Systém Trofast do dětského pokojíku, Ikea

kapulet
27. dub 2009

ahoj mamky, uvažujem o tomto policovém systému z ikei do pokojíku k holkám; máte jej někdo? jaký je lepší, stačí z toho laminátu (bílá verze)? jak jste spokojené, hlavně co se údržby týče a samo kvůli úklidu hraček. Manžel se tomu docela brání, tak chci mít jistotu než ho úplně ukecám, jinak by mě asi sežral 😀

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...

kapulet
autor
27. dub 2009
ladylavender
27. dub 2009

Vzhledem k nízké ceně a variabilitě systému tady není nutné to moc "zvažovat" 😀 Ale asi je hezčí jako doplněk k jiné nábytkové sestavě, než jako jediná výbava.

kapulet
autor
27. dub 2009

nemám na mysli použít jej jako šatní skříň, spíš na ty boxy s hračkama,

ladylavender
27. dub 2009

Když si vzpomenu na svoje dětská léta, myslím že jsme měli plastové koše a tam se házely všechny hračky. Já jsem to měla ráda, že jsem nemusela moc ulkízet (které dítě to baví 😀 ), to samé moje maminka. Takže prověřený systém 😀

kapulet
autor
30. dub 2009

tak teda jinak, kdo to máte doma, jste s tím spokojeni? CHtěla bych tento nebo podobný systém, kvůli odlišení hraček pro 4leté a 1roční dítě. Jistě chápete, že 4 leté asi nebudou stačit hračky pro mrňouse a mrňous asi nebude navlékat korálky 😅
také jsem doma měli bedýnky, ale u našich holčiček jsem si všimla, že hračky co zustanou pod jinýma jsou nějak opomenuty no a my se snažíme aby měli hlavně didaktické hračky. Taky mě nebaví neusále překračovat bedýnky, proto mě zaujal tento systém právě na úklid těch bedýnek (zvlášť puzzle, kostky, oblečení pro panenky, korálky atd...)
možná to pro někoho je malá cena, ale pro nás zrovna ne, tak se chci ujistit, že to případný nájezd našich divošek vydrží.... 😀

aponchie
30. dub 2009

mame ji a jsme naprosto spokojeni a hlavne mala..neprijde mi extra levna kdyz se dokoupi police supliky dvirka a ruzne boxy..mame toho vic nakombinovaneho a jsem jednoznacne pro..nemam rada v decaku radoby velke skrine sice barevne a jine velke kusy nabytku..mala dosahne na vsecko otevre si vse sama,nepriskripne si prst muz epo tom lozit ,prehazovat se to da monmtay jak pro hlupaky proste parada a je to masiv..takze bez debat.. 😎

aponchie
30. dub 2009

kapulet kdyz das do decaku postel na spani,stolecek na psani a zidlicky 2ks plus nejakej stolek k posteli a k tomu sestavu tuhle plu s k tomu treba jako mame u nas kosmeticky stolecek,malej stan na skovavani tak nic jineho neni treba mzslim zadne dalsi sestavy pac dite chce prostor a ne sestavu nabytku .. 😝 ja teda nesnasim nakupeni nabytku a nejlepe vysoke skrine takze doporucuji..muzu ti i pak nafotit jeji pokoj

ladylavender
30. dub 2009

Mě to teda extra levné přijde, když některé ty "značkové" sestavy do dětských pokojíčku stojí víc, než za kolik máme zařízený celý byt 😀

sisi.v
2. kvě 2009

Sestavu s boxíkama máme a jsem spokojená. malá si vytáhne sama co chce, všude dosáhne a já mám rychle uklizíno 🙂, navíc si pamatuje, že zelený box je na pastelky a růžový na mimina atd. Na nejnižším díle často sedí nebo si tam kreslí, jen když jsme jí koupili, tak zezačátku lezla nahoru jako po schodech, ale dala si říct 😎 .

aponchie
2. kvě 2009

tak ja nevim kolik deti pod 3roky ma znackove sestavy do pokojiku teda a myslim,z eje to utopie mezi nama

sisi sme to schvalne koupili aby lezla 😀 😎 mame jeste polici nad to sestavu vedle na hrani v urovni pasu fakt super..

sisi.v
2. kvě 2009

apo - to je dobrej nápad s tou policí na hraní! s tím lezením to ale u nás neklapne, skákala totiž dolů, což je celkem ok když jsem tam, ale horší, když nehlídkuju 😉

aponchie
2. kvě 2009

hele kupovali jsme to az pred pul rokem driv bych to nedelala pac bych mela strach,ze tam poleze,ale ted uz je v pohode 😎

kapulet
autor
3. kvě 2009

moc děkuji za zkušenosti, předpokládám, že obě máte variantu z masivu, jen ještě nevíte zda se dá v ikei nakupovat na splátky, ráda bych tam zařídila celý pokojík ale musím sehnat veškeré info jinak taťku nepřesvědčím. Na celou částku se teď nesložíme, protože musíme vyřešit ještě jiné věci 😝 ale jak píšete, je hned uklizeno, no to by ho snad mohlo obměkčit 😀 😀 po kostičkách se mu už chodit nechce 😀
ještě máte někdo tu varianu z laminátu? hodila by se mi totíž do pokojíku spíš ta bílá.

aponchie
3. kvě 2009

kap na splatky se da,ale nevim jestli jeste bez navyseni to bych kecala 😲 ale na ikea.cz je online anna co ti odpovi veskere otazky ,ktere ji zadas tak ti odpovi hned online super vec 😎 😉 mame masiv pac vsecko mame masiv a krasne to voni a je to prijemnejsi na pohled pak ma jest etu postel Kura s nebesama modryma a komodu plus doplnky a je to super

sisi.v
4. kvě 2009

kap my máme bílou, protože se mi v tom víc líbí ty sladěný růžovo-zelený-bílý plastový boxy a hodí se ke zbytku zařízení co má v pokojíčku. zatím žádný poškození 🙂

pepibubu
5. kvě 2009

Ahoj, my trofast máme, máme dvě vysoký skříně, "schody" do nichž se dávají plastový bedny, a šuplíkáč.... malej se bude do svýho pokojíku stěhovat po ročních narozkách, resp. po návratu z dovči v září...

ivika18
23. únor 2010

ahojte, kdo máte tento nábytek, jste s ním spokojení? A hlavně jsou ty plastové boxy praktické i na oblečení, mně přijdou spíš jenom na ty hračky. Díky

power700
15. srp 2010

Ahojky, oživuji tuto diskuzi..

Také mám v plánu holkám něco takového pořídit do pokojíčku. Hlavně se mi jedná o úložné prostory na hračky.
Holky a k tomu jsou i skříně na oblečení?
Prosím, kdo již to máte doma, jste spokojeni a bylo by třeba foto? Moc se mi to líbí a chtěla bych to vidět, jak je to poskládané, jak to vypadá doma. 😉

Díky moc. 🙂

berenika39
18. led 2011

Ahoj, obnovuji diskusi.....
Petr začal sám od sebe třídit hračky (to sem nepatčíííí, to pačííí sem), rádi bychom mu trochu obměnili pokoj. Hledám nějaký nápad, jak ukládat hračky, kam uložit nějaké boxy, knížky, krabice s puzzle, hrami.....poradíte
Nemáte nějaké další, novější tipy?
Děkuji.

alcucina
4. čer 2013

Dobrý den,

ráda bych koupila použitou postel Ikea Kura nebo alespoň zatím baldachýn. Jsem z Ml.Boleslavi ale jezdíme často do Prahy, Poděbrady Nymburk či Hradec Králové nebo Liberec. Prosím kdo byste měl, co nabídnout kontaktujte mě nejlépe na můj e-mail: alkos@seznam.cz
na diskuze moc času nemám
Děkuju moc a s pozdravem

Alena a dcerka Anitka 😲