Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 je blbé když si vemu tenisky jako hadrové ? 🙂

monako3
autor
4. bře 2011

@andrejka.. ne já si je dnes taky chtěla vzít, at si neušpiním ryfle ke kozačkám 🙂

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 ok .. 🙂

eunka
4. bře 2011

ahooj,jako s tim vstavanim..my dneska vstavali v 5:30!! 😠

andrejka..
4. bře 2011

@eunka 😕

eunka
4. bře 2011

hej je v posledni dobe tak protivny..no fuuuj 😝 .Jako kdyz jsme nekde pryc nebo je u nas navsteva,tak je zlaty ale jak jsme sammi doma,tak to stoji za to.Dneska s nim musim jit ven,protoze bych se uz zblaznila

monako3
autor
4. bře 2011

@eunka Ahojky, tak to brzo vstávate teda. My dneska taky byli venku a bylo luxusně a podle počasí se má už jen oteplovat, tak se těším fakt 🙂

eunka
4. bře 2011

jooo,chci uz teplo! 🙂 Pristi tyden,jestli nekde pujdete,tak dejte vedet.Uz by jsme meli byt ok,tak by jsme taky sli

andrejka..
4. bře 2011

@eunka jj dáme vědět 😉

monako3
autor
4. bře 2011

@eunka joo jasně, můžeme někam do parku pokud by bylo tak jak dneska 🙂

andrejka..
8. bře 2011

Ahoj holky zítra má být krásně a celkem teplo ...tak co jít někde na procházku třeba do komenského sadu?? hmmm 🙂

monako3
autor
8. bře 2011

@andrejka.. Já bych klidně šla, potřebuju totiž do lasa se podívat na bižu 🙂

sabkaaa
8. bře 2011

@andrejka..
@monako3 jo ja bych tez sla ale ten muj malý čert je posledni dobou divný :-/ v kolik by jsme meli sraz? abych mu dala nekde najist obídku, bud doma nebo pak musime nekam sednout.

andrejka..
8. bře 2011

@sabkaaa nám to je jedno v kolik řekni v kolik a my půjdeme 🙂 ....

monako3
autor
8. bře 2011

Tak jak to vidíte??

Ted jsem četla že 25.3. je ten pochod rodičů, jdete? 😀

eunka
8. bře 2011

@monako3 jaky pochod? 🙂

andrejka..
8. bře 2011

No já to vidím tak..že se kolem půl 1 sejdeme v centru hmm ? 🙂

monako3
autor
8. bře 2011

@eunka Pochod za tu mateřskou myslím...já ani nevím proč vlastně...Jdeš s náma zítra na procházku?

@andrejka.. No tak klidně mě je to fuk...

eunka
8. bře 2011

@monako3 ahaaa,s tim zitrkem uvidim,prijede mi totiz segra

monako3
autor
8. bře 2011

@eunka aha tak uvidíš...jinak už jste fit?

eunka
8. bře 2011

jj,jsme...maly mel teplotu asi od zubu,jinak ted kazdy den malujem jeden pokoj a ja po vecerech uklizim,uz jsem unavenaaa 😒

andrejka..
8. bře 2011

@eunka tak nakonec malujete? ...taky mě to už zachvili čeká 😒

eunka
8. bře 2011

jj,malujem,ja jsem chtela a potom se to vymaluje jenom kolem oken...to uklizeni se potom da ale vcera jsme delali koupelnu a ja jsem delala nove spary mezi kachlicky a potom to cisteni byl maras!

monako3
autor
8. bře 2011

@eunka Však až to budete mít hotové tak budete mít na dlooouho pohodičku 🙂

eunka
8. bře 2011

@monako3 joo,pak uz jen uzivani 🙂

monako3
autor
8. bře 2011

@eunka jojo 🙂...kolaudačka atd. 😀...to znám 😉

eunka
8. bře 2011

@monako3 presne 😀

andrejka..
8. bře 2011

Tak já už jdu do vany a pak spát...tak se tu nějak domluvte ...já můžu kdykoliv je mi to fakt fuk.... Sabi jedu do Poruby...tak by jsme pak jely spolu do centra hmm?...autem nejedu... má ho taťka až do pátku 🙂

monako3
autor
8. bře 2011

@andrejka.. já počítám s tou půl 1 teda zatím 🙂

já před chvíli dodělala tunakovou pomazanku a ted si zkouším ty šaty a půjdu asi v těch mojich starých lodičkách, i když nejsou moderní moc do špičky, ale jsou pohodlené a s malým podpatkem, tak to kašlu a mám k těm botům i psaníčko 🙂...ted jen sehnat tu čelenku a budu spokojená 🙂

sabkaaa
8. bře 2011

@andrejka..
@monako3 já na půl jednou nestíhám, on se mi budí kolem 12 a pak musí jíst, tak bych pak jedine za vama prijela