Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. jako jedna tady na koníkovi má stejně starého chlapečka jako já v květnu bude mít holčičku 🙂...Jako mít větší byt tak taky o tom uvažuji. je hezké si pořídit sourozenecký kočár atd. Musí to být hezké 🙂

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 nooo přesně tak..jako já to myslela tak že asi to dětství je nejduležitější aby si hráli ..pak už má každý svoje kamarady a tak... každý ten věk má svoje výhody i nevyhody si myslim 🙂

sabkaaa
22. únor 2011

já to vidím tak, že az malej bude mit ty dva roky, tak se o to asi budem snažit, ale né nějak hrotit, proste bud to vyjde, nebo to nevyjde, chtela bych spis navazat. Třeba u Deniska nám to vyšlo na poprvé 🙂 asi jsme oba dost zdraví 😉

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 já o tom začla uvažovat jak jsem šla spát taky jsem tady narazila na jednu co má 2 letou holčičku a teď čekají chlapečka 🙂 ale i ta sestřička mi dala brouka do hlavy 😀 .

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. fandím ti, fakt jo!!!!!

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. myslíš tu, jak má kočár bugaboo plus? červený? 😀

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa 😀 😀 😀 ale viš co mě štve...mít holku tak do toho jdu asi fakt hned ..ale jestli by to byl kluk a oni budou jen o 2roky viš co to bude ??? 😀 masakr

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa misha ...

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. taky jsem se včera divala na její fotky 😉 no to bude masakr, jak budou mít ty 3 a 5, tak co bude mlátička jako prase 😀

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. to bys měla doma star wars!!!!!! nebo jak se to píše 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. Jako my jsme se s bráchou hrozně mlátili atd. minule jsme vzpomínali, jak jsme si bodali tužky do ruky a hazeli po sobě věci atd. 😀...Ale ted se tomu smějeme a hlavně si pamatuji i dost fajn věcí. Jak jsme si stavěli bunkry, on si hrál se mnou s bárbinama a já s nim s autama nebo na strážce vesmíru 😀....Halvně jak jsem psala na těch dovolených to bylo super.
však ta Míša Pekárková má taky malý rozdíl, nevím jak to má přesně, ale jak se jí malý narodil v březnu tak měla malá v květnu 2 takže jsou taky o necelé 2 roky a pořát říká, že je to super.

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa nooooooooooooo ...tj .... Ale musím se poptat na gyndě ...oni mi řikali že u druhého mě budou muset hlídat kvuli tomu že mám rh negativní ..ale jen u kluka nebo holky to teď nevim ..tak to mi asi vemou plodovku hned nebo já nevim ..jak ?? 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. noo to se radši poptej, bůh vi jak to je....Jéé ale bylo by to fajnééé 🙂

vercada
22. únor 2011

Heeej ta první bundička, co jsi tu včera dala odkaz za těch 550, nebo kolik.. Je ÚŽASNÁÁÁÁÁ!!! Škoda, že stojí takový balík.. 😠 Ale i tak jsem se do ní zamilovala... 😵

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 jj i Jiřka říká že to 2,3 letí dětě už ti pomůže jako že ti donese to a to ..a to jako fakt malý David bude mít teď 2 roky a furt chce pomahat ..chodí vždycky vyhazovat pleny od Matese a tak prostě je to fajn..ale mám i strach 😒

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. tak odběr plodovky už máš za sebou, taže víš co te ceka, myslím, že to bude pohoda, jen budeš mít mozna vic testu a víc kontrol, a nic se nestane, budete oba v pořádku, ježíííííííš, my budeme mít další miminko 😀 snad holku, kluků uz je moc!!!

vercada
22. únor 2011

Vy už plánujete další miminka.. 😕 No tak to já vám taky fandím.. 😀
Kamil mi řekl, že ani další nechce.. :D Aspoň zatím.. 😒

Moni - sourozenecký kočár? No mě - asi možná jako jediné - se to teda moc nelíbí.. ☹

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa no to mám ..ale to už jsem měla bříško ..teď by mi to asi dělali dřívě 😒

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada jo jéé no já čekám na paní co mi odpoví na tu zelenou 🙂..... tak jasně sto lidí sto názorů 😀 mě se to líbí právě 😀
Jinak my taky ještě neplánujeme kvůli bydlení, říkali jsme až to dořešíme....

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada ta bunda je fakt šílená, oboustraná, obě jsou krásné, růžová i modrá, kdyby aspon clovek vedel, že jim to vydrží na dvě sezóny, ale to není šance ☹ a dát 600 kč aby to měli na chvíli ☹ škoda no, jinak bych ji taky koupila 😀

andrejka..
22. únor 2011

Holky co ten dnešek stavíte se ?

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. no mamka říkala, že to pro ní byl záhul, když jsme byli od sebe tolik, že jsem žárlila, ale když jsem mohla pomáhat tak mě to bavilo. Říkala, že někdy byli krušné chvíle, ale někdy měla klid, protože jsme si hráli spolu sami. jenže moje mamka byla půl roku sama tata byl v Holansku na montážich. Vlastně brácha se narodil a neviděl ho půl roku....

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. já mám doma Lukina, takže já ne, on by mi totiž řek, že pujde též, hahahahaha 😀

andrejka..
22. únor 2011

Tak co ten dnešek ?????????????

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa 😀

monako3
autor
22. únor 2011

Já jsem bez auta 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 MHD

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. no já vím, ale prý je tam -12 či coo fůůůj 😀

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 max. -2 ... noo tak nic já jedu k Petře 😝

andrejka..
22. únor 2011

Ona my psala jestli se nechci stavit... tak jsem čekala co napíšete vy a jinak by přijela taky ....