Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. ted jsem se právě dívám, že si sama u svých fotek dávám, že se mi to líbí 😀 To nevadí 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 🙂

andrejka..
22. únor 2011

Budu dělat topinky 🙂 ...mám chuť 😝

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. hmm to děláš schválně? proč jsi je neudělala, když jsem tam byla? 😀 😀 😀 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 tak nakonec je nedělám 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. jak to? my si asi objednáme chachara, ale chybí nám pizza jeden bod, aby byl zadara 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 debilní chleba 🙂 hmmmm pizzu bych si dala ...

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 nám chybí 2 od ježka..asi taky objednám ..tam je teď akce že dají druhou pizzi zdarma ale malou a šunkovou 🙂 jenom..teda jestli to ješte tak mají 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. v chacharovi jsou 2+1 zdarma 🙂..pro více lidí se to oplatí 🙂 a já možná budu mít chachara uplně zadara na furt, uvidíme... 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jakto??? 😠

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. od té mojí kamošky co měla být v lodi a nakonec nebyla, tak její segra dělá v chacharovi provozní a slibila mi VIP kartu, tak uvidíme jestli to dodrží 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 pche 😀 😀 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. 😀 ...Andrej a ty půjdeš v ten pátek na tu pařbu co nás zvala Monča S. ? By se mohly i holky přidat at je prdel 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 No jako ja bych šla... ale asi půjde jen když půjde i Sabča , ty a ještě někdo jiný ...jinak to asi prdím ..Lukin v sobotu jede..ale říkal že mám jít že by Matýska pohlídal viš.. tak podle Vás 😎

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. Aha tak bud všichni nebo nic jo? 😀...no tak já můžu záleží na ostatních, možná půjdu tak či tak....

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jako kdyby Lukin neodjížděl na 14 dní tak jdu taky ...možná půjdu i když by si šla jen ty... viš že já měním názory ze dne na den 🙂 ...taky jsem obejdnala pizzu ...je to silnější než já 😎 ..ta chuť ....

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. jako to je v pohodě, když Luki odjíždí, tak chápu, že by jsi chtěla být s ním 🙂...no já už šilhám hlady, at už je tady 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jsem ti zapoměla ukazat tu bundu co mám doma jak jsem ti říkala 😒

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. no já vím i tu čepici 🙂

andrejka..
22. únor 2011

noooo mnt vyfotím a dám to sem ju 🙂

andrejka..
22. únor 2011

hej Matesovi ta kšiltka celkem sluší 🙂 ....ale asi ti ji stejně dám budu chít červenou když máme červenou bundu ..a zelenou mám 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. hezká ta bunda a čepka podle toho jak mu bude sedět, ale pokud ji chceš tak si ji nech, my si pořídíme 😀

andrejka..
22. únor 2011

stála 99,. jsem ji kupovala když jsem byla těhu 🙂 ..já myslím že sedí dobře 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. je trošku podobná těma upletama na konci a na rukávech té naší bundě 🙂 a jakou to máš velikost?

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 9-12

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. tak to Matýsek na jaře ještě ponosí 🙂

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

Ahoj holky, uf, konečně jsem Vás našla, jsem smazala tu zprávu , tak jsem nevěděla kde drbníte a tohle fakt nemám šanci dočíst i kdybych chtěla vy drbny 😀
Proč mi nejdou otevřít ty fotkýýýýýýý?????????? Už jsem psala adminům a prý se na tom pracuje a tak mám mít trpělivost, ale jak dlooouho? Vždyt už tak měsíc mi nejsou otevřít fotoblogy a ani já nevidím do svého jen pár fotek 😖

andrejka..
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a ahooooj 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Ahooj...no ono mě štve už dlouho i FB nic se mi eukazuje a seká chat atd....ale mě fotoblogy tady normálně jdou...

monako3
autor
22. únor 2011

Tak my nějak řveme a spát nebudeme, nevím asi zuby 😖