Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 chudáku ☹ to me mrzi žes tam byla sama tak dlouho...

@andrejka.. ok

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. jo je to klub na proti kauflandu kousek ode mě. A i se tam tančí....

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. Jo je to diskotéka. Tak pak kdyžtak dorazíš.

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 noo mě se taky asi nebude chtít 😒 ..tak tento měsíc měl je 2x kupované tak to přežijem 🙂 ..já si to píšu co papá viš 🙂 tak to vim přesně 😝 😀 😀 😀

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a tak já půjdu rovnou tam třeba, nepůjdu až ke karpatské 😀...nebo se domluvte a já ještě uvidím, já vím kde to je...

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a jj asi ale půjdu hned sváma a domů půjdu dříve 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

v půl nebo v 9 jsem chtěla napsat

andrejka..
23. únor 2011

ale už fakt jdu tak papa 😲

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. Aha, to jsi dobrá 😀 ...já vůbec nevím, ale už je to dávno co měl kupovanou...

@sabkaaa no co nařvu, jsme tam lítali s Kubíkem na těch jezdícich blbostech pro děti a pak byli nahoře v přebalováku...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 jo, ale já právě nevím jestli se před půjde do Bazaru je to u Kapratské, nebo rovnou tam. 🙂

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a tam to dobře znám tam nejdu ..pracuje tam od taťky nová žena 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a aha tak až to budeš vědět, tak mi řekni 😉

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. co tu ještě děláš? 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 už jdu 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. Andy tak to nevím, to asi těžko, dělá tam jen jedna a to je naše kamarádka a ta určitě nemá chlapa 😀 Pak tam dělá druhá mladá blondýna, ale jen na výpomoc sem tam. 🙂
Tak jsem to psala na zed...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. Ale ted nevím jestli myslíš Baraz nebo klub, ale klub to nebude určitě v bazaru jsou i starší a je to možné, ale taky je známe 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Andrejka myslela Bazar..tak to vím teda taky kde je, to mi Andy ukazovala to je jak je tam je i ten svatební salon že?

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Bazar vypadá jak bungalov je to hned u zastávky karpatská. a vedle velké parkoviště, je to na druhém konci jak ten salon.
Jinak jsem psala , že v devět u mě místo toho barazu, s Martou jsme se tak domluvili.

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a dobře...já se ještě domluvím s Liborem až příjde a dám vědět, jestli přijdu k tobě a nebo až rovnou tam...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Jo jo, tam půjdeme zase tak kolem Té půl 11

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a ok

@andrejka.. Andrej zjisti mi to o te čelence at vím, jestli kupovat 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Jdu do hajan, tak páčko. 🙂 😔

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

Ahoj holky, tady nějaké mrtvo 😀
Konečně jsem si sedla a mám klid. Malá ráno opět ubečená, tak jsem nechala zaplé pc a šla si sní hrát, pak jsem uklízela, jak šla spát rychle skočila do obchodu a udělala jim oběd, ted pojedli a spí, a já mám konečně klid. Šla bych taky, ale čekám návštěvu...
A co děláte? Venku opět hnus zima. 😖

andrejka..
24. únor 2011

@m.o.n.i.k.a myslela jsem Bazar 🙂

andrejka..
24. únor 2011

Davám Matýskovi dárek a on byl megácky štastný jako by věděl že má svátek ... a teď mám klid je zabavený kufrem a mašinkou 🙂

marie83
24. únor 2011

Kde jste ženy?Koupete,krmíte nebo co 😀

monako3
autor
24. únor 2011

Ahoj,

já jsem KO po plavání a po dloooouhé procházce 😝 . Jeli jsme za přítelem do práce a nejel nám bus tak jsme šli pěšky, takže nás to docela zmohlo.

@andrejka.. Doufám, že ses nezlobíš, že jsem udělala takové zmatky, ale Libor je trochu pomalý .-D

sabkaaa
24. únor 2011

co teda ten zítřek??? kdo jde a kam se jde??? 😀

sabkaaa
24. únor 2011

koukám že nás tady přibývá a příbýva 😎 super 🙂

m.o.n.i.k.a
24. únor 2011

@andrejka.. A jak se jmenuje?
@sabkaaa Záleží na Vás, já mám sraz s kámoškou o půl 9 před Uralem, Moňa možná bude vědět kde to je a pokud né, tak je to naproti jak bydlí moje mamka-Monča ví tak je Albert tak hned u něj je Ural, a pak v 10 něco málo po 10 se jde do Klubu.