Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@marie83 Máji no jasnééééé, okoupáno, poveřelo to a šlo spát, tak ted je vegáč a co ty? 😀

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

Héj, já píšu dneska všem jak blb!!!

monako3
autor
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a takže to u tebe padá??

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@monako3 Jo, protože ta kámoška chce někam sednout, nechce být doma.
Tak jak?

andrejka..
24. únor 2011

@monako3 Ahojky v pohodě vůbec jsem se nezlobila ..šla jsem domů a ve 4 jsem šla ke tchýni a až teď jsem přišla..pohlídala nám Matýska ..tak jsme jeli do tesca ..potřebovala jsem prac. přášek a tak..aď to pak netahám sama když tu Lukin nebude 🙂 a koupila jsem si palmu sice malou ale stála jen 119,. 🙂

@m.o.n.i.k.a Matyáš 😎

monako3
autor
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Zítra ti dám vědět, Libor jede do prahy tak podle toho jak bude stíhat... 😒

@andrejka.. tak to jsem ráda...No já jela za tím Liborem a nejel mi bus tak jsem šla pěšo a jsem rozbitá jak pes za dnešek. Pak jsme jeli do té nemocnice. Asi si půjdu lehnout už, bo tak unavená jsem fakt dlouho nebyla ☹

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. Ale ona 🙂
@monako3 Jo dej, my jdem 100% tam a ostatní holky jdou bud k Terce nebo ségře. Ta Nikča chce jít né na kvartýr, ale někam posedět. Tak když už jsem se sní domluvila, tak jdu sní.

marie83
24. únor 2011

Já jsem taky unavená a to už mám odrostlou prdelínu 😀 zítra jdu na ORL kvůli chrápání tak mi držte palce děvčata trochu se bojím ☹

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a kdo ona? 🙂
a ten zítřek je až na 10 před tím klubem joo?? tak to doma usnu 😝 🙂

@monako3 taky jsem celkem k.o. a zítra ještě přijde babička a brácha..

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. Jako myslím tu servírku 🙂 Jak se jmenuje, ta tatková přítelkyně, známe je tam s Lukim. 🙂
Nééé zítra je sraz o půl9 na Zábřehu u Alberta kousek od lídlu u Uralu jdeme tam s kámoškou a pak po 10 jdeme do toho klubu 🙂

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@marie83 Máji tak dej pak vědět co Ti řekli, Lukina tam taky pošlu, protože spíme odděleně někdy, nedá se to sním 😠

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Jiřka 🙂 ..aha tak to mě se v té zimě nebude chtít tak cestovat ..tak buď dorazím až na místo a nebo budu doma 😉

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. Jééé Jiřka no nekecéééj, tu máme moc rádi i moje ségra a mamka ta je moc supér ženská! Já se jen bála, že napíšeš Hanka, tu nemá rád skoro nikdo, ale Jiřka ta je úžasná má toho mojeho moc ráda, znají se už dlouho.
Nebudem nikde cestovat, ta kamarádka je autem tak pojedém tam určitě sní a pěšky to je tak 5 minut, to je od toho Uralu kousíček.

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a 🙂 já je tam moc neznám tak nevim ... aha takto je dobré že je to kousek

fotka je stará 🙂

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. Tak se kdyžtak domluvte a budte tam, jinak se pak jde po Té 10 do toho klubu, tak nevím kde dorazíš, nebo dorazíte

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a jj já počkám co Sabča a Monča 🙂

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. co je to za fotku? Nejde mi to zobrazit, už jsem kvůli tomu psala adminům, fotky mě vůbec tady nejdou zobrazit a už mě to začíná pěkně srát! 😠

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a já a Jiřka ..a její mamka ..jinou jsem nenašla 🙂

andrejka..
24. únor 2011

Jdu do vany a spat tak papa 😲

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. Aha, tak to je mi tady prd platný, nefunguje mi to 😢
Tak dobrou

sabkaaa
24. únor 2011

@andrejka.. ja taky furt čekám co napíšete s moncou....

monako3
autor
25. únor 2011

ahojky,
tak včera jsem totálně odpadla, ale ještě bych teda spala 😝 ....v noci jsemměla fajné sny. Nejdřív se mě zdálo, že v našem drtiči drtím knížky 😅 ...a pak se mi zdálo, že se mi narodilo dallší dítě a řešila jsem, že nemůžu ven, že mám jen jeden kočár a co s tím budu dělat? No mazec, ráno jsem nechápala. Z toho dítěte jsem měla takový divný pocit 😒

monako3
autor
25. únor 2011

Holky nevíte, kde mají ted levné plíny???

m.o.n.i.k.a
25. únor 2011

Ahojte. O žádné akci nevím, já ted kupovala v hyperce Happy Bella 70ks za 299,-, levnější jsem nenašla a ani v letácích jsem neviděla.

m.o.n.i.k.a
25. únor 2011

Levnější jsou, ty euro shopper, alebrt atd., ale ty stojí za starou belu

monako3
autor
25. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Oni měli v hyperce minulý týden akci za 129,- pamprs, ale bohužel jsem akci prošvihla a uplně mě to nasralo. Prý něco bude v tescu tak asi tam sjedu tak uvidím....

m.o.n.i.k.a
25. únor 2011

@monako3 no nám ty oranžové pampers nesedí, to bych fakt musela koupit jako krizovky, tak jsem se na to ani nedívala. Však uvidíš. Ted jsem nic neviděla ani v letáku, nějaké tam byli, ale sleva tak 50kč a to je nic.

monako3
autor
25. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Nám naštěstí sedí všechno, tak to nemusím řešit. tak uvidím co najdu, mám na to celé odpoledne 😀

marie83
25. únor 2011

Ahoj ženy 😀 Dneska máte dámskou jízdu co?!Tak se pobavte skvěle a hlavně slušné chování 😀 😀 😀 a moc se neopijte ty co nekojí ty co koj tak vůbec 😀

andrejjjjjka88
25. únor 2011

😎