Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 veletrh je od 11.3. do 13.3.

@vercada takže parádní den .-).... my máme nějakou poděděnou od tety 🙂
@andrejka.. tak nuna tě ještě nepřeša? 😀

andrejka..
23. únor 2011

@vercada ale jezdí bus přece 😝 tuhle mám http://autosedacky.heureka.cz/espiro-optima-pro...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@marie83 Máji dobrou 😀 ty spáči

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 jen jsem kukla na e-mimino viš ..tak ji tam mají 🙂 ..hmm uvidime ..když mi neprošel bogaboo ☹

vercada
23. únor 2011

@monako3 my taky dneska nějak srajdili.. 🙄 Vy taky ještě pořád nemáte tu sedačku? On se ti ještě vleze do toho vajíčka, jo? No to my máme co dělat, aby jsme se tam vlezli.. 😠

vercada
23. únor 2011

@andrejka.. No tak já a busem.. 😀 Haha.. Jsem tím naposledy jela.. A víš, že už si ani nepamatuju? ☹ Už jsem zhýčkaná.. A sedačka moc hezká.. I ta cena.. 😉 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@vercada nééé už dávno né, máme novou sedačku, ale říkám poděděnou, žádnou novinku, jako já to až tak neřeším, aby to bylo nějaké luxusní atd....Hlavně at se někam dostanem 🙂
@andrejka.. Aha 🙂 tak uvidíš, bez tak budeš chtít cybex 😀

vercada
23. únor 2011

Nuna - to jsou ty malé kolečka..??? 😀

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 a maji nejake internetove stranky kde se muzu na neco podivat??

vercada
23. únor 2011

@monako3 Joo já jsem to četla až teď.. Promiň.. Kurňa já chci taky dědit!!!! 😖 😀

monako3
autor
23. únor 2011

nemůžu najít králika od Kubči na spaní 😠

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 no jen, kdy, kde a vstup, tot vše... jako kočáry budou až tam vystavené a budou tam i novinky...

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 😀 jako libí se mi ale nevim jestli bych ho chtěla ...právě že to bogaboo a ta nuna jsou takové zvláštní aspoň mi to tak přijde ..tak proto se mi tak líbí ..a cybex je krásný ale vypadá normálně chápeš ...ale možná že dám na tebe kupim něco praktického 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@vercada jako já dědila za práchy víš? 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. jako mě se nuna líbí, ale kvůli praktičnosti prostě u mě nemá šanci 😀
Však uvidíš, třeba se ti zalíbí úplně něco jiného a třeba i mě 😀....třeba bude cybex na hovno 😀

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 A kde je ten sraz a vstup?

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. vypada mnohem lépe než ta původní....jsem si ted alepon početla 😀 😀 😀 😀 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 noo přesně tak ..bude tam tolik kočárku že si třeba nebudeme moct vybrat 🙂 ... už se tam fakt těším !

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 😀 😀 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 tak je to v brně na výstavišti a vstup je okolo 150,- a když půjdeš s někým tak výjde lépe vstup tak na 120,- asi tak nějak...zkusím to najít....

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. malé kolečka nebrat, jinak v zimě nebudeš mít šanci 😖

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a já ho nechci na zimu 😝 a přečetla jsem o něm 22 stran na diskusi a nikdo si na zimu nestěžoval 😎 .. 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. tak já mám teda sporták a větší kolečka a v zimě to je horor, že jsem vždycky jela Tou xcortinou a děkovala bohu, že jsou velké kolečka a ve sněhu se sním parádně jezdí. A všechny holky co mají kolem mě podobný kočár s malými kolečky tak nadávají, sněma se blbě jezdí.

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a já posoudit nemůžu sice mám golfy ale ve sněhu jsem sněma nejela ... ale tak já ho chci jen na léto ..na zimu si nechám ten co mám teď viš.. a na jaře ho prodám 🙂 ten co mám teď 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a já teda u golfek neočekávám velká kolečka, to by už nebyli golfky, to si můžu rovnou nechat sporták. Já potřebuju něco lehkého a skladného. je jasné, že na zimu asi ne, ale já mám auto tak to neřeším, letos jsem byla pěšo ve sněhu minimálně....když tak sánky 😀

nicolasek2
23. únor 2011

@monako3 Děkuji Moničko 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. jo tak to máš supér, když jen na léto, já myslela, že ho chceš jako celoročně, protože ty malé kolečka do sněhu nejsou dobré. Ale jak to uděláš tak jak píše, tak to je fajn.

andrejka..
23. únor 2011

no nic holky jdu do vany a pak do postele jsem nějaká mrtvá po tom plavání 🙂 ..tak brou 😲