Suché WC ve 21. století. Máte ho doma? Co na něj děti?

petja
30. črc 2009

Je zde ještě někdo,kdo má doma suché WC? A co na to vaše malé dětičky? 😀

vit
19. srp 2009

Můj brácha si pořídil do dílny taky suché WC a to hned dvě a vyřešil si problémy s odvozem fekálu. Musel to nechávat vozit po měsíci a teď mu to stačí méně jak dvakrát do roka. Jeho zaměstnanci si na to zakrátko zvykli a má klid.

petruna
19. srp 2009

doma bych to nesnesla, ale na táborech, festivalech, starých chalupách, u manželový babičky (kam mimochodem jezdíme na vánoce a na záchod se jde venkem) to snesu....

když je to kadibudka venku, tak to ještě jde, ale u mojí pratety to bylo v domě a to byl smrad, že by jeden pad. Jako děti jsme tam hrozně neradi chodili na záchod.

letos jsem vzala 5 letou neteř na tábor, kde měli toi toi...její první setkání s podobným WC a když tam vlezla : no fůůůůůůj to je nechutný, se pobleju, já chci domů....a zbytek tábora chodila do lesa a byla to první věc, kterou hlásila mamince do telefonu... 😀

aponchie
19. srp 2009

normalka ..pohoda no problem..na chatach mame a nevadi mi..je na kopecku nad bodou v lese a kdyz trunis je krasnej pohled do lesa..kazdej tam vysedava hodiny..doma to mit snad ani nejde ..jste zhyckane 😀 😀 😀

aponchie
19. srp 2009

na chate jew dobre zahazet 1x denne wc jehlicim..nevidis to,voni to 😎

ronja27
19. srp 2009

tak pro nas bylo suche wc varianta na prechodnou dobu na stavbu 😀 deda nam ho stloukl z par kousku dreva a fakt se mu povedl, ale musim rict ze bylo pouzito minimalne (jestli jednou dvakrat) ale usetrili jsme za koupi chemickyho 🙂

aponchie
19. srp 2009

chemicke mam ve sklepe prodam s radosti 😀

zelvatko
19. srp 2009

moje prababička má suchý záchod do teď.. už se ale začíná pracovat na normálním wc.. já nemám problém tam jít.. objezdila jsem spoustu míst na dovolenkách, čundrech.. a od jisté dovolené na Slovensku opravdu nemám problém jít se vyprázdnit kamkoliv - opravdu kamkoliv!!!!, takže nějakou kadibudku na dvoře neřeším..

eleonora
19. srp 2009

na zahrade máme suchej hajzlík a nejhezčí je ten výhled do okolí když člověk trůní 😀

aponchie
19. srp 2009

presne to sem myslela..splachovaci ma kde kdo dneska 😀 😝

vit
19. srp 2009

odpověd na :
aponchie • 2d • Dnes ve 13:12
presne to sem myslela..splachovaci ma kde kdo dneska

To je svatá pravda, tyto suché toalety v kadibudkách nejsou to pravé ořechové, ale já jsem měl na mysli suché wc přímo do chaty nebo chalupy 🙂 Brácha to taky hledal a našel na adrese www.eko-toalety.cz 🙂 Jak vím, tak si vůbc nestěžuje a prdínkuje si do nich už 3 roky bez jediného čmoudíka do místnosti 😀 😀 😅

petja
autor
21. srp 2009

díky všem za příspěvky 😉