Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
23. únor 2011

hej já asi fakt můžu býr ráda že mi tak Mates spi .... teď už taky chrní .. ale vám třeba zase spí přes den to my málo ... 🙂 ..každý máme něco ... teď to bude v sobotu už 4 týdnu co v noci nepapáme..budili jsme se jen na jídlo 😉

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 Máji vždyt máš špalíka pod nosem 😀
@monako3 Že jo, je to fajn, jak se tady všechny sejdem. Akorát Vás ted nějak nestíhám, jdu chystat malému večeři 😀
@nicolasek2 Fakt? A semnou nejdeš 😠 Ským si tam byla s Terkou? Tak ať Ti brzy malý usne a ty půjdeš hned za ním at si odpočineš a vyspíš se 🙂 A jak bylo v JOJO? Nebyla jsem tam ani nepamatuju, nebyl čas a ted jsme nemocní 😖

marie83
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Já vím Moni,ale já jsem nevěděla,že tam prodavají autosedačky já tam chodím jen do hračkárny 😀

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 Aháá, taky potřebuji pro malou 😀 A ty už kupuješ podsedák? Já o něm uvažuji, ale bojím se, že je to brzo, jsem radši jak je v Té větší, bych měla i lepší pocit 😀

nicolasek2
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Byla jsem tam s byvalou sousedkou..neboj nekdy zase zajdem dame tam scuka vsechny maminy 🙂ale az bude tepleji ted je obdobi samych nemoci :(

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 No me ted spatne spi uz tak 14 dni z toho dva dny mi pekne spinkal prtz jsem mu dala nurofen..ale jinak se strasne budi a ma spatne sny :((Taky se nemuzu dockat az mi bude spat celou noc a hlavne az bude mit vsechny zuby venku na ty spodni jsme cekali 3 mes :((a ted nam rostou asi hned 4 nahore :(((((

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. ty si nemáš na co stěžovat...maximálně na sračku 😀

@nicolasek2 No my už máme 8 zubů dlouho a jak jsem nedávno šahala na dásně tak mu lezou stoličky, se toho děsím, to bude masakr....Ale zvládnete to...i my a bude dobře...

Já už chci teplo, fakt se těším....

marie83
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Moni my nemáme auto a na to ježdění sem tam,že si pučíme od taťky to snad bude v pohodě sice Martin to taky nechce,ale ta naše stará sedačka má už tak 150 let 😀 a už ji bude malá zachvilku a nechce se mi kupovat drahá sedačka na chvilku.Tak já nevím 🙄 🙂

nicolasek2
23. únor 2011

No my mame zatim jen da dole a to byl boj nez mu vylezly :((Se bojim kazdeho zubu fakt.No o tom teple ani nemluv to bude vsechno lepsi se muzee schazet i venku s detma to bude hned lepsi a hlavne my si vice pokecame 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 jéé procházky venku, teploučko...bože už se vidím venku 😀...ted jen koupit nové vozítko at to můžeme buřit 😀

nicolasek2
23. únor 2011

No my teprve budeme kupovat 🙂 no ja se taky moc tesim tu zimu fakt esnasim..snih uz jsem videla tak uz by mohlo byt zase teplo 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@nicolasek2 To určitě zajdem, hlavně aby už bylo tepleji, protože to je fakt hnus, nechodit malý do školky, tak jsme zdravý, ted ale nebude až bude tepleji, tak snad budeme ok 🙂
@marie83 Máji myslíš tu jak jsme jeli k Té Tvojí ségře jednou? Já myslela, že je Vaše a nevypadala staře 🙂 No já malému ještě tu autosedačku nechám, bojím se do toho podsedáku 😅 A malé musím tedka nějakou koupit, ale Té už vezmu zachovalou bazarovou, už né novou, je to zbytečné. Jsou pěkné i použité a levnější.
Holky mě malá spí celkem dobře, ale taky se mi budí na čaj když se ted topí. Jinak jsem se spaním neměla moc problémy. Teda aspon myslím, už jsem ze všeho vygumovaná, tak mám i v hlavě hov..

andrejka..
23. únor 2011

Taky se těším na jaro ,léto ... noo já ani nevěděla že nám zuby rostou taky máme 2 ..měl teda jen průjem tak mi furt Moňa říkala to jsou zuby ..a za 3 dny ...byly už venku ..tak snad to tak bude i pokračovat .... 😎

marie83
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a jo to je naše už je stará jak jsme byly v Německu u švagrové tak mi ji dala mamka od Jürgena,že to je od nějakého známeho nebo co a to měla Máří asi jeden rok a už bude mít 5let a ta sedačka byla jetá už když mi ji dávala,ale teď už tam blbne i to zapínání!

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. já jsem měla u malého to samé, vůbec jsme nevěděli, že mu rostou zuby. My to poznali, že dost slintal a dával vše do pusinky a taky celou pěst skoro 😀 Ale jinak byl v klidu, za to malá, tsss tu bych někdy zavraždila, pokud jí ještě nerostou stoličky, tak potěš koště, protože je protivná jak prdel 😅

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 Aha, tak to si kupte určitě nějakou at máš jistotu , že jí zapneš.

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 my taky budeme teprv kupovat, jedeme na veletrh kočárků do Brna, protože ten co chi nemají nikde v OV na prodejně 😖

@andrejka.. Já se ti směju se sračkou a já ho ted po druhé přebalovala...ajaj asi ty stoličky kurnik 😝

nicolasek2
23. únor 2011

A kdy je veletrh kocarku v Brne?a maji nejake stranky??

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 A kdy je veletrh kocarku v Brne?a maji nejake stranky??

marie83
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a jinak frajerka ta moje dcera jeli jsme už nevím kde a zezadu se ozve hahaha jsem odeplá ta malá mrcha si to sama odepla ty pásy na autosedačce,já jsem málem měla infarkt a taky měla srandu z toho když si sundala přes ruky ty pásy no moje nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 Máji malý mi dělal to samé, on přišel na to, že si může ty pásy dát pryč tak to začlo tím, že si je dal z ruk, a pak přišel i na to, že se umí sám odepnout, no to byli vždycky taky moje nervy a to ještě neuměl dát zpět tak jsem vždycky zepředu sedla a dávala mu to, ted už to nedělá, ví že to nemůže.
No jsou to děti jedni vyčůraní 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 😀 😀 😀 už jsem viděla novou nunu a vypadá dobře doufám že ji tam budou mít 😎

marie83
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Taky jsme ji musely vysvětlit,že to nesmí a naštěstí pochopila!!!Ale někdy ještě provokuje jako,že mi řekne že se odepla a není to pravda no tak šlápnout na krčenek někdy miláčkovi mojemu 😀

vercada
23. únor 2011

Jako vůbec nemám šanci vás dočíst.. 😀 DRBNY!!!! 😀

Dneska jsme byli s Natali u kamarádky, která má Terezku o pět dní starší.. Konečně zas nějaké odreagování.. Jako v těch městech máte výhodu v tom, že jste od sebe kousek.. 😖

Já se jen tak nedostanu, když nemám auto..

andrejka..
23. únor 2011

@vercada já to taky nečtu to bych se nedočetla 🙂 ... ale tak Bělá je taky kousek 🙂

vercada
23. únor 2011

Holky jakou máte autosedačku do auta? 😕
Jako moc se mi líbí Romer, ale ty ceny.. 😕 vyplatí se ten ISOFIX? 😨

vercada
23. únor 2011

@andrejka.. NO jo, kousek.. Ale bez auta jsem nahraná jako.. 😠

andrejka..
23. únor 2011

@vercada já měla romer jako vajíčko ..a teď mám atlantic myslím 😎

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 No to jo, srandu si dělat s maminky, že se nestydí 😀
@vercada Tak já bych hned měnila 🙂 Chci někam na vesnici, nebo pryč odsud. Škoda, že si nemůžem vzít hypošku už ted, našla jsem pěkný baráček a né moc drahý v Bělé. Bud ráda, tady je to stejně o ničem, aspon teda pro ěm. Tak to jste si udělali fajn den, není na škodu si jednou za čas vyrazit a pokecat s někým 🙂

marie83
23. únor 2011

Já mám autosedačku römer a jinak dobrou ženy 🙂 já ráno musím vstávat do školky 🙂