Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
2. bře 2011

@monako3 😝

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 no jako já když najedu na mimibazar, tak jsem prihlášená na nějaké cizí paní... chápeš to??? 😀 ty mas dva plany jo? se máš

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa aha mě se to zase nechce načist a píše mi to nějakou úpravu stránek no... 😀
No tak nakonec jen jeden, druhý se přesunul na zítřek 🙂...co dneska děláš?

monako3
autor
2. bře 2011

hééj tak ten vatikánský chleba nemá přijít do styku s kovem a já michala lžící 😀...kurna, zase žádné štěstí nebude .-D

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 jak to víš že nemá přijít do styku s kovem??? 😀 já to míchala vždycky tkaovou tou gumovou stěrkou... a v které fázi jsi??

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa četla jsem to na netu http://mj41.cz/wiki/Vatikánský_chleba_štěstí
Zítra bych měla rozdělit na 4 díly, takže se pomalu blížím do finále 🙂...jen na víkend jedeme na SK tak to budu muset vzít sebou 😀

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 😀 tak to máš blbé no 😀 vemeš s sebou, třeba dovezeš na slovensko štestí 😀

andrejka..
2. bře 2011

@monako3 tak to ho asi už nebude mít nikdo 😀 😀 😀

monako3
autor
2. bře 2011

@andrejka.. neboj bude...😀...jako já tomu stejně nevěřím, je to stejná řetězová věc jako e-maily 😀

andrejka..
2. bře 2011

@monako3 pravda...

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3
@andrejka.. ježíííííš vy dvě, nebudte trapky a pěkně se o ten chleby starejte. Malý má teplotu 38,9 ☹

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa Jak to? byli jste na očkování?? 😕

andrejka..
2. bře 2011

@sabkaaa ano budeme se starat 🙂 , Jeva bobek ☹

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 očkování jsme neměli, jen jsme byli na preventivce, tak nevím z čeho to má, ale je hrozný :-/

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa no bud nějaká viroza a nebo i zuby, kdo ví?...zatím teplata u mimča je normální, tak dej něco jen na snížení teploty a uvidíš do rána...

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 ty nestraš s virozou ☹ dala jsem čípek... tak uvidíme, ale on je uplne normalni, smeje se, kecá, pije, papá, akorát pofnukává skoro celej den, nic moc ho nebaví, ale když už ho zabavím tak je to ok, ale dlouho u niceho nevydrží. snad nebude nemocny, to radši ty zuby

sabkaaa
2. bře 2011

@andrejka.. co luki, jak se má???

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa no ono by děti správně neměli do roka onemocnět, prý mají v sobě nějaké obrané látky, ale taky jsme prodělali všichni střevní chřipku, v dnešní době je vše jinak. Ale však uvidíš, třeba to nic nebude.. 😉 taky jsme tak mívali horečky, bud zuby, nebo z očko atd.

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 ☹ achjooooo já doufam že zítra bude ok a razííme ven 😉 byli jste v te porube?

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa nakonec ne, jeli jsme do Hrabůvky, chtěla jsem si jít do Hlubiny koupit lodičky a nejdřív jsem si řekla, že žadne nechci, že jsou moc vysoké, ale pak mi to nedalo a jedny si koupila, ale asi na nich neujdu ☹ ...tak nvím co si vezmu na tu oslavu 😒

andrejka..
2. bře 2011

@sabkaaa má se fajn ..až na počasí furt tam prší 😀 a k večeru i mrzne 🙂 . Jinak dobrééé..

andrejka..
2. bře 2011

A kam půjdem teda zítra? do jojo? 🙂 třeba.....

sabkaaa
2. bře 2011

@andrejka.. jdete si uzivat do jojo jo???? ☹ u nás horečka neustupuje, naopak ☹ hoří mu celá hlava 😔

monako3
autor
2. bře 2011

@andrejka.. já asi do jojo nepůjdu. Ráno jdeme na plavčo pak k Verči a pak bych měla jít sehnat dárek na ty narozeniny, ale kde nevím 😒

sabkaaa
3. bře 2011

@andrejka.. andrej, víš jak jsme na stodolní potkali tu Lukášovou bývalou, má jí Lukin na fb v přátelích???

andrejka..
3. bře 2011

@sabkaaa jo má ..já taky ..myslíš asi ten jeho status žeee ? málo jsem se smála...a nebo proč se ptáš? ...

sabkaaa
3. bře 2011

@andrejka.. já jsem mu na ten status chtela neco napsat víš, ale pak říkám raděj ne když jí má v prátelich 😀 ale na nej ten status sedi nejvíc 🙂 🙂 🙂

andrejka..
3. bře 2011

@sabkaaa 🙂

monako3
autor
3. bře 2011

Ahoj, co jste dnes dělaly? 🙂

@sabkaaa co mal už je ok?

Já přemýšlím co si vzít na sebe na tu oslavu a zjistila jsem, že nic moc společenského nemám ☹

@andrejka.. Jinak nafta do Brna nás bude stát víc, týpek co ji nám prodával už ted přestal prodávat. prý někoho u nich v práci chytli, tak má strach ☹

sabkaaa
3. bře 2011

@monako3 není ok, teptola pořád stejná a neustujuje ☹ včera v tel, novinách nebo předevčírem bylo že obvinili v Ostravě 9 lidí za nelegální nákup nafty, tak bacha moni, ted si to budou hlídat...
@andrejka.. jak se jmenuje ta holky? chtěla bych na ní kuknout, stějně ten Lukin má štestí ýže potkal tebe než být s takovou cácorkou 😀 😀