Syn si rád hraje sám, vystačí si. Nebude samotář?

momin
4. lis 2009

Zdravim holky,nektere maminky by za to mozna daly kdo vi co,ale me to docela trapi.. Maly si hraje nejradsi sam,smeje se na hracky i nahlas.... Se mnou si chce hrat malokdy.. proste si vystaci... Bojim se at mu to nejak nezustane a neni z neho samotar..chci at se hraje s detma az bude vetsi...

martimarti
4. lis 2009

Momi....buď ráda 😉 že si hraje sám 😀 Opravdu, není to nic vážného, neboj, děti v tomto věku se hrají samy a nic bych za to nedala, že se to časem změní a bude vyžadovat tvojí pozornost a bude chtít, aby jsi si hrála s ním. Ještě je malej 😉
Dělala bych si starosti až mnohem později.
Jinak je známo, že zhruba do 3.roku si děti nehrají společně, nespolupracují, ale hrají si vedle sebe, ne spolu 😉

momin
autor
4. lis 2009

Dekuji,on je rad kdyz za nim prijdu a hraju si s nim ale vystaci si i beze me.... Vsechny zname to maji uplne naopak..miminka vyzadujou jejich pozornost skoro porad....

ilci
4. lis 2009

momin, náš si taky sám vystačil a teď mě věčně visí za nohu 😉

martimarti
4. lis 2009

Já myslím, že se dočkáš, dost pochybuji, že by mu to vydrželo 😉 🙂 Časem ti začne nosit hračky, knížky, bude chtít, aby jsi byla s ním a zapojila jsi se 😉
Je to jen můj čistě laický názor, uvidíš, co ti napíší ostatní maminky, snad se nemýlím 😉

martimarti
4. lis 2009

Ilci 🙂 🙂 🙂 jako u nás, já myslím, že to bude dobrý, momin 😉

momin
autor
4. lis 2009

Tak ja vam to teda budu verit.... 😉 a zkusim si to uzivat.... Ale trochu je mi to stejne lito..🙂

dvojka
4. lis 2009

Jojo Momin 😉 co neni může být a třeba už za týden,dva......Separační úzkost prožije poměrně velká čast miminek právě kolem osmého měsíce,tak si pak přijdeš konečně na své 🙂
Tý jo 😕 to si nedovedu představit jaký to je,když si mimčo vyhraje samo 😅 😕 😕 😕

momin
autor
4. lis 2009

No nic moc... 😅 mam porad pocit ze me nechce. Asi blbost ja vim....

dvojka
4. lis 2009

momin-jen se neboj,ten Tě moc dobře monitoruje 😀

anta
5. lis 2009

Jé, závidím 😀 😀