Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

zuzalicek
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Moni jak se tam přidává profilová fotka vůbec mi nejde

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@zuzalicek Jo no přesně tak. Taky bych ho nehlásila, vědět to. Je to hnus už fakt, i to ovzduší špatné do toho těm nnašim dětem vůbec nepřidá. 😖

zuzalicek
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Měli by stím něco dělat protože to ovzduší u nás je hrozné....si myslí že když dají tramvajky zadarmo že se to tím spraví...škoda mluvit akorat na to doplacíme my a naše děti

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@zuzalicek Zuzi v nastavení by to mělo jít, já tam mám vlevo vyměn fotku za jinou, nevím jak to máš ty když tam fotku ještě nemáš

zuzalicek
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Děkuji zkusím

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@zuzalicek Jde Ti to?

zuzalicek
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Nejde ☹

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Tak to nevím, snad Ti tady holky pomůžou 😖 Já musím končit, s malou to je fakt děsné, doufám, že to uřvané období brzy zkončí, jinak se oběsím.

zuzalicek
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Moni už to mám 😉

marie83
23. únor 2011

Ahoj můžu se přidat 🙂 ?

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. tak moje nervy...já mám teda dneska šílený ten den. čekala jsem do ted a on nikde a říká mi že za to nemůže a když jsem před barákem volá mi jestli tam ještě jsem. Takže žádné prachy nemám sakra....Fakt já jdu spát nebo se ještě něco stane!!!!

vítám noví tváře...

nicolasek2
23. únor 2011

Moničko tak už jsem tady taky 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@zuzalicek Supér, šikulka 😵
@marie83 Máji hojki, jasně, že můžeš prde 😀
@nicolasek2 Tož, ale ted nevím to jsi ty Marťo? Podle Nikoláska bych řekla, že jooo 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 jeva tak to si tam byla dlouho ☹ ..Mates usnul v autě ..tak jsem šla jen do sklepa vzala kočár a šla do Dm a teď jsem uklízele koupelnu... kde se tam ten bordel bere nechápu 🙂 ..než sundám všechny ty věci jak mám tu poličku to moje nervy na to 🙂 Lukin ješte není doma ale po cestě je fajná restarace i Sabča tam snáma byla jak jsme jeli z Brna.. a dneska tam pečou selátko tak mi doveze 😝

nicolasek2
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Jj jsem to ja Moni 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@nicolasek2 ááá už vidím, jste šikulky jak jste to zvládli. A jak jina, už máš klídek prcek spinká? Malá už konečně jo, už mě bolelal hlava z ní a malý čučí na pohádky.

marie83
23. únor 2011

Nevíte někdo kde se prodávají autosedačky?Nějak nejsem v obraze,ale teď chci koupit bobek do auta a v Shopinu už není Chicco nebo teď tam zrovna není a já jsem vždy sedačku dostala tak nevím kde je tady nějaký dobrý obchod?!

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a pěknéě jsi to rozjela 😀

ahoj holky 🙂

@andrejka.. já ted dělala zelí k těm plněným knedlíkum a asi prasknu jak jsem se přežrala :-P..jo a to ani nevím jestli pojedu na to plavčo, když nepojede auto..... 😒
My budeme mít selátko příští víkend na oslavě na Slovákách 😀

andrejka..
23. únor 2011

@marie83 Ahojky Ciccco už v šopinu nebude je přemístěně ve Vítkovicích ..já jsem teď kupovala v Oliku v Hrabůvce
www.olik.cz jinak ochod je ve špalku 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@marie83 Tak bud je chicco ve Vítkovicích a nebo třeba sambaby na Slezské. 🙂

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 jj .. no a ještě tam bylo něco napsané jak mají děti jarní prázdniny tak se neplave ..ale nevim zda to platí i pro nas.. tak jestli půjdeš se kukni a nebo zeptej já na to pak zapoměla 😒

marie83
23. únor 2011

aha tak to já se podívám asi první ve špalíku to mám vedle baráku a pak zajedu do Vítkovic!Dík holky

nicolasek2
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a No my jsme dneska byli v JOJO parku a maly nespal odpol usnul mi az po ceste domu kolem pul 18 nechla jsem ho chvilku pak se mi vzbudil a ted radi..no snad do 21 usne :(((prtz jinak usnu drive snad i za chuze ja :D

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. a kdy jsou ty jarní? Kouknu na to....

@marie83 jasně koukni 🙂

@nicolasek2 My taky nespíme a je jak torpédo 😝 ....

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 nevim právě kdy jsou 😒

marie83
23. únor 2011

já mám pocit že od 7 do 11.3 ,ale nevím přesně máme to ve školce napsané a myslím,že jim vychází kurz plavání zrovna dva dny v jarních prázdninách?

marie83
23. únor 2011

Tak od 7.3. do 13.3. jsou jarní prázdiny

andrejka..
23. únor 2011

@marie83 díky..a teď jen zjistit zda to platí i pro nás 🙂

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 No u nas je to taky tak :D Nejvic me vzdycky stve ze celou noc ho boli zuby tak nespim..pak on si to v klidu dospi kocarku za to ja ten kocar musim tahat :((A kdybych mohla tak si to s nim hned vymenim :D

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 tak u nás to je uplně stejné...nás teda ani zuby nebolely a v noci jsme se budili furt, ted teda 3 noc spíme docela dobře, kéž by mu to vydrželo. teda vlastně včera usl brzo a pak se vzbudil a byl do 12 noci vzhuru. Už se těším na ty časy, až bude spát celou noc....