Tabletky na zvětšení prsou - pomáhají?

veraakubik
18. bře 2013

Mate nektera z vas zkusenosti s nejakyma tabletkama,ktery by zarucene pomohly?Po trech detech ac kojeni netrvalo dlouho mam pocit,ze mistou prsou mam dva poloprazdny pytliky-mam hrozne maly prsa..Ano,mam tri krasny zdravy deticky,ale preci jen bych chtela mit i neco navic na hrudniku.Ted to sice maskuju push-upkou,ale co v lete?Ja vim,nejsem v tom sama,ale pro lepsi pocit jsem ochotna neco vyzkouset-krom decolenu,ten uz mi pod rukama prodel a bylo to k nicemu..Podelte se se mnou s vasima zkusenostma..

lucyvivien
18. bře 2013

Podla mna su to vyhodené peniaze a z vlastnej skusenosti 0 bodov 🙂 Mala som Decolen :D

cta
18. bře 2013

@veraakubik zlatko nedoporucujem jednaj je to sama chemia a nevies ani co vpravujes do svojho tela a druha vec existuju rozne triky ako si zväcsit prsia aj bez chemikalii

zlatelevizeedna
18. bře 2013

Myslím, že všechny takové prostředky jsou na prd, jinak by nikdo nechodil na augmentaci😉. Raději bych si za ušetřené peníze koupila šikovnou podprsenku nebo plavky.

veraakubik
autor
18. bře 2013

No ja projela par stranek,vsude se pise,ze je to prirodni,tak nevim.Ten docolen byly vazne vyhozene penize. ☹ jinak jine triky-cviceni-na to jsem lina,vhodne obleceni super,ale jsou chvilky,kdy obleceni odkladam a to je mi pak tezko.No a plastika neprichazi z financnich duvodu k uvahu..Cta a jine triky jeste jsou?

cta
18. bře 2013

@veraakubik skusim ti nieco pohladat kamaratka ma na to nejake triky skusim sa popytat

cta
18. bře 2013

@veraakubik posielam Ti pár rád čo som našla na nete:
eľkosť košíčka nebude rozhodovať o tom, či ste sexi, alebo nie. Ponúkame vám zopár trikov, ako aj z malých pŕs vyčaríte veľké.

1. Držanie tela
Nie veľkosť pŕs, ale správne držanie tela z vás urobí sexicu. Stiahnite bruško, vystrite chrbát, hlavu zdvihnite hore, ramená tlačte dolu. Nezabudnite, že správne držanie tela vypovedá o vašom sebavedomí.

2. Starostlivosť o pokožku
Pekný tvar prsníkov závisí aj od pevnosti pokožky, ktorá býva na týchto miestach najjemnejšia. Preto sa o ňu treba pravidelne starať, správne ju vyživovať. Pevné prsia si udržíte masážami, zábalmi, studenou sprchou a vyživnými krémami.

3. Cvičenie
Prsia síce netvorí svalstvo a neexistujú cviky, ktoré by ich dokázali zväčšiť, no ak budete posilňovať hrudné a chrbtové svaly, dosiahnete pevné držanie tela, a tak opticky zväčšíte aj prsia. Výborné je plávanie.

4. Podprsenka
Podprsenka dokáže divy. Vyberte si správnu push-upku a budete milo prekvapené, ako rýchlo vykúzli správny tvar.

Ženy s menším poprsím
- si jednoduchšie vyberú pekné a moderné oblečenie vrátane spodnej bielizne
- nemusia používať spevňovacie podprsenky pri športe
- môžu spať v akejkoľvek polohe
- netrápi bolesť chrbta z veľkých pŕs
- sú pre mužov rovnako príťažlivé ako ženy s objemným hrudníkom

K hviezdam s malým poprsím patrí aj hviezda filmu Piráti z Karibiku Keira Knightley.

Malé prsia neprekážajú ani herečke Nicole Kidman. Pod skalpel by si vraj nikdy neľahla.

Mať veľké prsia nie je vždy výhra. Herečka Pamela Anderson si ich síce dala vylepšiť silikónom, ale daňou za to sú problémy s chrbticou.

Speváčka Jennifer Lopez je so svojimi dvojkami spokojná. Občas však použije malé triky na ich zväčšenie v podobe špeciálnych podprseniek, ktoré jej poprsie nadvihnú.

Kate Moss si podmanila svet modelingu aj bez veľkých pŕs.

lucyvivien
18. bře 2013

@cta vacsinou sa jedná o fytoestrogeny to znamena rastlinného povodu. Nemyslím, že su to nejaké svinstva , aspon ten decolen určite nie a aj to čo je volne dostupne v lekarni, ale ako vravím su to vyhodené peniaze 🙂 Najlepšie zvačšuje poprsie kojenie 😉

napr : http://zena-in.cz/clanek/testovani-produktu-dec...

moucha
19. bře 2013

nechápu jak můžeš o tom vůbec uvažovat, že by to mohlo fungovat....

marticcelli
2. srp 2018

@cta jake? 🙂

xkalisto
2. srp 2018

@veraakubik tabletky na zvětšení prsou fungujou asi tak stejně zaručeně jako tabletky na zvětšení penisu co mi chodí do spamu.

Kdyby na to fakt něco fungovalo tak to dělaj všici.

2hanah
2. srp 2018

@veraakubik Mně ten Decolen zabíral, ale jen po dobu užívání, pak se vše vrátilo zpět. A pokud Vám nezabralo toto, nevyhazujte peníze, je to k ničemu, pracovala jsem v lékárně a tohle jsem měla docela načteno.