekla jsem si o zadanku, napsala mi ji ochotne. Pak jsem se spojila s pani doktorkou a ta me prijala. Jen me moc mrzi, ze se to takhle oddalilo..

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 To chápu, že Tě to mrzí ☹ Ale ono to uteče a vyšetření se dočkáš!

jitulka87
autor
4. čer 2018

Jj. Stejne jeste po sekci se snazit o mimi nemuzeme..tak je to asi jedno. Chci mit i tak nejprve vsechna vysetreni za sebou

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 Však právě, ty vyšetření jsou teď u vás důležitý a ono to pak uteče...ale nevím, jak dlouho vám třeba řekli, že musíte čekat než se zase lze snažit o mimi (bez ohledu na různý vyšetření).

jitulka87
autor
4. čer 2018

@ruzicka06 kazdy ma jiny nazor...nebo takhle. Lekari se shoduji na pul roce, ma gynekolozka nejmene na roce. Tak nevim. Ale rok mi prijde dlouha doba 😯

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 Chápu, že už to bylo ve větším stádiu těhu, ale i tak rok mi příjde dlouhá doba....ale nejsem dr. Pokud ale většina jiných dr. Ti řekla půl roku a Ty nebudeš mít žádné problémy, tak osobně si myslím že půl roku musí (nebo by teda měla) stačit. Záleží hodně i na psychice..ta je někdy horší jak zdr. stránka. Musí to být pro vás těžké, tak Ti přeju hodně sil, ať to zvládnete 🍀

jitulka87
autor
4. čer 2018

@ruzicka06 dekuju ❤

ruzicka06
4. čer 2018

@jitulka87 🙂 🍀