Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@sabkaaa to nevím který sekáč, myslím, že se jmenuje sluníčko , nevím přesně, ale má ho už dlooouho

andrejka..
23. únor 2011

Sabi mám auto ..ale bijim se ..stačí když dojedu na plavočko a zpět..ještě jsme nejela ne sněhu viš 🙂 .. tak asi tak... no vzala bych ti je i ty košile pro Deniska plavčo mám do půl 1 ale doma jsme výdycky dříve.... a do kterého takka jdeš??

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a No tatka a právě strejda mu furt říkají, že se mu diví proč už dávno do toho nešel, že by to měl lepší.

@sabkaaa Noo tak moment, už i bugina včera říkala spolu, 😀 ...no já vím, že by to bylo smutn, kdyby jsme je neviděli, ale zase jim přejme 🙂 ...zase budeme mít kam jezdit na dovolené 😀 😀 😀 sranda. Ale oni se budou mít kdekoliv dobře, jestli bude mít tam nebo tady práci, u nich je to jedno. O ně se nebojím 😀
Taky jsem říkala, bud to nebo brigádu. přemýšlela jsem, že servírku večer o víkendech....nebo co já vím co

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 Zeložíme obchod pro miminka ..obchůdek u buginy,sabky a mončí hehe 😎

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. noo to by nebylo špatné a měli by jsme na skladě cybex calisto jako jediní v ostravě 😀 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 jooo tak mám říct lukimu aby začal dělat e-shop 😉

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. no tak jestli se domluvime v taku u shopinu tak dojedu tam, me je to jedno... ale kdyz uz jedes na plavco autem tak to mas jedno, jestli od tamam pojedes domu nebo do taka ne? to chces dojet domu a pak sednout na tramvaj a jet do shopinu??? to vem pri ceste rovnou :-P jako chapu že se bojis ale jet domu to je zbytecne ne? neboj se, kdyz se budes furt v aute bat tak je to na hovno....

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 co je cybex calisto?

monako3
autor
23. únor 2011

@sabkaaa kočár, který jsme v ostravě nesehnali...víš ten který chci 😀

@andrejka.. Sabča má pravdu 🙂...strach musíš překonat pokud si chceš kupovat vlastní auto 😀

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 No však uvidíte jak pořídíte a jak se rozhodnete, jenom né k tomu Pospichovi, mysleli jsme, že je dobrý a má fajn jednání, a to jako fakt né, proto se to u něj tak hodně střídá a každý utíká pryč, jsem ráda, že Lukimu vyšlo tohle, protože on je o hodně lepší i ten jeho šéf je super, už jsem sním mluvila i já a připadala jsem si, že jsme kamarádi jak se semnou vybavoval 😀 Akorát, tam je vše na poslední chvíli... Ale co už hlavně, že má i dobré peníze a bude pak doma...
To moje děcko leze furt na obyvací stěnu a čeká kdy jí odtama sundám, už tak 20x jsem jí dala dolů 😀

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa já musím domů tak jak tak... já mam vždycky mokrou hlavu..a jídlo pro Matese neberu dávám mu až doma viš ....

andrejka..
23. únor 2011

No já už se jdu chystat jsem ještě v pyžamu 🙂 tak to vypnu už .. .

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. aha to je na prd, to bys byla v tom taku v kolik??? protoze Lukin uz zase jede ve 4 do prace vis, a musi me jeśte hodit domu...

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa až kolem 2 😒

sabkaaa
23. únor 2011

ja ti pak pisnu smsm co a jak ju

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa juuu..

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. ja ti pak pisnu smsm co a jak ju

andrejka..
23. únor 2011

tak zatim papa holky 😲

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. papa
Já na chíli taky mizím, malá už spí, tak rychle skočím do lékárny, mám jí tady pod barákem.. Aspon tak si musím vystačit, když není schopná ségra přijít a pohlídat je, ááá rodina za všechny prachy!!!

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. papa 🙂

@m.o.n.i.k.a no j rodina 😀

Já ted stahovala videa z kamry a koukala, jsem to je tak neuvěřitelné jak to uteklo :-/

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Tak jsem zpět a kosa jak v Rusku, fakt šílené, ještě, že nemusím jít nikam nutně a mám nakoupeno a jsme doma 😀 To je hrozné jaká tam je zima ! ☹
Malá ještě spí, tak je to v poho. No Moni ještě, že to můžu udělat takhle a mám tady vše pod rukou, jinak nevím nevím jak bych to dělala. 😒
Leťí to ☹ Ani mi nemluv, je to šílené... Malý za chvíli do školy

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a až příští rok ne? ale letí, Kubík se na sebe díval a hrozně se tomu smál. Ted spí a já vylezla z vany.
Já musím zjistit jestli mi přišli prachy a zajít koupit plíny a sunar. Zítra udu platit pernamentku na bazen, dneska jsem zjistila, že Kubíkovi další botičky a to ještě jedeme do toho Brna, ted ples a chtěla jsem si koupit permici na solárko, jsem zvědavá co mi zbyde z mateřské, ale asi nic 😝

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Jo jako myslím za chvíli, že ten rok a půl tak uteče, že půjde jako za chvíli 😀 A nedávno se narodil...
Taky jsem chtěla permici, u nás mají těch 100 min. za 500,- což je úplně skvělá cena, Luki, že si jí mám koupit a nedívat se na peníze, ale já ted nechci, nechám to na př. měsíc, nespěchám na to tolik, stejně je zima a budem věčně doma, takže zbytečně bych jí tedka plýtvala a pak se oteplí a bude se víc chodit ven. Já tedka už dostala 4000, takže maras.

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Holky řeší se ten pátek v kolik by kdo mohl jít?

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Ty vole tak ted jak jsem psala o mém strejdovi co s nima jezdíme na dovolenou, tak měl asi mozkovou mrtvici a je ochrnuty na půlu obličeje jednu ruku atd. 😢 😢 😢 😢 do hajzlu proč se to stává. za to může ta piča teta, předpověděla v kartách, že někdo umře a řekla to všem a všichni se celou dobu báli a strejda jen stačil říct manželce tak vidíš Mili, asi umřu jáá 😢 😢 😢 😢

tak já si chtěla koupit permici že zaplatí 1000,- a budu mít 2000,- a chtěly jsme se složit s Andreou, že každá dáme 500,- a každá budeme mít 1000,-

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Ježiši to je strašné :-/ Ale neumřel né? A proč za to může teta, jen to předpověděla né? Ale mohla si to nechat pro sebe teda to jo....
To jo to je fajn, tady žádná taková akce není, ale je fajn, že těch 100 min je jen za 500,-, protože já chodila do brodu nahoru a platila jsem za 100 min. 900,- a někam dál chodit nebudu, to by se mi nevyplatilo, mám to tady před barákem 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a ne neumřel...může za to, že to vypustila vůbec z huby. když už řekla, že se někomu něco stane měla říct komu a na co si má dávat bachat a nebo držet s takovou hubu. A ne ž něco řekne a pak ti napíše, že to nemuže říct kdo, pitka. Ona vlastně psala všem sms jako sourozencům,jakoby se s nima loučila. 😠

tak já to solárko mám v kotvě...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Moni, ale stejně co se má stát stane, to neovlivníš i kdyby jste to věděli, myslím si, že by to bylo ještě horší kdyby se vědělo kdo...
Božééé ta malá je dnes tak uřvaná, že bych jí fakt liskla ☹ 😠

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a to je jedno, prostě nemá nic říkat, akorát vystresovala tetu která má nějaké nálezy v břiše a zhroutila se z toho a to mi nepříjde normální. On totiž chudák brečel a říkal, že teda on umře. To moc na psychice nepřidá 😔 a proto jsem tolik naštvaná! Nemá vůbec nic takového říkat! Jinak vím, že co se má stát se tane, ale doufám, že se teda nic nestane ☹

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 No jo no, to je blbé no...