Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
3. bře 2011

@sabkaaa já to nekupovala víš? tak jsem myslela, že to budeme mít levnější do Brna. To se tresta, když to koupíš? Já myslela, jen když prodáváš 😕.

monako3
autor
3. bře 2011

@sabkaaa nevolala jsi to doktorce o malém??

sabkaaa
3. bře 2011

@monako3 jo i když to kupuješ tak máš problemy... doktorce jsem jeste nevolala, ale zitra se tam chystam, ja jsem si rikala ze ho to mozna prejde davala jsem čipky, ale ne, takze hned rano vyrazím... ☹ hej Luláš má asi střevní chřipku, furt chodí srát, doufám že to malej nechytne, ale když je střevní chřipka tak to vždycky koluje po cele rodině ☹ acho jooo, já už z něho nemuzu, on je uplne protivný :-P

monako3
autor
3. bře 2011

@sabkaaa jejda, tak u nás to bylo to samé. Kubík teploty a blinkal a pár dní na to já a pak Libor atd. chytali to všichni 😖 . Takže tě chápu, musí to být mazec ☹

andrejka..
3. bře 2011

@sabkaaa ona to má stejně bloklé.. k ní se nedostaneš ani na zeď 🙂 ..
@monako3 já byla v jojo a pak na prochajdu ..šly jsme od jojo až do vítkovic pěšo 😉 ..a kolik nás to teda vyjde?

monako3
autor
3. bře 2011

@andrejka.. no nevím, jestli 700,- tam i zpět obě? Nevím ani kolik ted stojí nafta...

monako3
autor
3. bře 2011

Tak jsem ten chleba dneska dala mamce a dostala jsem akorát seřvané a to třetí nemám komu dát ☹

andrejka..
3. bře 2011

@monako3 já to taky nemám komu dát můj tata to taky nechce ☹ a Petra taky néé 😠

monako3
autor
3. bře 2011

@sabkaaa Sabi proč si mi to dávala, ted budu mít smůlu, když to nikdo nechce ☹

marie83
3. bře 2011

😀 😀 😀 To se ani nedivím,že to nikdo nechce segra to taky kdysi dělala,ale ta se toho zbavila 😀

andrejka..
3. bře 2011

já už to vidím že koupím stejně tento .. http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Nuna-...

monako3
autor
3. bře 2011

@andrejka.. už ho normálně prodávají jo?....

andrejka..
3. bře 2011

@monako3 jooo ale ve žluté až v dubnu...ale tu bych stejně nebrala nikdo neví co ten hmyz..a někdo psal že na zelený mu hmyz šel tak bych se bála ☹

monako3
autor
3. bře 2011

@andrejka.. ta žlutá je fakt nejhezčí 🙂...

andrejka..
3. bře 2011

@monako3 je ale ta béžová.send .. vypadá taky hezky 🙂 a psali tam o calistu a moc ho taky chválí 😉

andrejka..
3. bře 2011

@monako3 No nic jdu do vany a pak spát jsem nějaká unavená ...a Moni jedete teda už zítra? ..jestli né tak by jsme mohli do jojo..Matyho ho tam dneska uplně bavilo 😎

monako3
autor
3. bře 2011

@andrejka.. nakonec sobotu ráno, ale já musím sehnat ještě nějaký ten dárek ☹...a kde ho chválili???

sabkaaa
3. bře 2011

@andrejka..
@monako3 oni jsou divní.... a proč to nechcou? ☹ tak chýně, tetičky a tááák, Moni tak jednu várku dej na slovensko ne?

monako3
autor
3. bře 2011

@sabkaaa Asi jo, taky mě to napadlo, ale nevím kdo by to chtěl 😀

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 no na te diskuzi kde chodím na e-miminu viš 🙂

andrejka..
4. bře 2011

jinak Moni já taky potřebuju dárky...jedu na tu oslavu a nic nemám 😒

monako3
autor
4. bře 2011

@andrejka.. tak jak? tak jdem někam na dárky nebo co, 🙂...venku to vypadá opět na hezké počasí...

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 joo určitě...já bych potřebovala do šopinu ..mají tam ve slevě jednu kytku ..kua nevím jak se to jmenuje ale mám doma 2 ..a ta Ňaďa jak tu byla tak je obdivovala tak bych ji to vzala 🙂 a pro Lukiho taťku nevim co :-/ ..a půjdem potom třeba i do jojo? 🙂 a na prochajdu?

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 Tak v kolik ?a kde teda? 🙂

monako3
autor
4. bře 2011

@andrejka.. uvidíme, zatím se mě nic nechce, protože jsem před chvíli vstala. Ale jinak mi je jedno v kolik mám navařeno jen se nachystat...

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 tak já mám taky uvařené a už jsem i nachystaná 😝 ..teda jako ještě v pyžamu ale už namalovaná 🙂 . Tak my můžem kdykoliv tak v kolik? 😎

monako3
autor
4. bře 2011

@andrejka.. ty jsi nějaká akční ne? 😀...já teprve posnídala a dala prát prádlo, ale to bue za hodku doprané. hej, já bych chtěla na solárko co? 🙂...tak já nevím v kolik, nachystaná budu schopná tak kolem 11, když nedám Kubíka spat, ale až do kočárku.

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 hej jako já večer zase odpadnu..Mates vstanul o půl 7 😔 ..nejsem na to zvykla 😀 ..a teď chrní. tak v11 u kotvy ? ju ?

monako3
autor
4. bře 2011

@andrejka.. ok 🙂....no Kubík si tež myslel, že o půl 7 vstanu, ale byl naomylu 😀...a pak jsme vstali půl 9 😝

andrejka..
4. bře 2011

@monako3 😀 ...předevčírem mi to taky vyšlo dneska nééé ☹ .... 😀