Stydím se u gynekologa. Mám poci, že odbývá prohlídku

sylva.hrabalova
5. led 2008

Pokaždé když jdu na gynekologii tak se strašně stydím..když si sedám na "kozuůtak se rozklepu a když si pak sundávám kalhotky tak je to strašný..poté když si mě doktor prohlíží tak to je strašný..když do mě kouká různými zrcátky tak to je nejhorší...mám pcit že můj doktor vše odbývá prohlídku proletí letem světem a já pak osobě skoro nic nevím..chtěla bych se co nejpodrobněji dozvědět jak to je u vás a popřípadě pak doktora vyměnit..je mi trapně o tom mluvit s kamarádkami tak to řeším cestou internetovou...prosím pište..

aponchie
5. led 2008

trapne to urcite neni je to lidske.ja se stydim pred chlapek takze to eliminuju a chodim k zene 😉

paolin
5. led 2008

tak zkus doktorku. nekdo se proste pred gynekologem-muzem neciti. ja mam skvelou a nemuzu si ji vynachvalit. ikdyz prohlidky na gynde nemusim - ostatne kdo ano 😉 , tak od ni chodim v pohode. 🙂

kili
5. led 2008

sylva, ja som si tieť radšej vybrala doktorku, ale napokon ma najviac pozeral doktor, lebo ten robil sono 😀 , pred tým som chlapa nikdy nemala.

sylva.hrabalova
autor
5. led 2008

a jak to u vás probíhá??jen tak letmo mi to popiště mě se zdá že to prostě není to co má být

clarca
5. led 2008

Já se teda styděla děsně 😔 Zhruba třičtvrtě roku mám novýho doktora a je super - od začátku byl příjemnej a milej (je mu zhruba 40 let), takže ze mě nervozita spadla a během prohlídky mě uklidňoval (že už to bude, ať se nebojím) a dělal vtípky, takže jsem o tom, že mě prohlíží, skoro nevěděla 😀 Teď už tam chodím ráda - i kvůli tomu, že mu můžu bez obav všechno říct 🙂

fim
5. led 2008

Já osobně jsem taková rozpolcená. Dřív jsem se styděla šíleně. Pak jsem poznala manžela a začalo to nějak opadat. Asi díky sexuálnímu životu. 😎 A možná i vzděláním v přírodovědném směru. Teď s manžou a přáteli chodíme do smíšené sauny a je to nejlepší relax. Oproštění od studu je na tom to nejlepší. 😕
Ale když jdu k doktorce, tak jsem uzlík nervů a jsem vděčná za její profesionální chování, ale i trpělivost. Naučila jsem se u ní nikam nespěchat a s ledovým klidem ji zpovídat na všechno, co se mi honí hlavou. Vždyť tam jsem jednou ročně, tak ať si mě užije. 😉 (I když teď bych ji ráda viděla častěji.... 😀 )

dludli
5. led 2008

ja jsem chodila celou dobu ke stare pani doktorce, k duchodkyni, kazda navsteva byla pro me utrpeni, kazda prohlidka proste hruza opravdu jsem to desne nesnasela, radsi bych si nechala vyvrtat vsechny zuby.
na zacatku leta jsem ale prisla o mimi, revize, tudiz navsteva v nemocnici, spousta prohlidek od mnozstvi Dr, takze jsem si "diky" tomu proste zvykla. ALe hlavni je ze moj edoktorka nemela UTZ, a na UTZ jsem musela chodit k doktorovi. Prvne jsme si rikala jak to bude trapny, ale je perfektni, je mu taky tak kolem 40, muzu se na cokoliv zeptat, aniz bych vypadala jak pitomec, navic mi plno veci rekne on sam od sebe. Od te doby co chodim k nemu chodim na gyndu opravdu rada. Verte nebo ne. Pri tom nasem nezdaru mi hodne pomohl, hlavne psychicky. Takze myslim si ze to je o duvere. A ta je asi zrovna u gynekologa dost treba, vic nez u jineho Dr.

U prvni Dr jsme se citila vzdy desne, u tohohle Dr se citim dobre. A presla jsme proste tak, ze jsem se zeptala toho noveho, zda bych mohla k nemu, a on rekl ze jo. A k te DR jsme uz nesla.

Tak se zkus pozeptat mezi kamaradkama, treba ti daji nejaky typ.A mozna by ti bylo opravdu prijemnejsi chodit k zenske.

dendisa
5. led 2008

já mám takový pocit, že zakladatelka tématu je nějaký úchyl 😎 . Možná jí křivdím (pak se omlouvám), ale já mám na úchyly čuch, baby! Už tady bylo podobné téma.

anta
5. led 2008

Dendisa, myslíš? 😉 No já když jdu na gyndu, tak si beru záměrně na sebe dlouhá trika, protože nejdřív se musí do kabinky, tam se vysvlékneš, pak se podrobíš prohlídce a potom se teprve zase můžeš obléct a mě samotné je hloupý tam stát před samotnou prohlídkou s "nahým zadkem" a proto ta dlouhá trika, tak to dělám já. Naopak, já se ani moc nestydím, spíš jsem vždycky moc ráda, když mě pan doktor prohlédne a pak mi řekne, že je vše v pořádku.

dendisa
5. led 2008

jo, myslím a naprosto vážně 🙂 . Ještě jsem neslyšela, že by si někdo sundával kalhotky až na koze. A už vůbec by si taková stydlivka neudělala nick z celého jména. Znáte ty časáky a časopisy, jak si tam fetišisti hrajou na doktory, ne? Jako, ne že bych to znala osobně, hehe, ale už jsem to zahlídla. Úchyl jak vyšitej a všechno, co tu píšeme, si představuje nebo to nedejbože praktikuje na nějaké unesené holce (bylo to teď nedávno v bedně, že dva úchyláci takhle přivázali holku na gynekologické křeslo. Naštěstí se jí podařilo zdrhnout). Proto chce ty naše popisky co nejpodrobněji 😉 .
A když sylva.hrabalova rodila, to musel být teprve stud, co?

makelka
5. led 2008

dendisa 😀 😀 😀

to sylva.hrabalova rodila v kalhotkách 😀 😀

dendisa
5. led 2008

😀 😀 😀 , já se po...u

laura.
5. led 2008

dendisa souhlas... 🙂

nika70
5. led 2008

Souhlasím s dendisou....nevím, která ženská by chtěla, aby ostatní popisovaly, jak probíhá prohlídka na gynekologii. Úchyl jako vyšitej.... 😠

jck
5. led 2008

co na to asi napíše sylva hrabalová? všechen stud při porodu opadá, ať je sebe větší 😝
a porod v kalhotách, bych taky ráda viděla 😀 😀 a to jsem celkem normální 😅

dendisa...máš čuch 😉

dludli
5. led 2008

hm tak sundavani kalhotek az na koze me taky zarazilo, ale rikala jsem si jiny kraj jiny mrav 😅

ale kdyz koukam ze sylva zalozila nick dneska tak sem asi nalitla 😀

no myslela jsme ze eru falesnych nicku a priblblych temat mame za sebou 😒

karotky
5. led 2008

Já mám tedy gynekologa(k ženský bych nešla ani za nic 😝 )a s tím převážně konverzuji.Alespoň se při prohlídce můžu sousředit na něco příjemnějšího. 😀

nika70
5. led 2008

Já myslím, že sylva hrabalova už nám nenapíše nic....

Nevím, jestli má tak ráda Postřižiny nebo Obsluhoval jsem anglického krále, ale mohla si vybrat alespoň jiný nick... 😠

boban
5. led 2008

devcata 🙂 😉 😀

macu.k
5. led 2008

Tak pan "Sylva" je fakt vtipnej, asi si myslí, že ho nikdo neodhalí 😀 😀

clarca
5. led 2008

No, milá Sylvo - nebo milý?? Detaily z prohlídky tady rozhodně sdělovat nebudu, na to si najdi jiný, vhodnější stránky 😝

petrolejka
5. led 2008

😀 No, je fakt, že sundávat si kalhoty na koze je pěkná blbost. A to příjmení Hrabalová, to je jako nějakej jinotaj nebo co? 😀 Myslím, pane Sylvo, že se tady o prohrabování nic víc nedozvíš. 😉

draga
6. led 2008

teda dendisa ty jsi fakt dobrá 😀 měla bys být detektiv 😉 😉 to myslím jako vážně ne ironicky 😵

sylva.hrabalova
autor
6. led 2008

no myslím že už psát nemusím..nevím kde jste přisli že si kalhotky sundávám až na koze..to jsem špatně popsala..a na úchyláká semnou nechodtě...tak fajn radši psát nebudu myslím že jste si se mě utahovaly už dost

anta
6. led 2008

Dendisa - uznávám vyhráváš nade mnou 10:0 😀 😀
Sylvo, přečti si, co jsi napsala, nejdřív lezeš na "kozuůtak" a pak si sundaváš kalhotky? To je sakra akrobatistický výkon, to ti u toho ten doktor musí asi pomáhat, ne? 😀 😀

boban
6. led 2008

jo holky dneska psala sylva na slovenskem konovi ze ma postizeneho kluka 😒

blka
6. led 2008

Holky, ale v jiné diskusi Sylva píše, že má postiženého syna. Tak kdyby byla úchyl, tak by asi nezakládala i takovou diskusi...

anta
6. led 2008

Jen na slovenském koňovi a proč to nenapsala i na českého konika? 😕 Já na slovenského koníka vůbec nechodím.....

marrha
6. led 2008

Holky psala to i na českém koňovi
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

vůbec nevím co si o tom myslet..jako by každý příspěvek psala jiná osoba

paolin
6. led 2008

at je to, jak chce. chtit po nekom popisovat na netu tak intimni a citlive veci, jako je vysetreni na gynde, je troufale.