Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
20. únor 2011

Samozřejmě kdo tu není musí se první zaregistrovat!!! 😉

sabkaaa
20. únor 2011

čuuuuuuuuuuus holky moje 😀 sem tu, a jsem zvědá na bugynu jak se to tu naučí 😀

monako3
autor
20. únor 2011

@sabkaaa No já tež, stejně bude nadávat a chodit tu nebude 😀 😀....a uvidíme kdo se ještě přidá, ale když už tak tu nejsem sama 😀

sabkaaa
20. únor 2011

@monako3 no bude tu chodit, tady se budou domlouvat srazy 😀 ale asi až nas tu bude víc, třeba někdo nový do party :-O 🙂

monako3
autor
20. únor 2011

@sabkaaa Tak to jsem zvědavá 😀 ...tak uvidíme které holky se chytí 🙂

andrejka..
20. únor 2011

ha jsem tu 😝

monako3
autor
20. únor 2011

Pokud někoho znáte fajn z Ov tak mu tuto diskuzy přepošlete 🙂

monako3
autor
20. únor 2011

@andrejka.. nevěřím svým očím 😀

andrejka..
20. únor 2011

😅

monako3
autor
20. únor 2011

@andrejka.. co si zas kupovala Matýskovi dneska? 🙂

andrejka..
20. únor 2011

...tepláková souprava...... 🙂

monako3
autor
20. únor 2011

@andrejka.. jakou?

andrejka..
20. únor 2011

černo bílou z Lindexu 😉 ..tepláčky jsou celé černé a mikina je pruhovaná 😉

andrejka..
20. únor 2011

hej vy jste mě tu už i stihly pomluvit ccc ..prej jsem zvědavá na bugynu 😀

monako3
autor
20. únor 2011

@andrejka.. my? neeee to by jsme si nedovolily 😀

andrejka..
20. únor 2011

😠

sabkaaa
20. únor 2011

@andrejka.. to zmákneš, chce to dva dny trénovat a máš to v malíčku 🙂 tak teplákovku jo??? a co na té burze? my jdem zitra neco pekneho Deniskovi koupit, jen tak pro radost at ma nejakej novej kousek 😉 Lukáš furt chce mikinu z HM pro něj, šedou. Tak uvidíme co vyberem.

monako3
autor
20. únor 2011

@andrejka.. joo Libor říkal, že se s tebou už nemůžu bavit. Prý se nebudu bavit s někým kdo mu říká, že má šedé vlasy, prý on o tobě taky neříká, že máš hnědé 😀 😀.

@sabkaaa Tak at hezky pořídíte 😉

andrejka..
21. únor 2011

Sabi na burze nic moc ..vše na holky 😒 . V HM je teď hodně hezkých věcí! určo vyberete. Moni on si to pamatuje?? 😀 ..ale to bylo dobré ..proč mi jako říká že mám šedé vlasy ...já ji taky neříkám že má hnědé to je hláška 😀 😀 😀

monako3
autor
21. únor 2011

@andrejka.. taky jsem se divila, že si všechno pamatuje 😀..včera jsme se tomu právě smáli 😀 ...jenže on na mě první uplně vážně, že se s tebou nebudu bavit a já na něho proč? a zněho vypadne tato kravina😀

ten sníh mě fakt sere, ani ven se mě nechce 😝

andrejka..
21. únor 2011

Mu řekni že se mi to zdálo že tam bylo blbé světlo 😉 ... No mě se taky nikam nechce ..ale na 13hod. jdu do poradny a pak nevím co budu dělat ..už aby bylo to jaro hej....

monako3
autor
21. únor 2011

@andrejka.. Ani nemluv, to jaro už potřebuju... Jo jinak my jsme dneska poprvé spali celou noc, žádné jídlo, žádné pití a ani žádné zvedání dudlíku. Usl v 8 teda před mojim spaním, jsem mu dala napít at pak neotravuje 😀 a spal až do 7 😵 ...kurna to neznám, kéž by mu to zůstalo...

Mě možná příjde sestřenka v 11 a nevím do kdy tu bude 😒

sabkaaa
21. únor 2011

@monako3 Moni tak to je super že sinkal celou noc, že by se blýskalo na lepší časy??? 😀 tak Libor už šediví jo?? to brzo kurva 😀 a jakto ze jste nebyli na tom bowlingu a co Lukin ten nebyl s vama? viděla jsem ho totiž na faceboku.

monako3
autor
21. únor 2011

@sabkaaa Sabi no ono to dopadlo uplně jinak 😀...Bouwlig byl plný a Luki tím pádem už nikam nechtěl a my měli doma trošku dusno, tak jsme trucovali a šli jsme každý zvlášt. Já byla s Buginou a kamoškou 😀...A Libor se svými kamarády, oni potom jen přišli do lodě, tak jsme se tam potkali víš? 🙂

No zatím si iluze nědělám, že se blýská na lepší časy, ale nechávám se tuto noc překvapit teda 😀

sabkaaa
21. únor 2011

@monako3 ahá, chudák Luki :-P

monako3
autor
21. únor 2011

@sabkaaa No on měl i dost práce, proto zůstal doma.

Tak zatím koukám, že jsme tady jen tři a nikdo další asi nemá zájem 😀

andrejka..
21. únor 2011

Ale byla sranda i tak ... Lukin si aspoň dodělal práci 😝

monako3
autor
21. únor 2011

@andrejka.. jojo byla 😀 turuturururu

A co dneska děláte?? Já jsem ted douklízela a osprchovala se, dítě spí tak stahuju fotky a tlačím do sebe nutelu 😀

andrejka..
21. únor 2011

No já nic ..ja jdu jen do té poradny..já teď dovařila,poklidila a asi se jdu chystat ... Maty taky spí 😉

monako3
autor
21. únor 2011

@andrejka.. jako něco bych podnikla, ale co...do obchodu nejdu 😀