Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
22. únor 2011

Mates už spí ale naposledy měl svačinu tak bude mít hlad ..a bude to tak až si lehnu a budu už usinat tak začne řvat 😀

andrejka..
22. únor 2011

my si jdem už lehnout tak zatím papa a zítra by jsme mohli něco podniknout kolem 13,14 hod.... ?? 😉

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@monako3 Moni tak FB taky, chtěla jsem dnes dát , že se mi líbí ty Tvé fotky jak tam jste s Kubíkem a pod Tím jsem nic neměla ukázané, ani libi se mi ani přidej komentář, jsem hleděla ja k puk, jako je to čím dál horší stěma serverama nebo jak se to píše v množném čísle 😀 Za chvíli si nebudem psát snad nikde 😒
Neboj brzy usne, my brečíme skoro při každém usínání.

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@andrejka.. tak se hezky vyspěte a dobrou

sabkaaa
22. únor 2011

holky jaká pařba v pátek??? já bych mohla 🙂 Lukin bude doma, tak by hlídal Deňulu, a kam by se šlo???

monako3
autor
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a my právě začli usínat hezky, lehne, zhasneme a spínká. zrovna ted jsme ho zkusili uložit a opět kravál 😔

@andrejka.. Dobrou

@sabkaaa No Monča dělá takovou dámskou jízdu víš a má to být v nějakém českém klubu na proti, kauflandu ....A co jste dneska dělali nakonec?

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 Moni nakonec jsme kysly doma, Lukin se probudil po noční až ve 12 hodin, a v o půl 5 zase odjížděl na noční, takže než bychom se vykokotili z domu, tak by byly skoro dvě, víš jak, poobědvat, poklidit, umýt si hlavu, namalovat se.... tak jsme si řekli, že pujdem zítra, jdu si do takka koupit bundu, a pak nekde zakotvíme, ale kde, to jeste vubec nevím ☹

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@monako3 Fakt? Ale malá nám jednu noc tak taky dělala, Lukimu spala na rukách jakmile jí potichoučku , polehoučku položil tak řvala jak střelená a tak to dělala snad 10x až se pak nasral a odešel 😀 Tak jsem tam šla já dala jí pití, chvíloi pila, tak to vyhodila a znova řev, jsme jí tak nechali a ani né 5 min. byla tuhá
@sabkaaa Tak pojd taky

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa Aha tak to je jasné... Máš nějakou bundu vyhlídlou jo??

vercada
22. únor 2011

Vy jste mi kecalistky!!! :D
Tak my jsme dneska byly na poradně a Natalí váží přesně 7500g! buřtice moje.. Míru nevím, protože moje doktorka jen váží.. 😠 Tak jí budu muset změřit já sama.. 🙂

sabkaaa
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a tak já se domluvím doma ohledně toho pátku a pak dám vědět 😉 Dneska u mě byla Pavlína Lolloková, znáš jí ne? 🙂 byla udivená když viděla fotku z kubíkových narozenin kde jsme byly ty a já 😀

Holky, v neděli máme vítání občánků, chci se zeptat, jestli by jste neměli pro malého na pujčení nějakou košili s límečkem, přiznám se že se mi to nechce kupovat, protože bychom košili moc asi nevynosili, tak jen info jestli nemáte po klukách vy 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a no ted mi usl na rukách, ted jsem ho položila tak opět řve ☹ ...Tak ted čekám, jestli ho to nepřejde... 🙄 ...máme asi den jak měla Nelča....

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada my máme víc než Natálka (7620), takže buřtíci nejste, a to jsme o měsíc mladší 😀 moje dr taky neměří ☹

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa Sabi jáá toho měla hoodně, jenže Liborová segra to někomu půjčila. Ale já ji zavolám at mi to doveze at si můžeš něco vybrat.

@vercada šikulka 🙂 ...my měli v půl roce 9 kg takže buřtice určitě není 😀
No vidíme se často a ještě prokecáme a prokecáme 😀

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 jo mám vyhlídlou a právě že mám jestě kupon na slevu 50 procent, pak na 30, pak na 20 a pka na 10 😀 tak toho musím vyuzit, bunda stojí 900 takže 450 je dobré ne? 😎

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 tak to nehrot, nez to doveze ten komu to pujcila a pak ona tobe, to na tebe bude jeste nastvana ze to chces zpatky ne?

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa super, ta to se nedívím 🙂...ty joty budeš oháklá 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa zítra ji zkusím zavolat a uvidíme ju? A já ti dám vědět.

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 když se pujdeš zaregistrovat jako člen do takka tak taky dostaneš ty kupony

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@sabkaaa Jo znám ze základky, ale jen z vidění 🙂
Tak se domluv a pojď 🙂 Já nějaké košile po malým mám, kdyby sis nevybrala u Monči.
Teda aspon myslím, něco jsem dala nebo prodala kámošce.
@monako3 Moni asi jooo noo, ale je to psycho co?
@vercada Ahoj, pěkné míry, naše taky neměří 😠

vercada
22. únor 2011

Jako tak asi buřtice není, ale líbí se mi, když jí tak říkám... 😀

Jo a děkuji Monči S. za pozvání, ale já teda určitě nepůjdu.. 😒 Za prvé hlídání nemám a Kamil hlídat nebude dokud prý nebude mluvit a neřekne si, co chce 😀 😀 A za druhé bydlím ve vidlákově, kde jak jsem zjistila, ani autobusy pomalu nejezdí.. Ani nevím, jestli ještě autobusem umím jet.. 😕 😅

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

já tam zaregistrovaná jsem a nic mi nedošlo, zrádci! 😠

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada 😀 ti chlapi jsou teda pohodlí ti povím 😀

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@vercada v poho, ale je to škoda, a co chce Kamil? 😀 Takové menší vydírání jo? 😀 😀

vercada
22. únor 2011

Holky a jen tak mimo téma... V kolika měli vaši bobísci první zubík? A jak rychle třeba vyrostl? 😅

sabkaaa
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a ☹ to je divné že ti to nepřišlo, ale třeba jeste prijde, platí to teprv od zitrka. me to dali hned u pokladny jak jsem se registrovala.

vercada
22. únor 2011

@sabkaaa No jo no.. Co nadělám.. 🙄 Hlídal jí párkrát a to malá spinkala v kočárku.. 😠

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada my jeste zub nemáme a doufam ze jeste dlouho nebudem, netesim se na to ☹

vercada
22. únor 2011

Kde jste zaregistrované??? 😲 Keliška se ozvala.. 😀

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@sabkaaa a ty jsi reg. teď? To já už dávno a když jsem se reg. tak mi nic nedali až pak asi za měsíc přišla sms s první slevou a ted dlouho nic ani na email. 😒
@vercada u malého ani nevím a malé asi 6,7 měsíc. Musela bych se podívat do knížky, ale jsem znilá a nechce se mi vstát 😅 Ale kolem toho 6 měsíce.