Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
25. únor 2011

@andrejjjjjka88 Kdo to? 🙂

m.o.n.i.k.a
25. únor 2011

@marie83 Máji díky 😀 My si to dneska určitě užijém, holky se už těší a já taky. A pít? To budu, nekojím a zítra se stará Luki, takže já piju 😀

andrejka..
25. únor 2011

@monako3 v tescu je nějaká akce ale žádná výhra ..kolem 4 korun 😒

monako3
autor
25. únor 2011

@andrejka.. tak jsem ted přišla z tesca a nakonec zkusím ty tesco plíny, uvidím.
Jinak v DM mají v akci plíny babylove.

andrejka..
25. únor 2011

@monako3 jj ale ty teskové se nevyplatí pokud nejsou v akci 😒

monako3
autor
25. únor 2011

@andrejka.. no ony stály něco přes 170 kč...

andrejka..
25. únor 2011

@monako3 aha to nejsou ty co jsem měla já jo? to jsou ty jiné? asi... ty co jsem měla já tak ty stojí něco přes 200 a je jich tam jen 50nebo 54 teď nevim 🙂

monako3
autor
25. únor 2011

@andrejka.. ono jich je víc, těch teskáckých? 😀

m.o.n.i.k.a
25. únor 2011

@monako3 moni jsou fialové a modré a ty modré myslím stojí za prd. Ted nevím přesně, ale jsou horší jak z kaufu

monako3
autor
25. únor 2011

@m.o.n.i.k.a vyzkouším a uvidím no 😀

andrejka..
25. únor 2011

@monako3 jj 🙂

marie83
26. únor 2011

Já jsem používala plenky z tesca a nebo pak z lidlu a ty byly dobré akurát jsou nejhorší ty igelitové a jednou jsem tady na koníka napsala,že jsem ten balík plínek trochu natrhla abych viděla ty pleny a dostala jsem od jedné maminky pěkně vynadáno tak to nezkoušejte 😀 Nebo oranžové pempers nám seděli!Ale naštěstí Máří neměla nikdy moc problém až na ty igelitové a ty koupila segra omylem protože ne všude je vystavený vzorek ☹ tak jsem ji přebálovala co 5 min. abych je vypotřebovala

marie83
26. únor 2011

Tak tady je to dneska velice....... 😀

andrejka..
26. únor 2011

@marie83 😀 ..odpočíváme po včerejšku ...

marie83
26. únor 2011

já vím 😀 já jsem si to myslela hned,že budete odpočívat 🙂 .Ale já jsem se nudila manža včera přijel dneska zase odjel ☹ tak nuda.

andrejka..
26. únor 2011

@marie83 tak na to budeme stejně můj mi dneska odjíždí na 14 dnů ☹

andrejka..
26. únor 2011

tom...

marie83
27. únor 2011

@andrejka můj jezdí domů jen na víkend kamioňák no ☹ ,ale teď to bylo fakt málo 🙂 ale zato může pojišťovna a nezaplacený defekt na kole kamionu 😀 tak příště už to bude lepší snad!
A kam jede tvůj ?
Jinak jsem se rozhodla,že dnes nevařím protože to je pořád dokola a mě to nebaví tak si dáme něco venku akurát dnes budu dělat muffinky 😀

andrejka..
27. únor 2011

@marie83 Jel do USA Seatlu 😒 jela bych taky ale raději jsem nejala nevim jak by malý snášel 10 hodin letu a tak a hlavně časavy posun 😒 .. tak sedíme doma a on si jel užívat ..ale já si pojedu v létě 😝 🙂 . A do toho se ještě máme stěhovat ..tak by ani nebyly penízky už 🙂

marie83
27. únor 2011

@andrejka teda vy se máte to bych jela taky hned 😀 Od moje manžela bratranec žil v USA a vracely se domů s malou Sofii a říkaly,že v pohodě že měla postýlku v letadle,my jsme lítaly jenom do Německa sice,ale zato poprvé už když měla Máří 4měsíce a taky v pohodě,ale to je něco uplně jiného 10hodin a 1:45min. 😀 Tak hlavně aby sis to v létě užila!

monako3
autor
28. únor 2011

Ahoj holky,

jak je? 🙂

marie83
28. únor 2011

U nás dobře až nato,že jsme se tak dlouho drželi až jsme se neudrželi a Máří je nemocná ☹

monako3
autor
28. únor 2011

@marie83 Tak at jste brzo zdraví. My se zatím držíme od podzimu...ťuk ťuk...tak snad to i tak zůstane

sabkaaa
28. únor 2011

jak se máte holky??? a co ty Bugí, jak to zvládáš doma sama??? je ti smutno? ☹ jdete nekam zítra trajdat???

marie83
28. únor 2011

@monako3 no já myslím,že to bude tou školkou klasika spousta dětí nechodí protože jsou nemocní a někteří jsou v začátcích tak to mohla chytit,protože nikam ven nechodíme když jak tak hnusně!A to mají příští týden začátek kurzu v plavání takže asi vítr ☹ už se těšila.Nevím proč to nedají na jaro,přeci v takové zimě a ještě by mě zajímalo jak jim ty učitelky budou všem vysoušet vlásky nebo jestli dostanou čepice na koupání no co už asi se budu muset poohlídnout po někom jiném kdo ji naučí plavat až bude zdravá nebo to možná posunou.

monako3
autor
28. únor 2011

@sabkaaa Já jdu jen dopoledne k zubaři, ale pak bych ohla, jestli něco podnikáte 🙂

@marie83 no taky nechápu proč většinou je plavání v zimě, pamatuji si, že i na základce jak jse chodili, tak to bylo přes zimu. Co se dá dělat 😒

sabkaaa
28. únor 2011

tak uvidíme co ráno napíše bugíííína ju pak se domluvíme ale obchod néééé 😀

monako3
autor
1. bře 2011

@sabkaaa ok 😀 😀 😀 ...pojedu asi do Marjanek tramvajkou, když je ten smog 😀

eunka
1. bře 2011

Ahoj holky,tak jsem tady🙂)

andrejka..
1. bře 2011

@eunka ahoj 😲
@sabkaaa my si s mončou odložili boty v ccc tak by jsme je jen vyzvedly ..a pak můžem kdekoliv 🙂 já mám čas... smutno mi je ale včera jsme splu mluvili přes skype 🙂 ...