Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
8. bře 2011

@sabkaaa nebo se můžeme sejít dříve...

andrejka..
9. bře 2011

noo tak to dáme na půl 2 ?? a Sabi já tě někde počkám v Porubě aby jsme jely spolu...

andrejka..
9. bře 2011

a nebo dříve aby usnul v kočárku a pak by s někde napapal ....

sabkaaa
9. bře 2011

@monako3
@andrejka.. no joooo jenze kde se mi tam naJÍ???? když ho jeste nemuzu posadit do nejake krmici zidlicky jen do lehačky, a přece víš jak plive, on není takovej dobrej jak mates 😀 ale jako doma se mi byt nechce, to neeee... no nejak to vykoumam, a teda andrej, v kolik ty budes u toho doktora???

já už bych ho tak chtela dat do sportáku aby kukal 😀 nekdy se mi v korbe vzteka, ale jeste to vydrzime

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa Sabi já Matese dala do sprotáku jak měl 5 měsíců a týden asi..a hlavní důvod byl že v korbě už nechtěl být řval..ale jinak by se tam ještě vlezl...já myslím že ho můžeš dát do sprtáku ..stejně ten náš je jak autosedačka jako že nesedí je tam jak ve vajíčku 🙂 . no já tam jdu jen pro recept budu ho mít nachystaný na recepci ..tak je jendo v kolik 🙂

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. no jenže já nemam nanoznik vis na sporták a bez toho je to blbe ne? 😀 tak já nevím, třeba ve 12?

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa není to blbé...Petra taky nemá a vypadá to dobře...klidně ti půjčím na dnešek můj 🙂 jako že ve 12 někde v Porubě?

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. ja ted jsu nakrmit maleho pak ti pisnu presne co a jak

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa ok 😉

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. já jsem ho dalal do spotraku a on se furt culí jak paprika 😀 jen by me zajimalo, jak jsi do fusaku prstrcila všechny ty kšíry aby jsi ho zapla... me to nejak nejde...

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa já ho ještě nezapínám 🙂

sabkaaa
9. bře 2011

no přes ramena ne, ale ten spodek mu zapánáš ne?

andrejka..
9. bře 2011

Mates se ještě nevrtí ..a navic jak je v tom fusaka tak se nemá ani jak pohnout 😀 ..stačí že je tam to madlo 🙂

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa jen v obchodě..když tam není fusak 🙂

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. aha tak to jo 😉 tak jak teda? v kolik je s sraz s Mončou?

andrejka..
9. bře 2011

ale včera jsem měla kočár doma..jsem ho chtěla trošku umýt od prachu ..to je děs jak se teď venku praší 😒 . Tak jsem to zkoušla zapnout..že už bych ho zapla ..a to nešlo tak jsem se na to vysrala..byl tu zrovna tatka ..tak říkal že je to tak na léto ..jako blbě by se to zapínalo 🙂

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa mě je jedno v kolik... já můžu klidně hned 🙂

andrejka..
9. bře 2011

počkáme co Monča 🙂

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. no do fusaku to fakt nejde zaplnout no, ale to je jedno ted to jeste nepotrebuju. tak v kolik teda mame byt v tom centru???

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. já hned ne 😀 musim si umyt palu a pak se sebou neco udelat, kolem te 12 bych mohla a pak pojedem do toho centra, jen mi teda rekni kde se sejdem, na vozovne???

andrejka..
9. bře 2011

@sabkaaa jo na vozovně ... kolem 12 aby jsme v centru byly o pul 1 .... kua Mates jedl teď tak pak kolem té 12 už bude chtít taky jíst..tak jak dojedem do centra tak někde sednem ... 🙂

sabkaaa
9. bře 2011

@andrejka.. no my tak samo, možná mu dám trocu mlícka nez vyjdem, tak ve 12 na vozovne ju, a Monča at je v centru neco po Půl 1 spíš tak ve třičtvrte

monako3
autor
9. bře 2011

Holky mě je to jedno já se přizpůsobím 🙂

monako3
autor
9. bře 2011

@sabkaaa ok budu tam....

@andrejka.. Mám teda vařit nebo ne? ty budeš dávat někde matyskovi najist?

andrejka..
9. bře 2011

@monako3 Nevař...já vám to beru... noo budu mu muset taky někde dát .... 🙂

monako3
autor
9. bře 2011

@andrejka.. DOBŘE TEDA...JÁ JEN NECHCI NIKDE MOC UTRÁCET JAKO V RESTAURACI NEBO TAK. mUSÍM SI NECHAT NĚCO NA TEN ZÍTŘEK 😝

andrejka..
9. bře 2011

@monako3 já též ne ... 🙂 ..zajdeme třeba do mekáče dáme jedno pití a snad nám to ohřejou 😉

monako3
autor
9. bře 2011

@andrejka.. TAK snad jo, uvidíme 🙂

andrejka..
9. bře 2011

@monako3 nebo do Kfc ..tak bych si dala tu tortilu za 49,. 😀

andrejka..
9. bře 2011

napsala jsem Renči ...jestli se nechce přidat...že je sraz na elektře ve 12:45 ... 😉