Strie na místě od piercingu. Zmizí po těhotenství?

lusinta
24. led 2007

Ahojky..chtěla bych se zeptat,jestli jste některá měla piercing v těhu? Já jsem si ho vyndala ve 3měsíci,to jsem ještě neměla vůbec žádné bříško..Každý den jsem se mazala proti striím a stejně s emi teď udělala,právě nad dírkou nad pupkem od piercingu..Stalo se vám to taky??? Zmizí to pak? A dá se pak dát znovu?

verisek
23. lis 2009

caute holky, ja mam taky piercing v pupiku, davala jsem si ho tam v 15, doktorka rikala, ze jak se mi zacne pupik zvetsovat, tak at ho vytahnu, staci tak 7-8 mesic, no a pokud budu mit po porodu takove brisko jako pred tehu, tak si ho tam zase rada dam jeste na par let 🙂

domuska666
23. lis 2009

MILE TEHULKY S PIERSINGOM

VSETKYM ODPORUCAM ABY STE SI PIERSING Z BRUSKA VYBRALI,ESTE SKOR AKO ZACNETE RAST DO BRUSKA
OSTANE VAM NEPEKNA JAZVA KEDZE SA BRUSKO CASOM ROZTIAHNE
PRIPADNE SA ZACNE TRHAT.
PO PORODE SI PIERSING VRATITE OPETONE NASPAT
PREPUCHNUTIE VAM NEZARASTIE PRETOZE NA BRUSKU SA KOZA HOJI STRASNE POMALI
KEDZE JE HRUBA.

🙂 VLASTNA SKUSENOST 🙂

verisek
29. lis 2009

ahoj holky, chci si vytahnout piercing z briska, jenze to jaksi nejede povolit ta nausnice, mam tam takovou tu tycinku a kulickama na konci, je fakt, ze jsem si 10 let nevytahla, tak nevim co ted, nechce to povollit 😠 nevite co pomuze, jestli zajit do tet. studia, ze by to necim usmikli..

verisek
29. lis 2009

tak uz je venku, ja drzela klestickama a manzel kombinackama povolil 😒 snad bude vse o.k. ale trosku mi to je lito, prece jen mela jsem ho tam 10 let ☹

martulikk
30. lis 2009

verisek: neboj, jestli jsi měla piercing v pupíku tak dlouho, tak o něj nepřijdeš 😉 já ho mám od února 2002, myslela jsem, že když si nepořídím ten těhu piercing, tak o dírku přijdu... a ono neeee 🙂 občas jsem si jí projela, někdy jsem si ho tam i chvilku nechala, při tom i promazávala... no a dírka nezarostla 😵 a díky tomu, že mám bříško jako dřív, tak můžu vesele nosit dál 😉

nikush4
30. lis 2009

verisek..urcite ti nezarastie... ja som ho tiez mala o polovicu menej dakych 5 rokov a vybrala som si ho hned ako som zistila ze som tehotna....a aj teraz sem tam skusam ci nezarastol a je uplne v rovnakom stave ako pred tym..takze sa nemas coho bat 😎 ..akurat ze mne toska okolo tej dierky popraskala koza 😖

martulikk
2. pro 2009

holky, to je právě to... musíte hodně promazávat nejen bříško (kvůli striím), ale i tu dírku 😉

eriana
4. pro 2009

Ahoj, tak já měla taky piercing v pupíku a vyndala jsem ho, jakmile se mi začalo zvětšovat říško. Jednak mi byl nepříjemný a jednak myslím, že mi ta dírka praskne. Nechala jsem si to dělat u doktorky na chirurgii, já pitomá nešla do salonu 😒 A ono mi to málem vyhnisalo a zůstalo viset jen na tenkém kousku kůže, který je teď hodně namáhaný. Tak mě zajíma, co mě ještě čeká. Jinak intimního piercingu se nevzdám, ten budu vytahovat až cestou do porodnice 😀

michaela80
6. pro 2009

Ties pripajam vlastnu skusenost...pri prvom tehu som mala piercing asi 2 roky vybrala som ho v 12 tta v 30 tt som porodila...a hned aj som sa snazila dat piercing naspat...ale bohuzial dierka bola zrastena...teraz som v 5 tt a piercing mam vybraty..i ked mam ho prepichnuty uz vyse 7 rokov, tak si myslim ze zase zarastie...Ja aj prepichujem piercingy a vacsinou si pridu dat po porode nanovo prepichnut..lebo zrastie.. ☹

janulka182
6. pro 2009

Ja som si piercing na zaciatku tehotenstva vybrala a aj tak sa mi dierka roztrhla a ostala mi otrasna fialova jazva-stria. Asi tak tyzden po porode sa mi dal este dat piercing spät, ale teraz mesiac po porode je uz dierka stiahnuta a uz ho tam nedam.

atep
6. lis 2013

piercing v pupiku nijako nevplya na oplodnenie,je to jen kousek kože ...male riziko je když je piercing v dolný části pupiku ... žekl mi to gynekolog i žena v studiu