Svatba nebo miminko?

fachy
14. lis 2012

Ahoj, jsem tady nová. Abych se krátce představila. Je mi 25 let. S přítelem jsme necelé 4 roky, v březnu mě požádal o ruku a na září 2013 chystáme svatbu. Jenže... Já moc toužím po miminku. Už delší dobu. Dnes mi přítel řekl, že můžu vysadit a zkusíme to. Ale... Když vysadím, tak nevím jak to udělat se svatbou. Září chceme, protože jsme se poznali na pátek 13. a v září 2013 je pátek 13. Je to pro nás symbolické datum. Nevím co s tím. Nechce se mi čekat rok, abych mohla otěhotnět. Ale nechci být svobodná. Nejraději bych zvládla obojí. Poradíte?

fachy
autor
20. lis 2012

@lrg já jsem člověk, který věci hodně řiší, tak snad se z toho nezbláhním, když po měsíci nic :D ne... To co se má stát, se stane... Tak snad je nám to souzeno 🙂 už jsem jednou po vysazení anti otěhotněla, bylo mi 19, ani se do mě nemusel tehdejší přítel udělat, stačila kapička lásky 🙂 bohužel to skončilo spontánním potratem. Asi to tak mělo být...

lrg
20. lis 2012

@fachy Ono se to řekne, neřeš to, ale je fakt, že když jsem vysadila prášky, tak jsem se taky furt kontrolovala, dělala testy, zjišťovala, za jak dlouho můžu otěhotnět, a to jsem na to vůbec nespěchala. Ale asi jak už se do toho jednou člověk dá, nedá mu to 🙂 A já jsem taky kouřila, tak jsem se bála abych nebyla těhotná a nekouřila vesele dál jednu za druhou.

fachy
autor
20. lis 2012

@lrg přesně tak, už teď jsem na trní a to jsem ještě ani neměla menses v pravidelné přestávce. Budu hrozná. Samej stresík. Plodné dny bych měla mít za 14 dní 🙂 už jsem koukala na ovulační kalendář - jsem fakt postižená 😀

fachy
autor
29. led 2013

@lrg
@beru3nek
@llluckaaa
@michaela_2
@evulinkab
@medakote
@maladama
@datela
@zzikk Tak po delší době holky... Vše za mě vyřešila má "milovaná" budoucí tchyně. Svou hloupostí se dostala do nemocnice a jelikož se asi všichni teď máme podělat a ona nehodlá pro uzdravení udělat nic (prochlastala si totálně játra, takže už nefungujou). V nemocnici nám řekli, že absolutně nespolupracuje, cokoliv jí dají, tak ona prostě jíst nebude, protože to by nestrčila do huby atd., takže slábne a její šance jsou opravdu malé aby se z toho dostala. Takže sešlo se svatby, která měla být v dubnu a tím pádem i z miminka. Můj nastávající s ní sice léta nemluvil, ale asi se v něm probudil ten zapomenutý syn. Já jsem si představovala celý život, že budu mít mimi až po svatbě, teď nebude nic. Jsem s přítelem skoro 4 roky a celou dobu jen poslouchám, teď tohle nemůžeme, protože naši mají tyhle problémy, teď nemůžeme tamto, protože naši tohle. Už mi docela s tou jeho povedenou rodinkou dochází trpělivost. Život je prý jako na houpačce, jednou jsi nahoře a jednou dole. Ta moje se nějak sekla dole 😢

maladama
29. led 2013

@fachy ono to nějak dopadne... člověka smrt (nastalá nebo hrozící) rodiče hodně dostane, a to i když s ním roky neudržoval kontakt...
a třeba právě tím, že tchýně už nebude, se tvůj přítel vzpamatuje a dojde mu, že odkládat věci donekonečna nejde!

llluckaaa
29. led 2013

@fachy Však ono se to nějak vyřeší. Ikdyž se člověk s rodiči nestýká nebo si s nima nerozumí, tak je má stejně pořád rád a není mu jedno, co se s nimi děje.
Tak snad to budete mít všichni tohle smutné období brzy za sebou. Taky myslím, že příteli brzy dojde, co ztrácí a vzpamatuje se. No aspoň doufám 😉