Světlý interiér auta. Je náročný na údržbu?

mysulka
18. říj 2010

Ahoj maminy, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti se světlým interiérem vozu. Čekáme druhé mímo, první je skoro sterilní, a to nepřeháním, ale budeme muset koupit "nové" autíko. Hrozně moc se mi líbí světlé interiéry, hlavně sedadla, ale manžel je trochu proti kvůli údržbě. Máte některá světlounký autíko a teď litujete?

Děkuju 🙂

evena
18. říj 2010

ahoj, my měli na jednom autě světlý interiér a už nikdy víc.. teda v té době sme dítě ještě neměli, ale i dva dospělý lidé dokáží občas udělat binec, mě se povedla třeba otevřít napěněný růžový toptopic 😝 😀 a k dětem teda bych si netroufla už vůbec 😀

crca
19. říj 2010

Musím souhlasit s Evenou 😀 My teda nikdy světlý interier neměli,ale k dětem bych to už vůbec nedávala 😀

beruska2x
19. říj 2010

@mysulka pokud by byl v kuzi tak ano, to se udrzuje snadno, latku ale svetlou ne...

beata.n
19. říj 2010

taky se mi to moc líbí,ale do kůže bych asi nešla,už jen proto že když si představíš,že tam budeš mít autosedačku....to pak musí být dobře poničená,ale světlý vnitřek je krásný 😵

beruska2x
19. říj 2010

@beata.n pokud je kvalitni tak ponicena neni vubec, a udrzuje se asi nejlip - proste otres vlhkym ubrouskem a je cisto... 😉

beata.n
19. říj 2010

Beruska no to je právě ta otázka jak poznat tu kvalitní,i ta váha sedačky tu kůži podle mě po určitém čase může zničit.navíc si ani nějak neumím představit ten opocený zadek v létě na té kůži.ale samo svoje výhody to taky má,ale s dětma bych do světlého určitě nešla,to je můj názor 😉

mysulka
autor
19. říj 2010

S kůží mám v interiéru dobrý zkušenosti i s autosedačkou z prakt. důvodu toho bych se nebála, ale teď jde o to, zda se povede najít i v tom interiéru světlým a ještě koženým 😎

Ale nemám kůži v autě ráda jako člověk, vadí mi to rozpálení při sluníčku atd. Ale jinak na kůži nedám dopustit.

Děkuju za názory, nějak už mi nezbude na tom autíku žádná radost 😨