Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
22. únor 2011

Moni tak máš pravdu je -11 tak to budu doma 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. no tak Libor zas kecal 😀....ok tak jí pozdrav a vyřid, jí, že at se tu přihlásí 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 nekecal je tam -11

andrejka..
22. únor 2011

@andrejka.. budu doma..už včera byla kosa jak prase ...

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. tak třeba odpoledne to bude lepší a to bych klidně přijela, ale ted šel Kubík spát a musím něco doma udělat....

vercada
22. únor 2011

@monako3 No právě.. U nás je to hlavně kvůli těch pitomých peněz... ☹ Chci vyhrát ve Sportce!!! Nebo zdědit majlant po nějakém magnátovi.. 😎 Taky bych určitě brala ještě druhé.. 🙂 A ani sama nevím, jestli bych chtěla kluka, nebo další holčičku.. 😀

andrejka..
22. únor 2011

@vercada taky se bojim těch peněz 😒

vercada
22. únor 2011

@sabkaaa Jo no.. Přesně.. Taky je mi to líto.. Za tu cenu můžu mít dvě.. ☹ Ale jsou fakt úžasnéééé!!! obě.. 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jj však já tu budu tak stačí napsat 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@vercada která tj? odkaz pls 🙂

vercada
22. únor 2011

Je tam kosa jak prase!!! Jako už mě to sere.. První ten "zasraný" smog a teď kosa.... Já už chci ven jako!!!! 🙄

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. kokni zpětně, já to tu přece posílala byli tam 2 klučičí a 2 holčičí.

Já jen nemám teploměr, musíš mě informovat 😀

@vercada Noo jako já si říkám, že když už druhé ude tak se to vždycky nějak zvládne. Ale kdo ví, tady se mě tlačit nechce, museůli by jsme to předělat
Ty bys další holčičku?? Já mám kamošku a ta už měla první holčičku a chtěla hrozně druhou a narodil se jí kluk a říkala, že je za to ráda, že třetí chce zase kluka 😀....Ale já rozdíl nevidím já mám jenom kluka a další chci urči jenom holku...jinak vůbec 😀

andrejka..
22. únor 2011

@vercada už jsem našla 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada ani nemluv, já chci jaroo ☹

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 já taky a mooooooc

monako3
autor
22. únor 2011

Holky uvažuju jaký účes na ples, strašně mě baví se česat. Ale jak na tohle nevím 😀

Líbí se mě tam ta květina, ale oni prodávají i čelenky kde je na boku kytka ne??

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 hezkéé ...jooo čelenky jsou různé i mašličky jsem viděla 🙂 .No já nezvládnu ani si natočit vlasy na tož nějaký účes 😀

vercada
22. únor 2011

@monako3 Moni, ne že bych vyloženě chtěla zase holčičku, ale že je mi to tak nějak jedno.. A to jak jsem se dověděla, že jsem těhu, tak jsem byla přesvědčená, že to bude kluk..

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. no já se včera koukala na videa jak se můžeš učesat doma a nevypadá to špatně a těžce...jen musíš mít ozdoby do vlasů.

I ta její segra má dobré vlasy a vypadají jednoduše....

vercada
22. únor 2011

@monako3 Myslím, že jaro už chcem všechny, ne? Ať ty bobísky nemusíme tak navlíkat.. 😒 ☹ Už se na něho fakt těšííííím!!!!! 😅

vercada
22. únor 2011

Monči a vy jdete na ten hasičský?

vercada
22. únor 2011

No nic, jdu něco dělat.. 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada Já si zas myslela, že to bude holka...no kdybych měla holku, asi by mě to taky bylo jedno. Já totiž vždy říkala, že chci první holku, protože druhá holka by mi nevadila, ale dva kluci jsem říkala, radši ne 😀....ale co asi si nevyeru 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada no prááávě to navlíkání mě štve!

Jojo na Hasičsky....pojdte taky 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 taky tak !!!

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. Tak jak? Mám přijet?

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jasně 🙂

andrejka..
22. únor 2011

Mončičák a Kubíček už odešli ...a co zítra holky???? 😉

andrejka..
22. únor 2011

Moni .... jak si mi nechala otevřené to beremese ..tak já nevěděla že si to ty ..jako přihlášená tak jsem ti tam něco komentovala a tak jsem to zjistila že to napsalo tvoje jméno..tak jsem tě hned odhlásila 🙂 a ani jsem se nedodívala ☹