Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

eunka
27. bře 2011

čus baby 😉 ,tak nevím jakou autosedačku koupit...polohovatelnou nebo nee?Poraďte 🙂

monako3
autor
27. bře 2011

@eunka my máme polohovatelnou, ale my ji máme koupenou použitou. Jinak jsem se moc autosedačkám nevěnovala.

eunka
28. bře 2011

@monako3 Ok,tak koupime polohovatelnou 🙂

m.o.n.i.k.a
28. bře 2011

Ahoj holky, koukám sem po dlouhé době, ale nějak komunikace vázne 🙂
Zrovna se mi zvbudila malá, jak jdu na koníka, ta mi to asi nepřeje :D Je to tak vždycky a pak nestíhám chodit na různé fora a stránky, tak jsem jen na jedné fb 😅 😀
A co vy? Jak se máte??
@eunka Určitě polohovatelnou, jak v autě třeba usne tak se blbě spí přímo v sedě, trošku ho dáš do lehu a bude se mu spát líp. V sedě by byl pokrčený a padala by mu hlavička dopředu

monako3
autor
29. bře 2011

@m.o.n.i.k.a Ahoj jo je tu mrtvo, ze začátku nával a ted prd 😀

m.o.n.i.k.a
29. bře 2011

@monako3 že jo, taky se dívám :D , je tady poslední dobou nuda, tak sem asi holky ani nechodí 😅

monako3
autor
30. bře 2011

Andrej...Délka docela ok, jen ty boky. tak musíme poměřit ty 86.

@m.o.n.i.k.a no co už s tím nic neudělám 😀

andrejka..
30. bře 2011

@monako3 dobrééé je má ... 😉

andrejka..
30. bře 2011

@eunka určitě polohovatelnou 😉

monako3
autor
30. bře 2011

@andrejka.. Noo má je větší na zadku 😀...tak ted nevím, chce to porovnat 🙂

andrejka..
30. bře 2011
andrejka..
30. bře 2011

@m.o.n.i.k.a já se tu chodím dívat ale nikdo ti už nepéše 😀 ...musíme to napravit 😉

eunka
30. bře 2011

@monako3 jééé Kuba je frajer 🙂

monako3
autor
30. bře 2011

@eunka dík, jsem mu zkoušela ty ryfle 😀

eunka
30. bře 2011

@monako3 ma je fajne! 😉

m.o.n.i.k.a
31. bře 2011

Ahoj holky, mě pořád nejdou ty fotky a prý neví co stím, mám je zabít??? ☹ To mám jen já jako takový problém? Už uvažuji o nové registračce, ale to si myslím, že prd pomůže... Je to takové na prd bez toho :( A co jinak děláte? Já mám dneska kooončně po dloouhé době lítání po obchodech atd. klidný den, ráno jsem si poklidila, ted dám prát pračku, pak navařím, malá ted spí a pak jdeme ven. Uvažuji, že zajdu malému koupit tenisky do shopinu do A3, k narozeninám. Já bych chtěla na solárko, ale to můžu až tak o víkendu :(

monako3
autor
31. bře 2011

@m.o.n.i.k.a Ahoj ta to je divné, že ti to furt nejde.
my dnes byli na plavču, pak jsme byli s holkama na návštěvě u Verči procházka po centru a ještě jsme se do ted s Liborem procházeli kolem baráku, takže jsem KO.

monako3
autor
1. dub 2011
monako3
autor
3. lis 2011

Hej tu to úplně umřelo 😀