Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Moni však jo, já to nepsala Tobě 😉 Já jsem ráda, že mám oba a využiju je oba i př. rok Cortinu teda hlavně v zimě, má dost místa, tak jsem za něj ráda 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@nicolasek2 není za co 🙂

@andrejka.. val val, mě to čeká zítra, zas budu přejeta a Kubík se pěkně dospí.... 😝

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a jj... já myslím že by se tam Mates ani v zimě nevlezl když si tam domyslím fusak 😀 😀 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a já vím, že jsi to nepsala mě, já se jen chtěla připojit, tak promin 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 A co ten zítřek stavíš se ?? já chci do toho takka když jsem dneska nic nekoupila 😀 ..zítra už bych něco vybrala ...když né sobě tak Lukimu ... 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. No to možná né no, malá bude př. rok celý rok i když sníh nebude tak v Cortině, pokud půjdem na procházku bez auta, protože tedka v tom sportáku ve fusáku je tam tak tak 😀
@monako3 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. jsem bez auta, libor to bude muset nabít v práci pořádně, teda pokud to ted nastartoval.
Takže by jsme si spíš dali někde scuka, než jet teda k tobě a pak do takka?

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 tak ve futuru kolem půl 11 ?

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. jako na bazen mě odveze a pak z bazenu přiveze domů a nebo podle toho v kolik se chceš sejít tak někde...

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. joo to by mě mohl hodit... teda pokud auto pojede 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 ve futuru tak to stihneš na 10 když tě veze ?? 🙂

andrejka..
23. únor 2011

@andrejka.. prostě mezi 10a pul 11 ve futuru ok??? 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. no spíš něco po 10, ale já počkám s tím si nedělej starosti....

sabkaaa
23. únor 2011

vy jdete zase šopinovat holky??? 🙄 máte některá ten odkaz na plavaní kde chodite??? už bych se chtela informovat a tááák 😉 andrej ty aladinky ok, tak kolik??? 😎

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 andy čeká běžne, takže to je dobré 😀 😀 😀 😀 s tím si fakt nedělej starosti 😀

monako3
autor
23. únor 2011
andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa Tak když jsem dneska nic nekoupila a 50% sleva to prostě musím využít 😎 .. Sabi já nevim kolik dáš?

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa 😀 😀 😀 pche

monako3
autor
23. únor 2011

@sabkaaa 😀 😀 😀 😀 jo no tak to je vlastně ok 😀
@andrejka.. jj ok 🙂

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 hej vy jste na mě hnusnééé ..ale já fakt musím vždycky čekt ☹

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. 😀 😀 😀 😀 sranda ne? 😀....já dneska čekala 2 hodiny a prd z toho 😀...takže jsem dnes trenovala 😀

andrejka..
23. únor 2011

Sabi já už ani nevim kolik jsem za ně tehda dala 😒 tak mi dej 250 😝

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 😀 ... já vim ..taky dělám čurinu 😀 😀 😝

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. řekni si ty kolik chceš, ja ani nevim za kolik jsi je koupila :-P a je to na tobe, ja ti nebudu říkat kolikt ti dam, to přece takhle nejde 😉
@monako3 ty jsi tam cekala dve hodky??? ☹ ☹ ☹

holky ja jsem pipina, ja jsem dala do pracky dve deky a jedno bodycko, a dala jsem prasku jak normalne na celou pracku, kdybyste to videly 😀 😀 pračka celá pěna 😀 to bude stráááášne moc vonet a to není dobre ☹

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Holky kdo jde v ten pátek? V kolik může? Už jsem se jednou ptala a ani nevím jestli někdo odpověděl, nechce se mi to hledat. Ať to zítra můžu domluvit s ostaními. Jinak bud se půjdem někam senout a pak do klubu, nebo rovnou tam.

andrejka..
23. únor 2011

Hej než ta Sabka odepíše tak já tu usnu ..jdu tak páčko zatím ... kua nemám navařené pro Matese ...budu muset ráno 😒 ...tak papa mamky moje 😲

Moni a kdyby nějaká změna tak napiš ! 🙂 ohldně zítřka...

monako3
autor
23. únor 2011

@sabkaaa 😀 😀 😀 😀
Jo bo libor čekal na tatku až ho odveze a ten se někde sekl a Libor mi furt volal vydrž vydrž a pak říkal běž domů a já šla a před barákem mi volá, že už jedou jestli jsem v shopinu 😠 😠 😠 😠

@m.o.n.i.k.a Mě je jedno já se přizpůsobím 😉

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a a co je ten club zač ?? tam se tančí a tak? já to budu vědět až v pátek ... 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. ježíš já musím jít ted vařit sakra a nebo mu zítra asi jídlo koupím už se mě nechce....jojo zítra když tak napíšu...

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa 250,. mi dej 😎

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Takže bychom se domluvili na půl 9 buď u mě nebo někde u zastávky, třeba Karpatská?