Sušička ovoce a zkušenosti s ní

aknela75
24. črc 2007

Dostali jsme sušičku ovoce Bravo. Ráda bych slyšela nějaké zkušenosti se sušičkami ovoce a jejich použitím. V časopisu Test spotřebitele (nebo tak nějak podobně) dělali test sušiček a vyhrála to Ezidery, která v základním modelu stojí 3.400,-- Kč. U těch levných prý byla nalezena po usušení v ovoci plíseň a spotřebovávaly údajně hodně el. energie. To číslo nemám, tak nevím podrobnosti, jen toto, co jsem kdesi vyčetla. Prosím, podělte se o zkušenosti. Zatím díky.

zdeenik
27. říj 2015
Uživatel zdeenik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.
veronika7894
14. led 2016

ja mam susicku Excalibur s casovacom, susi rovnomerne, netreba potraviny prevracat, ked susim ovocie a zeleninu dokopy chute sa nemiesaju navzajom. odporucam, mam ju z eshopu
http://shop.vitarian.sk/excalibur-medium-s-caso...

sona15248
29. bře 2016
Uživatel sona15248 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.

Já zas mám sušičku Yden. Výborná.

beabela
26. črc 2016
Uživatel beabela je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od beabela.

Téže mám sušičku Ydenku. Je to parádní sušička, do které se vyplatí investovat.

mysicka2008
10. srp 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Já mám již dva měsíce velmi dobré zkušenosti se sušičkou Galet. Dostala jsem ji k narozeninám a od té doby jede v podstatě každý den. Sušila jsem v ní už bylinky, ovoce a teď bude houbařská sezóna tak se chystám i na houby. Prý je to paráda, tak uvidíme. Jinak teď ji mají na akci za příznivou cenu http://www.elektro-internet.cz/bile-zbozi/male-spotrebice/kuchynske-spotrebice/susicka-ovoce/

dinga
18. srp 2016

Jak dlouho suší sušička ovoce? A kterou mi doporučíte v rozpětí ceny 1000-1500 kč nemusí být nijak velka...

holis84
25. srp 2016

@dinga ja jsem si ted koupila v okey elektro susicku maji slevy, je to professor a stala 699kc a susi dobre, jablocka byla vynikajici, o vikendu se chystam na maso a houby

sona15248
28. lis 2016
Uživatel sona15248 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.

Já mám sušičku Yden. Je sice finančně náročnější, ale za to je to kvalita.

zdeenik
29. kvě 2017
Uživatel zdeenik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.

Máme doma sušičku Yden. A maximální spokojenost.

xtonda
25. zář 2017

Zdravím, mám sušičku Ezidri FD500 a docela bych využil taková ta jemná síta na sušení drobných věcí (viz obrázek), k sušičce bylo jen jedno, ale cena 100 Kč za kus mi přijde nehorázná, nemáte někdo tip na materiál slučitelný s potravinami a kde ho koupit, ideálně metráž, ze kterého by se to dalo vystřihnout? Díky, Tonda.

pavlina212
8. říj 2017

@xtonda Tondo, přišel jsi na něco? Mám úplně stejný dotaz jako ty ☹

xtonda
8. říj 2017

Jediné co mě napadlo je nastříhat to ze sítí do oken, ale tam mám obavy o vhodnost materiálu, většinou se vůbec neuvádí z čeho to je.

marcihandr
3. srp 2018

Hele, nestačilo by nějaké textilní síto a po stranách ho uchytit? Bylo by to prodyšné, vzdušné a myslím, že by to nemělo vypouštět žádné látky... když to nebude něco hodně jemného, nemělo by to ani chytit v horku... Zkus se kdyžtak mrknout třeba sem - https://vas-pomocnik.cz/susicky-ovoce/ , já na té stránce dost často hledám vychytávky. Občas to není úplně přesné, ale většinou mě to aspoň navede, kde hledat dál. Třeba to někomu pomůže ;)