Tablety Femibion. Máte zkušenost?

ipuska
20. kvě 2008

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tabletamy Femibion

dajinka
22. kvě 2008

ahojky, mě byl doporučený od doktora. A nemůžu si ztěžovat. Myslím, že tam je i víc vitaminu než v Calbrum baby plan.

jabluncanka
22. kvě 2008

Ahoj všem,

taky mi byl doporučen ve FN Olomouc = je tam nejvíce kyseliny listové na trhu.Jsem trombofilik,takže to potřebuju.A přitom cena je víc než přijatelná = u nás 199,-Kč na dva měsíce při každodenním užívání.Ještě musím zkouknout ten nový Femibion.Je tam napsáno Neo,ale složení jsem nestudovala 🙂 😉

ipuska
autor
23. kvě 2008

Ahoj, no tak to je nějaké levné. Já jsem si ho včera koupila, stál mi 304Kč a ještě na měsíc. Už nevím co bych vyzkoušela 🙂 . Tak uvidíme jestli pomůže k tomu vytouženému přání

broskef
23. kvě 2008

ahojky, ja to taky beru a kupuju za cenu jak píše jabluncanka, normalně v lekarně

jabluncanka
23. kvě 2008

lpuš,

cena se odvíjí od dealera. l když je pravda,že mi v lékárně nabízeli ještě nějaký nový femibion s přívlastkem Neo a ten stál okolo 520,-Kč. Musím se příště lépe vyptat...

jabluncanka
23. kvě 2008

Holky,

ještě se zeptám-máte na mysli Femibion od Firmy MERCK??

ipuska
autor
23. kvě 2008

Holky já si myslím, že to je ten klasický Femibion800 metafolin od Mercku. Teď jsem koukala na net a tam ho mají za 294,- . A když berete Femibion tak už nemusíte brát kyselinu listovou? Tady jedna holka psala, že bere ještě listovku a Calibrum baby plán. To se mi zdá moc. No já jen doufám, že bude fungovat. Jdu k tomu ještě cvičit Mojžíšovou

maktor
23. kvě 2008

Ahoj, Femibiony jsou 2. 1. na plánování a až do 12.tt a 2. od 12.tt až do ukončení kojení. Je fakt dobrej, obsahuje i metafolin, líp se zpracováv kys. listová. Ten druhý pak obsahuje DHA nenasycené mastné kys. , jsou dobrý pro vývoj mozku. ( rybí tuk ).

ipuska
autor
23. kvě 2008

Ahoj, no a pak je Femibion 400, to je od 3. měsíce těhu.

Maktor, ty čekáš mimi? Jsem nakoukla do albíku

maktor
23. kvě 2008

JJ, jsem zatím na začátku, byla jsem a IVF.

ipuska
autor
23. kvě 2008

No tak to gratuluji, mě to čeká v srpnu. Už se s manžou těšíme. Jaký jsi měla protokol? A dostala jsi OHSS? Z toho mám strach 😒

maktor
23. kvě 2008

Měla jsem dlouhý, OHSS jsem neměla, ale po OPU mě bolelo dost břicho asi 3 dny a byla jsem strašně nafouklá. HSS je spíš když ti uzraje víc vajíček, já měla jen 11 folikulů a z toho 9 vajíček. Nejdůležitější je hodně pít 3-5 l denně
Jinak držím palce, jaký máte problém?

ipuska
autor
23. kvě 2008

Maktor, právě, že žádný. Už mám za sebou 3. IUI, ale ty se nepovedli a v březnu letošního roku jsem měla jít na IVF, ale jako zázrakem jsem po 5 letech snažení otěhotněla. Bohužel mi bylo v 10tt zjištěno mimoděložní. Spíš mi to prdlo ve vejcovodu a já začala krvácet do břicha. Rychlá operace a vejcovod byl úplně v pr....takže mám jen jeden. No nerada na to vzpomínám. Já budu mít taky dlouhý. A co máte vy za problém?

maktor
23. kvě 2008

Ipusko to je mi líto, mimoděložní těhu je fakt nebezpečný. Tak snad bude líp. U nás má manža hoodně špatný spermio, takže rovnou IVF+ICSI. Nic jinýho nešlo. Předtím jsme se snažili asi 1 rok.

steffi77
23. kvě 2008

Ahoj holky, dneska jsem na vas narazila a hned jsem si sla Femibion koupit, koupila jsem ten na 2 mesice za 207 Kc. Tak uvidime jestli to k necemu bude 😉
Maktor gratuluju k uspesnemu IVF.

jabluncanka
24. kvě 2008

Ipuš,

měla jsi pravdu,já si koupila Femibion,který sice není špatný,ale je spíš pro kojící a těhotné.no,to mě magistra v lékárně pěkně dostala... Takže dneska jsem si jela pro ten správný a máš pravdu = u nás stojí 310,-Kč... Mám poruchu vstřebávání folátů,takže potřebuju ten s metafolinem,neumím totiž liostovku rozložit,takže ji téměř bez užitku vyloučím.Pro ovoce a zeleninu jsem akorát "průtokový ohřívač" 😀 😀

marcelapetrikova
24. kvě 2008

ahoj mě femibion doporučil dr a švagrovka tvrdila že po něm ani moc nepřibrala jako u calibrum nebo gravital 😉

ipuska
autor
24. kvě 2008

No vidíš Jablu a já už si myslela, že máme nejdražší lékárny v republice 😉 🙂 🙂 🙂

martek
29. kvě 2008

holky, taky ho uzivam na doporuceni Dr. 😉

lenditko
25. lis 2008

Prosím o radu.Beru Femibion před otěhotněním,do 12 tt a teď od 12 tt s DHA. Kamarádka me ale trochu vylekala,když mi řekla,že jí doktor řekl,aby s preparáty v těhu brzdila,neboť dítě je vyhnáno chemicky a prý jsou mimča pak velká a jsou velké problémy při porodu. Doslova mi řekla,"bacha brzdi,nebo dítě neporodíš" Nemáte někdo zkušenost,co je na tom pravdy?Dík

zuzu_z
25. lis 2008

lenditko je to blbost....
když jsem čekala Terezku, brala jsem vitamíny pěkně pravidelně (Calibrum Baby plan a pak Calibrum Mami) a měla 3,25kg a 50cm,takže tabulkové miminko. Naopak kamarádka, která nic nebrala porodila kluka 4,75kg a 52cm. Takže možná na tom něco bude a teď to neberu, ptž se mi po nich dělá zle, ale myslím, že zas tak neublíží. 😉 😉 😉

inna12
25. lis 2008

Holky, myslim, že je fakt dobrej, doporučuje ho i Mudr. Koucký na porodnici.cz, jsou tam o tom docela zajímavý články, sám říká, že je to úžasnej preparát, narozdíl od jiných 😉 Mluvím o Femibion 800 Metafolin. Ale asi ho budu brát jen první trimestr, dál už ne 😉

christla
25. lis 2008

Ahoj, já užívala nejdřív Calibrum Baby Plan a apak přešla na Femibion. Doporučila mi ho i moje doktorka, prý je lepší.
Já si teď kupuji Femibion 400 + DHA a stojí mě okolo 500 Kč, to je pravda....

petkakrutik
25. lis 2008

Ahojky, já taky beru Femibion. Prve mi ho napsal doky, pak jendou v lékárně nebyl, tak jsme si koupila Gravitala a teď jsem zase na Femibionu. U nás v lékárně taky stojí balení na 2 měséce kolem 200, ale to není ten silný, snad dvoustovka?

bubulienka
27. lis 2008

ahoj holky ja taky beru femibion 800 ted před ET a mam ho brat i po na dop.Dr.prej je moc dobry ...

misicka455
13. črc 2009

Tak já ten Femibion doporučuji takyje tam hodně vitaminů a kdo jich moc nepřijimá ze sztravy tak jako já tak je vyborný. Je Femibion 800 ten je do 12 tt a potom je myslím 400 a ten je od 12 tt až do kojení. Ten druhý je o něco dražší, ale co by člověk neudělal pro mimi 😉

Jestli se někdo bojí, že bude mít větší mimčo když bude brát vitamíny tak doporučuji od toho čtvrtého měsíce brát třeba tabletku obden 😉

vendulak
13. črc 2009

Holky taky beru Femibion 800 na radu gyndaře 😉 . Beru ho prozatím jako snažilka jen obden (Femibion to má tak napsané na svých internetových stránkách), ale až bude těhu tak ho chci brát kadý den. A jsou to sice nejdražší vitamíny, ale myslím, že zdraví miminka za to stojí! 😉

misicka455
18. črc 2009

Přesně tak taky si myslím, že člověk by se neměl koukat na peníze, ale dát mimču vše co si žadá 😉

kkamca
30. srp 2009

ahojik holky..chtěla bych začít brát ten FEMIBION..snažíme se o mimi.Na jaký se mám teda ptát v lékárně?Děkuju.