Svatební šaty, které jsou lepší?

ludul
8. bře 2015

Holky, včera jsem byla zkoušet sv. šaty - nyní jsem v 21 týdnu, svatbu máme za 7 týdnů, takže čekám, že bříško ještě povyskočí....mám ale dvoje vybrané šaty, oboje jdou povolit a cítila jsem se v nich moc dobře...které myslíte, že jsou lepší?

evulina77
8. bře 2015

@ludul ty druhé

ludul
autor
8. bře 2015

ještě doplnění, první jsou krémové, druhé bílé a finální zkoušku mám 5 dní před svatbou 🙂 do té doby se mám rozhodnout + jaké budou v tu dobu sedět lépe 🙂

chita
8. bře 2015

ty druhé, lépe sedí 🙂 @ludul

evulina77
8. bře 2015

@ludul v těch druhých nevypadáš tak moc těhotně jako v prvních a líbí se mi víc i ten styl a střih

zuza01
8. bře 2015

Mně se líbí víc ty první, ty druhé mi připomínají noční košili, nicméně sluší ti to v obou 🙂

ladenka
8. bře 2015

jsem pro ty druhé 😉

guinea
8. bře 2015

Oboje jsou moc pěkné, ale já taky hlasuju za ty druhé 🙂

ellar
8. bře 2015

Já jsem pro první. Jsou elegantní, jednoduché, jemné, originální. Ty druhé jsou takové okoukané.. Těhotně budeš vypadat ve všech 🙂 Hlavně aby ses v nich dobře cítila a měla k nim správný doplněk k přioblečení 😉

ellar
8. bře 2015

Tak hlasuje i manžel a to pro ty první 🙂

lv
8. bře 2015

1.

anetka1701
8. bře 2015

mně se líbí ty druhé 🙂 v prvních je to břicho už tedka hodně velké a ten prostřih ho ještě opticky zvětšuje...

luckiesj
8. bře 2015

Určitě ty druhé 😉

elinka89
8. bře 2015

Ty druhé 🙂

hudala
8. bře 2015

Druhé 🙂

ladie
8. bře 2015

Asi to nechceš slyšet, ale já bych šla ještě do jiného salónu. Nelíbí se mi ani jedny. První ti podle mě díky střihu dost přidávají kila a druhé jsou jako noční košile.
Sakra, vždyť jsi pěkná ženská a nevdáváš se každý den, tak zkus kouknout ještě jinde, abys byla ve svůj den nádherná! 😵
Třeba:

kacca11
8. bře 2015

Ani jedny ti nesedí a nelichotí. Ty druhé určitě ne, pokud máš možnost, hledej dál.

bazarekmodranacek
8. bře 2015

taky se mi nelíbi ani jedny na tobě, šla bych se taky jinam podívat, ale je to na tobě 🙂

pindruse76
8. bře 2015

Taky bych doporucila se podivat i v jinem salonu. Urcite najdes saty, co ti budou sedet lip a hlavne se v nich budes citit krasna 😉 A o to prece na svatbe jde 🙂 Ja sama jsem se vdavala ve 33.tydnu tehotenstvi a se satama jsem byla spokojena a vsichni mi je chvalili, ani ten pupek nevypadal tak desne. Nevim, jestli se daji sehnat v CR, ale kolekce z www.tiffanyrose.com pro tehotny je super, saty krasne sedi, materialy uzasny, muzu jen doporucit.

nov777
8. bře 2015

Prvni se mi vubec nelibi, vypadaji tak starecky. Druhe jsou urcite lepsi, i ti lip sedi.

cabo
8. bře 2015

Za me ani jedny. U prvnich se mi nelibi strih,dela vam horsi postavu a druhe jsou-jak uz tu bylo psano- jako nocni kosile.....Mate-li jeste moznost,hledejte jinde. Urcite najdete saty,ve kterych se budete citit uzasna.

ludul
autor
8. bře 2015

@ladie ano, šaty, které jste poslala jsou moc hezké - osobně jsem si troje z Vámi uvedených zkoušela a jedním slovem hrůza ... sama si všimněte, že na Vámi uvedených fotkách jsou slečny s velikostí mnohem menší vel než mám já ( mám 46 - 48) a dané modely jsou na těhotné, ale max do vel 42, což je opravdu rozdíl...kdybych je sama nezkusila, neuvěřím, ale je to tak 🙂
10% si vyberu jedny z těch mých, nebyla to první zkouška, kterou jsem absolvovala, ale 100% byla nejlepší...další fotky raději dávat nebudu, protože byly opravdu šílené ...navíc samotné se mi tyto šaty moc líbili a to nejen mě, ale i nastávajícímu....o jejich pohodlnosti a praktičnosti nemluvě...

ludul
autor
8. bře 2015

@cabo nedelají horší postavu, ta postava taková je☹

ludul
autor
8. bře 2015

@pindruse76 byl to už 4 salon a dopadl nejlépe, většina salonu nevede moc šatů pro těhotné a pokud ano, tak ne mých velikostí, nebo mi neseděly a to opravdu hodně....bohužel nemám čas objednávat ze zahraničí, navíc šaty si chci zkusit a ne na blint objednat☹

ludul
autor
8. bře 2015

@bazarekmodranacek byl to 4 salon a bohužel nic nepšího, co by mi sedlo jsem nenašla...

danger007
8. bře 2015

@ludul doporučuji ti madoru (tuším že www.madora.cz) je to svatební salon kde ti buď šatičky půjčí a upraví a nebo si můžeš nechat ušít dle typu postavy a bříška 😉. Za mě spokojenost.

pisisvori
8. bře 2015

souhlasím s @ladie a dalšíma .

ludul
autor
8. bře 2015

@danger007 v madoře jsem byla a žádné mi neseděly a to hodně☹

jika10
8. bře 2015

Taky bych se vydala ještě někam jinam. Určitě se najdou šaty, které ti budou slušet lépe a více. Takže souhlasím s @ladie a dalšími

petuch
8. bře 2015

Určitě ještě navštiv jiný salon.

ludul
autor
8. bře 2015

@jika10 kdybych neobešla mimo tohoto další 3 salony, zvážila bych, ale předchozí tři na mě jako těhotnou s vel před před otěhotněním 46 - 48 nic moc neměly, nebo mi vůbec nesedly - tj před prsa mi byly dvojnásobně volný - nešlo více upravit, nebo jsem se nedostala přes břicho už teď, natož za 7 týdnů, kdy bude svatba....nehledám alternativu jiný salon, ale rozhoduji se jestli šaty číslo 1 nebo 2....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru