Strie na místě od piercingu. Zmizí po těhotenství?

lusinta
24. led 2007

Ahojky..chtěla bych se zeptat,jestli jste některá měla piercing v těhu? Já jsem si ho vyndala ve 3měsíci,to jsem ještě neměla vůbec žádné bříško..Každý den jsem se mazala proti striím a stejně s emi teď udělala,právě nad dírkou nad pupkem od piercingu..Stalo se vám to taky??? Zmizí to pak? A dá se pak dát znovu?

mmmk
25. led 2007

Ahoj Lusinto, moji kamosce se stalo to same - mela v pupiku, vyndala ale az tak ve 24. tydnu (nemela az do konce skoro zadne bricho) a stejne se ji to bricho jakoby roztrhlo. Presne jak pises, velka strie od pupiku nahoru. Ale asi tak pul roku po porodu si tam ten piercing zase nechala pichnout. Mam taky v pupiku a uz jsem ho chtela vyndat (nejsem tehu, ale nelibi se mi mit neco, co ma kazda 14-leta puboska), ale ten pupik je tak osklivy, ze to tam musim mit 😢
A jestli te zajimaji dalsi piercingy, tak kamaradova zena mela nekolik (oboci, brada, nos, jazyk) a na zacatku tehotenstvi ji zacaly vsechny hnisat, takze je vyndala. Pry to zpusobila zmena hormonu, ktera to zacala jakoby vypuzovat. 😵

lusinta
autor
25. led 2007

dík🙂🙂 Já měla pupík moc hezký,ale když se p.vytáhne,tak tam zůstane docela škaredá jizvička,takže ještě nevím,jestli si ho nechám znovu dát nebo ne...Já jsem si to dala kvůl imanželovi-dostala jsem od něj poukázku jako dárek a že by se mu to moc líbilo...Ale docela jsem mu nadávala,jak to půl roku bolelo🙂a když to konečně přestalo bolet a mohla jsem střídat naušnice,tak jsem otěhotněla🙂🙂Možná vy 14tiletý puberťačky to mají lepší,aspoň si to chvilku užijou🙂🙂

r123
25. led 2007

ahoj tak já mám taky v pupíku naušnici a musím říct že při prvním těhotenství sem si ji vytáhla tušim v šestém měsíci a jen sem tu dírku občas protáhla aby nezarostla a hned pár dní po porodu sem jí vrátila zpátky pravda je trochu vytáhlejší než před tím ale dá se to.ovšem jak to bude teď u druhýho těhotenství netuším!! 🙂

mmmk
25. led 2007

Jo, jenze ja si to nechala pichnout v 15, kdy to nikdo nemel. No a je mi 24 a dostavaji to holcicky na zakladce od rodicu ke 14. narozeninam (rikal znamy, co piercingy dela) 😒 A s nosem to same. Kdyz jsem si ho dala propichnout, skoro nikdo to nemel a zrovna vcera jsem videla na zastavce babu (a nemohla od ni odtrhnout oci 😀 ), co mela piercing v brade a nose (ukazkova skoba) a mohlo ji tahnout dobre na 60 😀 😀 😀 😝 Takova ta, co si mysli, ze modnima hadrikama zakryje vek a ksichtu uz si nikdo nevsimne 😅

leniik1
25. led 2007

Holky souhlas řekla bych že už je to teď spíš výsada puberťaček. 😀 Řekla bych že je to docela nepraktické a jsou s tím potíže hlavně v těhu.Navíc mi to nepřijde už ani moderní.Když vidím propíchanou holku spíš se většinou leknu 😉 A Marki jak píšeš taky jsem viděla s tím 50. letou rašplu co chtěla tím asi zakrýt ksichtík a taky měla moderní hadříky ale k tomu ta stará vytahaná pleť ze solárka hrůza 😖 spíš k pláči.

mmmk
25. led 2007

Leni, jenze tady v Nemecku se to drzi porad. Ale oni to Nemci vzdycky dotahnou do extremni formy - kdyz piercing, tak po celym ksichte. Malokomu staci, ze ma propichnuty nos, vetsinou maji bradu, horni ret, jazyk, nos, nosni prepazku, oboci.... 😒 Ale na druhou stranu s tim nemaji problem treba na uradech nebo v bance. Uz jsem se setkala s "opiercingovanymi" uredniky 😀
Vim, ze uz to tak nefrci, ale proto se s Lusintou bavime, ze ten pupik neni moc pekdy bez te nausnice - ona se ta kuze zapouzdri, udela se takova kulicka jakoby a to ten pupik vzhledove deformuje 😢

leniik1
25. led 2007

Marki to je pravda já to viděla u švagrové v těhu to vyndala a ta dírka tam byla škaredá ale rychle to zarostlo.Tak jen přetrpět tu dobu než to zaroste a bude ok a když se pro to někdy ještě rozhodneš není pak problém znovu propíchnout..

lusinta
autor
25. led 2007

možná až splaskne to obrovský břicho🙂tak mi to nebude připadat tak škaredé jako teď🙂 Protože momentálně i kdyby tam nebyla ta strie,tak je hrozně moc vidět ta samotná jizva od dírky...Tak uvidíme🙂🙂
S tím modenrím nemoderním-taky je rozdíl,proč to máš..Pokud nosíš holý pupek,i když vůbec nejsou moderní krátký trička🙂jen proto,aby byl vidět řetěz až někam,tak se mi to nelíbí..Pokud to mám ale spíš jen tak pro sebe a manžu,nikde moc neukazuju,kromě plavek samozřejmě a je to decentní pěkné,tak se mi to líbí i teď-když už to asi mdoerní není...
A s naušnicema v obličeji...Nevím,to se mi nikdy moc nelíbilo-jen malá třpytivá do nosu,to mi připadá strašně sexy-pokud je hezký nosík🙂Ale to jsem si nedala,protože si nejsem jistá,jestli mám hezký nosík🙂a hlavně proto,že mám velkou alergii a nevím,jestli by to pak nezavazelo.

Jak si může někdo dávat piercing v 50 to opravdu nechápu🙂🙂🙂 !!! Kdyby aspoň jen tetování na nějaké utajené místo🙂ale piercing na obličej??? Blázni🙂

mmmk
25. led 2007

Mam v nose jen malilinkaty kaminecek 😵 Nenosim tak krouzek. A v pupiku uz je to jen pro manzu a na blby dotazy na vek na koupalisti 😀 😀 😀

rova
26. led 2007

Mám tam taky velkou strii, vyndala jsem piercing v 7 měsíci, nezarostlo to a je tam znova, ale jestli se s tím dá něco udělat pochybuju.. 😒

rova
26. led 2007

Tak nevím, jestli jste to dělali jen z čistě módní záležitosti. (Reaguju na Leniik..) Já jsem si nechala píchnout nos kvůli tomu, že se mi to vždycky strašně líbilo, ne že by to bylo in..navíc před těma 7-8 rokama to moc lidí nemělo. Nos už jsem těsně před těhotenstvím vyndala, pupík po porodu zas vrátila nazpátek 😉 Teď jsem se rozhodla pro madonku - strašně se mi líbí už hezkých pár let a teď po půl roce přemýšlení se fakt chystám..ono už je to jedno jestli na mě lidi civí blbě jen kvůli tomu, že vypadám na 16 a mám rok a půl starou slečnu, nebo k tomu budu mít ještě píchlej xichtík 😀

lusinta
autor
26. led 2007

rova akolik ti je?vypadáš totiž vážně mladě🙂 Na mě se taky čumí když mám pupík,jako bych na to ještě neměla věk🙂A to nevypadám zas tak mladě jako ty🙂 Ale co,ať si myslí🙂🙂🙂

rova
27. led 2007

Lusinta: ..už jsem si zvykla, odjakživa vypadám o 5 let mladší, než mi opravdu je. Člověk na tom musí hledat ty pozitiva 😉 Ale jinak bude mi 22, otěhotněla jsem v 19. 🙂

lusinta
autor
27. led 2007

moje kamarádka otěhotněla s prvním mimčem v 18 a byla moc spokojená🙂teď ve 22 čekají druhý-prý budou aspoň dřív mít zase klid🙂

rova
27. led 2007

Tak s přítelem plánujem až tak za 5 let, dělám teď dálkově vejšku, pak chci nějakou dobu pracovat, vydělat nějaké penízky a pak se teprve chystáme na další..ale třeba to přijde dřív!🙂)

r123
27. led 2007

lusinta:souhlasím s názorem tvé kamrádky je mi 20 čekám druhý taky sem toho názoru že si to aspoň odpracuju zaráz a i pro děcka to bude lepší!pak budu mít dost času studovat a věnovat se práci a svým zájmům až prcci trochu povyrostou!a třeba bůh ví jednou příde třetí mimčo 😀 😀

adrastie
27. led 2007

Ahojky,
já jsem piercing z pupiku vytáhla asi v pátem měs.,protože mě už tlačil. Minulá týden jsem náušničku dávala do pupíku, nezarostl, šlo to jen trochu špatně protáhnout a vytlačil se mi takový špuntík, protože mi dírka v těhu trochu hnisala. Ješte jsem to prokápla opthalmoseptonexem a je to ok.

sylvar
27. led 2007

Ahoj,

mám taky piercing v pupíku a zrovna doma řešíme, kdy ho asi vyndat a mám strach, aby mi ta dirka nezarostla.Kdysy mě to dost bolelo a nerada bych to podstupovala znova.Ale pro mimi to udělám a vyndám si ho jakmile mě bude vadit. 😀

makal
27. led 2007

ahoj maminy,nevím sice jak se to jmenuje,ale nechá se ve zlatnictví koupit jakási "náhražka" za piercing.Měla by to být bužírka nebo něco na ten způsob,co si dáte místo náušnice.Ale já naušnici vyndala,každý den protahuju dirku naušnicí a zatím nezarostla. 😉

rova
29. led 2007

No, náhražky za piercing mi přijdou trochu trapný.. 😒

mmmk
29. led 2007

Rova, je to jen na udrzeni te dirky, treba zrovna v pripade tehotenstvi nebo kdyz se piercing musi z duvodu treba operace vyndat.
Co bych dala za to, kdybych to v tech 15 neudelala 😠 Za nos se nezlobim, ani nestydim... ten mam asi 5 let, pupik 9 ☹ A zjistila jsem, ze nos se mi uz bez nausnicky nelibi 😅

rova
29. led 2007

Nemyslím, že by piercingy tak rychle zarůstali..měla jsem píchlej nos a trvalo to pár měsíců, než dírka zmizela a nešla tam dát náušnice. A pupík mi za nějaké 4 měsíce taky nezarostl. A ani jsem to neprotahovala. (popravdě jsem byla smířená s tím, že to zaroste a budu muset jít píchnout znova. 🙂 )
A jak ty náhražky jako vypadaj, fakt jsem o tom v životě neslyšela..máte nějakej odkaz, sím? Ať se poučím 😀

agentka
30. led 2007

Ahoj holky,já piercing mám,ne v pupíku,ale v jazyku a pod rtem,ptala jsem se zdravotní sestřičky,co mi to píchala,a říkala,že pokud je špark z titanu,miinku to něškodí,ale na co se má dávat pozor,je chirurgická ocel,ta je nebezpečná,uvolnuje do těla nějakou látku,ktará může způsobit otravu krve.Nevím,nejsem sestra,ale radši jsem si ten titan dala,a můžu říct,že to ani nehnisalo a rychlejš se to hojí,fakt,zkoušela jsem obojí.Tak jestli můžu doporučit,zjistěte,jakej druh kovu máte,a radši to vyměnte.Jde o zdraví. 😀

bredmax
30. led 2007

agentka tak já teda nevím, ale chirurgická ocel by měla být právě úplně nezávadná a např. lidi co mají alergii na zlato, stříbro, tohle můžou a většinou žádná reakce. on ten název chirurgická je přeci jenom z nějakýho důvodu, si myslím 😕

yenn
30. led 2007

Marki, ja jsem mela v pupiku a kdyz jsem ho vytahla, dirka zarostla snad behem tydne a nemam tam videt vubec nic. Kdyz chce nekdo jizvicku po dirce najit, musi se hodne soustredit 😀 Takze asi jak u koho 🙂

agentka
30. led 2007

bredmax v názvu to sice má,ale už se nějakopu dobu nepoužívá,už se z toho nedělej ani klouby nic,všechno je z titanu.Já fakt nevim,takhle mi to bylo vysvětlino,ale z vlastní zkušenosti vím,že je titan na piercimg lepší.

bredmax
30. led 2007

tak to ju 😕
no já ho každopádně asi vyndám, prtože si myslím, že mi stejně 😵 bude v pupíku pak jednou vadit.

balala
30. led 2007

Asi vám budu připadat střelená skoro 30 cátnice 🙂 ,ale chceme si dát naušnici do pupíku s kámoškou teď no sice ještě jedno mimi plánujeme,ale ještě není jisté kdy. Koupila jsem si z chirurgické no uvidíme 😉 .

bredmax
31. led 2007

balala nepřipadáš 🙂 taky mám z chirur oceli a zatím dobrý 😵

rova
31. led 2007

Tak to taky slyším poprvé, že by chirurgická ocel byla závadná!! 😒
Já si chci během dvou měsíců píchnout tu madonku, ale stále kojím -> už jsem se na pár místech ptala, jestli to neškodí, všude řekli, že ne..víte o tom něco?? Hrozně jí chci, ale opravdu za zdraví maličké mi to nestojí..