Syn má přítele rád, ale já už ho asi nemiluju

kristynat
1. čer 2015

ahoj holky asi zacnu od zacatku s otcem syna sme se rozesli mel radsi alkohol nez nas a byli sme nakou dobu sami syn tehdy dva roky na tatu zapomel..po naky dobe sem si nasla pritele vse bylo uzasny skvely nastehovali sme se za nim syn si na nej zvykl zacal mu rikat táta ted sou malymu 3 roky a 5 mesicu. S přítelem sme spolu 7 mesicu... a u me uz nastal problem pritel je skvely postara se o nás synas miluje prijal ho za svyho vsude riká ze je jeho miluje nas ale já najednou zacinám pochybovat ze miluji já jeho ☹ v sexu to drhne z mý strany nák uz se mi to snim nelibi a to sme meli sex kazdy den nebo ob den ale uz mesic to neni ono ted nevim jestli je to unavou nebo opravdu z my strany uz to vyhaslo nevim co stim jak zjistim cim to je hlavne jde mi o syna kdyz uz mu riká tata a maj se radi :( mela ste to nektera?

nica1234
1. čer 2015

A ty jsi s ním kvůli sexu nebo ho máš ráda jako muže ? Jako za 7 měsíců se vztah změní a dospěje do určitého stereotypu. Ale všechno není jen o sexu, zvlášť né vztah dvou dospělých lidí, podle mě pddstatnější je, jestli si máte co říct, trávite spolu čas i jinak než v posteli. Kdyby se kvalita vztahu měla měřit množsvím souloží, tak minimálně u 50 % dvojic by vztah stál za velký kulový...

bclk
1. čer 2015

Myslela bych hlavně na malého, aby byl šťastný a měl stabilní zázemí. Dle mého názoru, je důležité, že vás má přítel rád a stojí za vámi. Vztah není jen o vášni a zamilování, i když měli byste se mít rádi, to ano... Ale opravdu, jak uvádí nica1234, určitý stereotyp se pak stejně dostaví u každéh páru. Držím palce 🙂

kristynat
autor
2. čer 2015

ja nerikam ze to je jen o sexu to samozrejme ne jen ze pritel uz me podezriva buh vi z ceho ze ja nechci a nevim ani jak mu to vysvetlit

akankeo
2. čer 2015

a nejste treba zase tehotna? nebo ste se vratila do prace nebo neco takoveho? Vztah urcite neni jenom o sexu, ale bez nej to taky uplne nejde 😀

kristynat
autor
2. čer 2015

tak pracuju jen vikendy....jo ze sem v tom sem mela podezreni ale test negativni..

elvira
2. čer 2015

@kristynat - i ve vztahu obecně, stejně tak i v sexu se projevují různé změny... jednou to jde líp, jindy hůř, jen je důležité, abyste spolu o tom mluvili a snažili se najít cestu k řešení tak, aby jste byli spokojení všichni tři.
Je možné, že po sedmi měsících začíná opadat zamilovanost a potřeba sexu už pro tebe není taková, jako na začátku... Připadá mi to přirozené.
Ovšem nevím, jestli ti vadí, že to není tak často, nebo se ti přítel "hnusí" - nějak to neumím pochopit z toho, co píšeš - prostě jestli se ti nechce tak často, nebo to s ním nechceš vůbec...

kristynat
autor
2. čer 2015

popravde v sobotu sem teda rekla ze jo a nebavilo me to a pak mi to bylo i neprijemny a ani libat sem se nechtela 😖 rada ho mám porad kdyz je v praci stejska se mi nechapu co se semnou deje nikdy se mi to nestalo

codal
10. pro 2018

@kristynat nezměnila jsi antikoncepci? Rozhodně tomu dej čas, vztah prochází fazema, může to mít milion důvodů a může to zas odeznít tak rychle jak to přišlo!

kristyn.g
Autor odpověď smazal
Zobraz
moncheris
Autor odpověď smazal
Zobraz
petramana
25. únor 2024

@moncheris stara diskuze